Youtube Beraber İzleme Eklentisi: Youtube with Friends

Youtube’da Beraber İzleme Eklentisi Nedir?

Sosyalleşme imkanları pandemi nedeniyle azalırken birlikte bir şeyler yapma şansını artıran ürünler de çıkıyor. Bu ürünlerden biri olan Youtube with Friends, farklı yerlerdeki kişilerin birlikte Youtube’dan bir şey izlemesini mümkün kılıyor.

YWF’yi kullanmak için öncelikle bir Chrome eklentisi indirmek gerekiyor. Her iki taraf da bu eklentiyi indirdikten sonra ‘Start Watching’ butonuna basıyorsunuz ve linki arkadaşınızla paylaşıyorsunuz.

Senkronize Seyiz & Sohbet

Arkadaşınız linke tıkladıktan sonra Youtube With Friends logosuna tıklıyor ve senkronize bir şekilde Youtube’da açtığınız içeriği izleyebiliyorsunuz.

Mobil cihazınızdan mesajlaşmanız mümkün ama YWF, aynı zamanda bir chat/sohbet ekranı da sunuyor. Özellikle Youtube canlı yayınlarını birlikte takip etmek isteyenler için faydalı bir eklenti olduğunu söyleyebilirim.

Diğer bir seçenek olarak herhangi bir video sohbet uygulamasında ekran paylaşımıyla senkronize izleme yapabilirsiniz ama tarayıcı performansı olumsuz etkilenebilir.

İyi seyirler.

Bu yazıyı beğendin mi? Desteğinle daha fazlasını yapabiliriz.

Şu İçerikleri De Beğenebilirsin

YAZAR HAKKINDA: Fırat Demirel

Girisimler.net'in kurucusu ve genel yayın yönetmeni. Teknoloji girişimlerine ve insan hikâyelerine odaklanan araştırmacı yazar. Bilim, tarih ve felsefe sever.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Close Bitnami banner
Bitnami