Blinkist Nedir? İndirim Kodu %30

Blinkist Nedir?

Blinkist, 3 binden fazla kitap özetini elinizin altına getiren bir mobil uygulama. İstediğiniz cihazdan kolayca erişip takriben 15-30 dakika içinde bir kitap özeti okuyabiliyorsunuz.

Kitaplar kurgusal yani roman/hikâye tarzında değil, çoğunlukla iş/teknoloji/kişisel gelişim alanlarında kitaplar var. Ben şimdiye kadar 2,5 kitap özeti okudum ve gayet güzel özetler sunduklarını söyleyebilirim.

Nasıl Çalışır?

Blinkist‘e üye olduktan sonra tek yapmanız gereken istediğiniz konuyla ilgili kitabı seçmek ve hemen okumaya başlamak. Dilerseniz istediğiniz satırların altını çizip (highlight) Evernote’ta veya Kindle’a otomatik olarak arşivleyebiliyorsunuz (ben Evernote’a atıyorum).

Ayrıca kitap özeti dinlemek isteyenler için profesyonel seslendirme kayıtları da var.

Blinkist İndirim Kodu

Blinkist aylık abonelik modeliyle çalışan ücretli bir uygulama ve 7 gün için ücretsiz deneme şansınız var. Yıllık üyelik ücreti normalde yıllık 90 dolar (19 Mayıs 2020). Aylık abonelik ise 15 dolar. Ama size sunabileceğim 2 indirim teklifi var.

İndirim Fırsatı 1

Buraya tıklayarak kayıt olursanız sizi %20 indirimin beklediğini göreceksiniz. Yani yıllık aboneliği 72 dolara ve aylık 7,5 dolar yerine 6 dolara geliyor. Maalesef bu indirimi aylık abonelikte kullanamıyorsunuz. 

İndirim Fırsatı 2 – Destekçilere Özel

Eğer %30 indirim kodu istiyorsanız GirişimlerNet’in Patreon destekçileri arasına girerek %30 indirim kodunu alabilirsiniz. Tek yapmanız gereken patreon.com/firatdemirel sayfasından en az 1$ ile destekçiler arasına girmek.

Ardından Özel İndirimler sayfasındaki %30 indirim kodunu alarak ödeme sayfasında kullanabilirsiniz. Eğer Patreon destekçisiyseniz direkt Patreon hesabınızla giriş yaparak bu indirim kodunu görebilirsiniz.

Bu indirim kodu hem aylık abonelikte hem de yıllık abonelikte geçerli. Aylık abonelik bu indirimle 10,5 dolara, yıllık abonelikse 63 dolara düşüyor. Yıllık abonelikte 27$ kâr demek.

1$ destek ile hem GirişimlerNet’in büyümesini desteklemek hem de 8$ kâr etmek isterseniz Patreon’a beklerim

Bu yazıyı beğendin mi? Desteğinle daha fazlasını yapabilirim.

YAZAR HAKKINDA: Firat Demirel

Teknoloji girişimlerine ve insan hikâyelerine odaklanan araştırmacı yazar. Girisimler.net'in kurucusu ve genel yayın yönetmeni.

1 Comment

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Close Bitnami banner
Bitnami