AirBoxr: Google E-Tablolarda Kolayca Verilerinizi Zenginleştirin

Airboxr, farklı kaynaklardan aldığınız verileri Google E-Tablolar üzerinde istediğiniz şekilde görüntüleyebilmenizi sağlayan bir araç. Google E-Tablolar (Spreadsheet) eklentisi olarak kullanabileceğiniz Airboxr, karmaşık veri tablolarını SQL tipi sorgularla temizleyerek anlamlı hale getirmenizi sağlıyor.

Elinizdeki Veriyi Kolayca Zenginleştirin

Google Analytics, Facebook Ads, Shopify, Zapier veya bir başka Google e-tablosu üzerinden (elbette Excel verisini de aktarabilirsiniz) veri çekebilen Airboxr, hız konusunda da iddialı olduğunu belirtiyor. Üstelik kod yazmadan, IMPORTRANGE ve VLOOKUP fonksiyonlarını kullanmadan, macro bilmeden de sonuca erişebiliyorsunuz. (Belli sınırlar olabilir.)

İş Modeli / Ücretlendirme / İndirim

Airboxr, abonelik modeliyle çalışıyor. Satış, pazarlama ve finans tarafında oluşturulan farklı üyelik paketleri var ve bu paketlerin birine veya birkaçına abone olabiliyorsunuz.

Ücretler aylık 19 dolardan başlıyor ama test/beta sürecine özel olarak Aralık 2020 içinde üye olanlar hem 2021’e kadar ücretsiz kullanabilecek hem de sonraki dönemde aylık 9$ ödeyerek tam üyelik sahibi olabilecek. Özetle şimdi ücretsiz olarak Airboxr eklentisini indirmeniz önemli. (Tabii verilerinize erişeceğini bilerek hareket etmenizde fayda var.)

Nasıl Yapıldı?

Airboxr, hazır araçlarla geliştirilmiş bir ürün değil. Websitesinde

Kuruluş Bilgileri

Saptarshi Nath ve Shubham Kaushal tarafından Şubat 2020’de kurulmuş. Ürünün Hindistan, Türkiye ve Singapur’da geliştirildiğini sitenin alt kısmına yazıyor ve LinkedIn’de aradığımda 4 kişilik ekipte bir Türk yazılımcı olduğunu gördüm. 🙂

Yatırım / Destek

Airboxr henüz bir yatırım/destek almış değil ama 2021’de açılacak yatırım turu için talep toplanmaya başlanmış.

Daha fazla bilgi için airboxr.com‘u ve Product Hunt sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Total
0
Shares
2 comments

Bir Yorum Yazın

Previous Article

GrowthClub: Erken Aşama Girişimcilere Özel Topluluk

Next Article

Overfund: Thomas Davies'in 3000 Liralık Yatırım Alma Eğitimi Şimdi Ücretsiz

Related Posts