AddEvent: Etkinlik Davet ve Tanıtım Aracı

AddEvent, etkinliklerinizi daha geniş kitlelere yaymak için geliştirilen bir davet ve tanıtım aracı. AddEvent’te hesap açtıktan sonra etkinlik oluşturduğunuzda girişim size bu etkinliği başka insanlarla paylaşmanız için çeşitli seçenekler sunuyor.

Eposta bülteninize veya sitenize ‘AddEvent‘ yani verilen etkinliği takvime ekleme butonunu gömebileceğiniz gibi bir karşılama sayfası (landing page) oluşturup sadece link paylaşarak da etkinliğinizin farklı insanların takvimine girmesini sağlayabiliyorsunuz.

Ayrıca sınırlı kontenjana sahip etkinlikleriniz için katılım talebi (LCV-RSVP) toplamak için de ilgili özelliği kullanabilirsiniz. AddEvent, özellikle şirketleri ve kurumları hedeflediği için ücretsiz kullanım paketi yok. En düşük paket aylık 19 dolardan başlıyor. Bunu karşılığında da detaylı ölçümleme bilgileri tutuyor.

Girişim son olarak randevu toplamak için de gerekli geliştirmeleri yapmış ve bu ihtiyacı da karşılıyor.

AddEvent‘i çeşitli şekillerde kullanabilirsiniz ama ben yine de sosyal ağlardaki takipçilerinizin takviminde yer almak için tercih etmenizi öneririm. Her ne kadar Youtube ve Instagram’da planlanan canlı yayınlar için hatırlatma seçeneği sunsa da kullanıcıların takviminde yer alabilmek daha kıymetli olacaktır.

Sepet

GÜNÜN İÇERİKLERİNİ KEŞFET

Mayıs 2021
P S Ç P C C P
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31  

Bir cevap yazın

Benzer İçerikler

En beğendiğim girişimlerden ve en uğrak sitelerimden birinin AppSumo olduğunu bilenler vardır. 2020 yılında da…

Devamını oku

Appcircle, mobil uygulama gelişmeyi kolaylaştıran DevOps otomasyon platformu. DevOps gurusu olmadan mobil…

Devamını oku

LinkedIn Premium Fiyatı & %60 İndirim Fırsatı LinkedIn Premium fiyatı biraz(!) pahalı. Özellikle Türkiye…

Devamını oku
About

GirişimlerNet, Türkiye’de girişimcilik ekosisteminin nitelikli gelişimini desteklemek amacıyla Fırat Demirel tarafından kurulan ve topluluk desteği ile büyüyen bir içerik platformudur.

GirişimlerNet'in amacı ekosistemin kalıcı hafızası olmak ve bilgi transferini güçlendirmektir. GirişimlerNet, Patreon destekçileri ve tanıttığını bazı girişimlerden gelir ortaklığı yoluyla gelir elde etmektedir.

Close Bitnami banner
Bitnami