AddEvent: Etkinlik Davet ve Tanıtım Aracı

AddEvent, etkinliklerinizi daha geniş kitlelere yaymak için geliştirilen bir davet ve tanıtım aracı. AddEvent’te hesap açtıktan sonra etkinlik oluşturduğunuzda girişim size bu etkinliği başka insanlarla paylaşmanız için çeşitli seçenekler sunuyor.

Eposta bülteninize veya sitenize ‘AddEvent‘ yani verilen etkinliği takvime ekleme butonunu gömebileceğiniz gibi bir karşılama sayfası (landing page) oluşturup sadece link paylaşarak da etkinliğinizin farklı insanların takvimine girmesini sağlayabiliyorsunuz.

Ayrıca sınırlı kontenjana sahip etkinlikleriniz için katılım talebi (LCV-RSVP) toplamak için de ilgili özelliği kullanabilirsiniz. AddEvent, özellikle şirketleri ve kurumları hedeflediği için ücretsiz kullanım paketi yok. En düşük paket aylık 19 dolardan başlıyor. Bunu karşılığında da detaylı ölçümleme bilgileri tutuyor.

Girişim son olarak randevu toplamak için de gerekli geliştirmeleri yapmış ve bu ihtiyacı da karşılıyor.

AddEvent‘i çeşitli şekillerde kullanabilirsiniz ama ben yine de sosyal ağlardaki takipçilerinizin takviminde yer almak için tercih etmenizi öneririm. Her ne kadar Youtube ve Instagram’da planlanan canlı yayınlar için hatırlatma seçeneği sunsa da kullanıcıların takviminde yer alabilmek daha kıymetli olacaktır.

Sepet

GÜNÜN İÇERİKLERİNİ KEŞFET

Mart 2021
P S Ç P C C P
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031  

Son Yorumlar

Bir cevap yazın

Benzer İçerikler

Remote Workly, geçici veya devamlı olarak uzaktan (remote) çalışan ekipler için asenkron (eş zamanlı olmayan)…

Devamını oku

Nedir? Nasıl Kullanılır? Klima, insanların karbon ayakizini hesaplamaları için geliştirilmiş bir mobil…

Devamını oku

WP Reset, WordPress fanatiklerinin seveceği güzel eklentilerden biri. Kolayca WordPress sitenizi yedekleyin,…

Devamını oku
About

GirişimlerNet, Türkiye’de girişimcilik ekosisteminin nitelikli gelişimini desteklemek amacıyla Fırat Demirel tarafından kurulan ve topluluk desteği ile büyüyen bir içerik platformudur.

GirişimlerNet'in amacı ekosistemin kalıcı hafızası olmak ve bilgi transferini güçlendirmektir.

Close Bitnami banner
Bitnami