Blinkist Nedir?

Blinkist Nedir?

Blinkist, 3 binden fazla kitap özetini elinizin altına getiren bir mobil uygulama. İstediğiniz cihazdan kolayca erişip ortalama 15-30 dakika içinde güzel bir kitap özeti okuyabiliyorsunuz.

Kitaplar kurgusal yani roman/hikâye tarzında değil, çoğunlukla iş/teknoloji/kişisel gelişim alanlarında kitaplar var. Ben okuduğum kitaplardan gayet güzel bilgiler aldım ve daha da önemli gördüğüm kısımların altını çizdim. 

Nasıl Çalışır?

Blinkist‘e üye olduktan sonra tek yapmanız gereken istediğiniz konuyla ilgili kitabı seçmek ve hemen okumaya başlamak. Yukarıda bahsettiğim gibi önemli gördüğünüz satırların altını çizip (highlight) Evernote’ta veya Kindle’a otomatik olarak gönderebiliyorsunuz. (ben Evernote’a atıyorum).

Ayrıca kitap özeti dinlemek isteyenler için profesyonel seslendirme kayıtları da var.

Blinkist İndirim Kodu

Gelelim işin güzel tarafına. Blinkist normalde aylık abonelik modeliyle çalışan ücretli bir uygulama. 7 gün için ücretsiz deneme şansınız var. Aylık abonelik 15 dolar, yıllık abonelik ücreti ise 90 dolar. Ama size sunabileceğim 3 indirim teklifi var. Ama elbette en yüksek indirimden faydalanmanızı tavsiye ederim. :))

%50 İndirim Kodu

Blinkist için %50 indirim kodu: LEARNINGMORE50 (Blinkist’e git & kodu ekle

Bu indirim kodu yıllık abonelikte geçerli. Yıllık abonelik 90 dolar yerine 45 dolar oluyor yani normal aboneliğe göre 45 dolar kâr etmiş oluyorsunuz. Ben henüz abone olmadım ama siz bu yazıyı okuduğunuzda abone olmuş bile olabilirim. 🙂

%30 İndirim Kodu

Blinkist için %30 indirim kodu: dropzoneforveterans (Blinkist’e git & kodu ekle

Bu indirim kodu hem aylık abonelikte hem de yıllık abonelikte geçerli. Aylık abonelik bu indirimle 10,5 dolara, yıllık abonelikse 63 dolara düşüyor. Yıllık abonelikte 27$ kâr demek.

%20 İndirim

Bu seçenekte %20 indirim sizi bekliyor. Herhangi bir kod eklemeniz gerekmiyor. Direkt (buraya tıklayarak %20 indirimli kayıt sayfasına ulaşacaksınız.  

Yani yıllık aboneliği 72 dolara ve aylık 7,5 dolar yerine 6 dolara geliyor. Maalesef bu indirimi aylık abonelikte kullanamıyorsunuz. 

Total
0
Shares
2 comments
  1. Selamlar ortak üyelikler açıldı blinkist üzerinden.

    Netflix gibi aynı anda iki kişi kullanabiliyor

    Üyeliği yarı fiyatına düşürmek için üye olmak isteyen bir kişiyle ortak kullanabiliriz

Bir Yorum Yazın

Previous Article

SiteChecker: Ücretsiz ve Faydalı SEO Aracı

Next Article

Karaoke ile Yabancı Dil [Girişim Fikri]

Related Posts