Clubhouse Davetiyesi: Sosyal Fayda İçin Clubhouse Daveti

Sesli sohbet uygulamalarının yıldızı Clubhouse‘a gösterilen ilgi Clubhouse davetiyesi arayışını da beraberinde getirdi. Kayıtlı kullanıcılara sınırlı sayıda davetiye verildiği için farklı kanallar üzerinden Clubhouse davetiyelerinin satışa sunulduğunu da gördük.

Bazı kullanıcılar ise tamamen sosyal fayda amaçlı davetiyelerini paylaşmaya başladı. Ben de arz ve talebin bu yönde buluşması için ClubhouseDavetiyesi.com‘u hayata geçirdim.

Eğer Clubhouse’a davetiye edilmek istiyorsan sitede yer alan gönüllülere mesaj atarak gönüllülerin istediği sosyal faydayı gerçekleştirerek muradına erebilirsin.

Eğer Clubhouse üyesiysen ve sen de gönüllü olup davet paylaşmak istiyorsan seni de listeye eklemem için lütfen site üzerindeki formu doldur.

Bugüne kadar sağlanan sosyal fayda, gönüllü ve destekçi sayısını aşağıda paylaşıyorum ve siteyi sık sık güncellemeye çalışacağım. Umarım bu trend geçtiğinde ortaya güzel bir sonuç çıkarmış olacağız.

  • Dikilen fidan sayısı: 27
  • STK için toplanan destek tutarı: –
  • Hayvan dostlarımıza toplanan destekler: 250₺
  • Davetiye paylaşan gönüllü sayısı: 10
  • Destek olan gönüllü sayısı: 5

Eğer her iki grupta da değilseniz clubhousedavetiyesi.com‘u sosyal ağlarda veya mesajlaşma uygulamalarında paylaşarak bu harekete katkıda bulunabilirsiniz.

Total
0
Shares

Bir Yorum Yazın

Previous Article

Yeni Girişimlerde Hisse Paylaşımı Nasıl yapılır?

Next Article

JivoChat ile #CanlıKal Webinar ve Podcast Serisi Başlıyor

Related Posts