Haftanın AppSumo Fırsatları: InboxPro, Shopiroller, Mobiroller, UseArtemis

Bu yazıya veya e-bültene sponsor olmak için hemen bize yazın.

Yazılım ürünlerini veya eğitimleri ömürlük fırsatla (tek ödemeyle ömür boyu erişim) sunan AppSumo’dan bu hafta seçtiğim girişimlerle karşınızdayım.

Ayrıca bu hafta başında The 49ers adıyla bir grup girişim 49$’a ömürlük aboneliğe açıldı. Türkiye saatiyle 23 Eylül 20:00’da bu fırsatlar satışa kapanacak. Bu girişimlerden biri olan InboxPro’yu ilk sırada tanıtıyorum.

AppSumo nedir diyorsanız şu yazıya göz atabilirsiniz.

İşte 2. haftanın girişimleri…


InboxPro

⇻ Nedir? ⇻ Nasıl Çalışır?

InboxPro, Gmail içinde çalışan bir e-posta verimlilik aracı, aslında araç seti demek daha doğru olur.

InboxPro eklentisini Chrome üzerinde kurduğunuzda e-posta yazma, hazır taslaklardan faydalanma, takip e-postaları gönderme, e-posta takibi, toplantı/randevu planlama, e-posta ölçümleme, özel imza ekleme gibi özelliklerden faydalanıyorsunuz.

InboxPro’nun Mailtrack, Mixmax, Saleshandy gibi alternatifleri var.

⇻ Fiyatlandırma?

InboxPro ömürlük üyelik fırsatı sadece 49$ ama bu yazıyı okuduğunuzda AppSumo fırsatını alarak 60 gün deneme süresinden faydalanabilirsiniz veya ücretsiz olarak da sınırlar dahilinde kullanabilirsiniz.


Shopiroller

⇻ Nedir? Nasıl Çalışır?

Shopiroller, e-ticaret sitesi açmanızı kolaylaştıran, Shopify, WooCommerce, ikas gibi araçlara rakip bir ürün.

Türkiye’den çıkan bir ürün olan Shopiroller’ın Stripe ve Paypal entegrasyonları var. Diğer yandan Stripe ve Paypal’ı Türkiye’den direkt olarak kullanamadığımız için Türkiye pazarına dönük Shopiroller ürününü kullanmak gibi bir ihtimal var. Yine de bunu satın alırken sormanızı öneririm.

Henüz pazar yeri entegrasyonları yok ama yol haritasında bekleyenler arasında. Diğer yandan Mobiroller entegrasyonuyla Shopiroller dükkanınızı bir mobil uygulamaya da dönüştürebiliyorsunuz ki onu da aşağıda tanıtıyorum.

⇻ Fiyatlandırma?

Shopiroller’a AppSumo’da 79$ ödeyerek 1 mağaza, 179$ ödeyerek 5 mağaza açabilirsiniz. AppSumo planları Business Plan’a denk bir ödeme komisyonu sunuyor, %1,39.

Diğer yandan Shopiroller’ı aylık ücret olmadan %.39 ödeme komisyonuyla kullanmaya başlayabilirsiniz. %2,39 ödeme komisyonlu ücretli planı ise Türkiye için aylık 399₺. Bir üst pakete geçtiğinizde ise aylık ücret 699₺, ödeme komisyonu %1,39 oluyor. Yıllık ödemelerde %17 indirim var.


Mobiroller

⇻ Nedir? Nasıl Çalışır?

MobiRoller, kod yazmadan (no-code) mobil uygulamanızı geliştirmenizi sağlayan bir platform. Kodlama gerektirmeden sürükle bırak tekniğiyle uygulamalarınızı kolaylıkla geliştirmenizi sağlıyor.

Geliştirdiğiniz uygulamalarınızı Apple, Google Store ve Huawei App Galery üzerinden yayınlayabilirsiniz. Uygulamanıza reklam ekleyebilir ve bundan gelir elde edebilirsiniz. Farklı ödeme seçenekleri de ekleyebilir, push entegrasyonuyla bildirimler gönderebilirsiniz.

MobiRoller, kullanıcıların bir abonelik ücreti ödeyerek özel ekranları görebileceği, uygulama içi satın alımları kullanarak ücretli ekranlar oluşturabileceği bir platform sunuyor. Mağazanızın kendi mobil uygulaması, ürün, sipariş ve stok yönetimi ile alışveriş deneyimini yönetmenize imkan veriyor.

⇻ Fiyatlandırma?

Mobiroller’ın AppSumo fiyatı 79$’dan başlıyor ve 10 uygulama geliştirmenize imkân tanınıyor.

Normal ücretler ise aylık 15$’dan veya aylık 150₺’den başlıyor.


 UseArtemis

⇻ Nedir? Nasıl Çalışır?

UseArtemis, istediğiniz kişinin iletişim bilgilerini bulmayı vadeden bir araç. Elbette ilk vadedilen bilgi e-posta adresi. Ek olarak telefon numarası da sunabiliyor.

Özel kaynaklardan(?) edinilen 500 milyonun üzerinde profili işleyen UseArtemis, 200 milyondan fazla %95 oranında doğrulanmış e-posta adresi sunabildiğini söylüyor.

B2B pazarlama faaliyetlerinize katkı sağlayacak girişimin Chrome eklentisi de var.

⇻ Fiyatlandırma?

UseArtemis’in AppSumo fırsatı 69$. Normal fiyatlaması ise aylık 29$’dan başlıyor.Total
0
Shares

Bir Yorum Yazın

Previous Article

Sesli Kitap Özeti Uygulamaları

Next Article

Toplantı & Randevu Planlama Araçları

Related Posts