Binalyze: Anlık Adli Kanıt Toplayabilen Siber Güvenlik Girişimi

Binalyze, ABD merkezli ama Türk girişimciler tarafından geliştirilen bir siber güvenlik girişimi. Binalyze, hepsi bir arada kanıt toplayıcı olarak canlı bir sistemden kritik verilerin toplanmasını otomatikleştirmeyi oldukça kolaylaştırıyor. Bu sayede şirketlerin herhangi bir acil durumda kaybını azaltmayı başarıyor.

Ters mühendislik ve zararlı yazılım analizi gibi konulara eğilen Binalyze, dijital ortamda kanıtları toplayıp koruyarak siber güvenlik ve bilgisayar adli tıp ihtiyaçlarını karşılıyor. Binalyze’ın AIR ürünü hakkında şuradaki webinarı izleyebilir, KVKK ve ISO27001 açısından olay müdahalenin önemini daha iyi anlayabilirsiniz.

Kuruluş Bilgileri

2018 yılında Emre Tınaztepe tarafından kuruldu.Şu anda LinkedIn şirket bilgisine göre 9 kişlilik bir ekiple yoluna devam ediyor.

Yatırım Bilgileri

Binalyze‘ın Avrupa’nın önemli yatırımcılarından birinin liderliğinde 1,5 milyon euro yatırım aldığını Emre Tınaztepe dün LinkedIn’de paylaştı ancak yatırımla ilgili detay vermedi.

Sepet

GÜNÜN İÇERİKLERİNİ KEŞFET

Haziran 2021
P S Ç P C C P
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
282930  

Bir cevap yazın

Benzer İçerikler

Grain, Zoom üzerinde çalışan ve temelde müşteri/aday görüşmelerinin önemli yerlerini yakalamayı/kaydetmeyi…

Devamını oku

OnePager VC: Yatırımcılar İçin Girişiminizin Hazır Sayfası OnePager VC, girişimlerin yatırımcılar için…

Devamını oku

Echo: Sadece Sesli Mesajlaşma Uygulaması Echo, yazmayı değil de konuşmayı sevenler için geliştirilmiş bir…

Devamını oku
About

GirişimlerNet, Türkiye’de girişimcilik ekosisteminin nitelikli gelişimini desteklemek amacıyla Fırat Demirel tarafından kurulan ve topluluk desteği ile büyüyen bir içerik platformudur.

GirişimlerNet'in amacı ekosistemin kalıcı hafızası olmak ve bilgi transferini güçlendirmektir. GirişimlerNet, Patreon destekçileri ve tanıttığını bazı girişimlerden gelir ortaklığı yoluyla gelir elde etmektedir.