AddEvent: Etkinlik Davet ve Tanıtım Aracı

AddEvent, etkinliklerinizi daha geniş kitlelere yaymak için geliştirilen bir davet ve tanıtım aracı. AddEvent’te hesap açtıktan sonra etkinlik oluşturduğunuzda girişim size bu etkinliği başka insanlarla paylaşmanız için çeşitli seçenekler sunuyor.

Eposta bülteninize veya sitenize ‘AddEvent‘ yani verilen etkinliği takvime ekleme butonunu gömebileceğiniz gibi bir karşılama sayfası (landing page) oluşturup sadece link paylaşarak da etkinliğinizin farklı insanların takvimine girmesini sağlayabiliyorsunuz.

Ayrıca sınırlı kontenjana sahip etkinlikleriniz için katılım talebi (LCV-RSVP) toplamak için de ilgili özelliği kullanabilirsiniz. AddEvent, özellikle şirketleri ve kurumları hedeflediği için ücretsiz kullanım paketi yok. En düşük paket aylık 19 dolardan başlıyor. Bunu karşılığında da detaylı ölçümleme bilgileri tutuyor.

Girişim son olarak randevu toplamak için de gerekli geliştirmeleri yapmış ve bu ihtiyacı da karşılıyor.

AddEvent‘i çeşitli şekillerde kullanabilirsiniz ama ben yine de sosyal ağlardaki takipçilerinizin takviminde yer almak için tercih etmenizi öneririm. Her ne kadar Youtube ve Instagram’da planlanan canlı yayınlar için hatırlatma seçeneği sunsa da kullanıcıların takviminde yer alabilmek daha kıymetli olacaktır.

Total
0
Shares

Bir Yorum Yazın

Previous Article

StackBy: Airtable Rakibi İle API'leri Konuşturun (%84 İndirim)

Next Article

BigCroc: 100 Dolara Girişim Fikrini Doğrula

Related Posts