Swipe Convert: Denenmiş 200+ Dönüşüm Optimizasyonu Taktiği (İndirim)

Swipe , SaaS girişimleri için dönüşüm oranlarını, üye kazanımlarını ve gelirleri artırmanın yollarını anlatan bir kaynak. Gene Maryushenko tarafından bir araya getirilen bu kaynakta 200’den fazla denenmiş ve 10 milyon dolar gelir kazanılmasına vesile olmuş dönüşüm optimizasyonu taktikleri yer alıyor.

Gene, söz konusu taktikleri bütçe gereksinimi, etki gücü, sayfa tipi, kullanılan araç gibi farklı açılardan sınıflandırmış var hepsini olmasa da epey bir taktik için görsel açıklamalar/örnekler sunmuş durumda.

Ücretlendirme & İndirim Kodu

Üzülerek söylemeliyim ki söz konusu kaynak (Airtable tablosu) ücretsiz değil. Şu anda 187 dolar gibi bizim için çok yüksek bir fiyat etiketi var ve fiyat giderek yükseliyor. Ama iyi haberi vereyim, sizler için %75 indirim aldım.

Normalde swipe.page adresine Türkiye’den girince %70 indirim kodunu görebilirsiniz (bkz: parity bar) ama ben biraz daha fazla fazlasını istedim ve %75 indirim kodu aldım; a36dlg9 indirim koduyla  söz konusu kaynağı $46.75 karşılığında satın alabilirsiniz.

Ben kaynaklarda eriştiğim için basitten karmaşığa giden farklı taktiklerden bazılarının mutlaka işimize yarayacağını söyleyebilirim. Ama bu taktikleri uygulamak için elbette zaman harcamak gerekiyor.

Burada istenen bedel bence taktiklerin anlatılmasından çok listelenip hazır hale getirilmesi. Saatlerce uğraşmak yerine direkt buradaki taktikleri uygulamaya başlayabilirsiniz ki ben öyle yapmayı düşünüyorum. Bu işteki tecrübeniz ne kadar azsa o kadar çok zamandan tasarruf etmiş olacaksınız.

Swipe.page adresine girerseniz 25 tane taktiği görebilirsiniz ki ben de bir ekran görüntüsünü aşağıda paylaşıyorum.

Son olarak growthinsider.co‘nun da kurucusu olan Gene’nin satın alma oranını artıracak iki jestini de söyleyeyim;

  1. Bu taktiklerden fayda sağlayamazsanız paranızı iade edeceğini söylüyor.
  2. 140 taktik içeren Growth Swipe kaynağını da ücretsiz olarak gönderiyor. Bu 2. kaynağın ilki kadar detaylı olmadığını da söyleyeyim. Product Hunt’a ürün ekleyin, Beta List’e ürün ekleyin gibi basit denilebilecek taktikler var.

Zamanla bu içerikerin ikisinin de gelişeceğini tahmin ediyorum ama şimdilik durum bu. Bu listelerdeki taktikleri de zaman zaman sizler için uygulayarak paylaşabilirim. 😉

Swipe hakkındaki yorumları websitesinde ve Product tanıtım sayfasında bulabilirsiniz.

Sepet

GÜNÜN İÇERİKLERİNİ KEŞFET

Şubat 2021
P S Ç P C C P
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728

Son Yorumlar

Bir cevap yazın

Benzer İçerikler

Çevrimiçi ödeme platformu Stripe, şimdi de Stripe Treasury adıyla bankacılık hizmetlerini müşterilerinin…

Devamını oku

WP Reset, WordPress fanatiklerinin seveceği güzel eklentilerden biri. Kolayca WordPress sitenizi yedekleyin,…

Devamını oku

CodePrints: Github Performansınızı Tabloya Çevirin CodePrints, bir şeyleri poster olarak çerçeveletip satma…

Devamını oku
About

GirişimlerNet, Türkiye’de girişimcilik ekosisteminin nitelikli gelişimini desteklemek amacıyla Fırat Demirel tarafından kurulan ve topluluk desteği ile büyüyen bir içerik platformudur.

GirişimlerNet'in amacı ekosistemin kalıcı hafızası olmak ve bilgi transferini güçlendirmektir.

Close Bitnami banner
Bitnami