Swipe Convert: Denenmiş 200+ Dönüşüm Optimizasyonu Taktiği (İndirim)

Swipe , SaaS girişimleri için dönüşüm oranlarını, üye kazanımlarını ve gelirleri artırmanın yollarını anlatan bir kaynak. Gene Maryushenko tarafından bir araya getirilen bu kaynakta 200’den fazla denenmiş ve 10 milyon dolar gelir kazanılmasına vesile olmuş dönüşüm optimizasyonu taktikleri yer alıyor.

Gene, söz konusu taktikleri bütçe gereksinimi, etki gücü, sayfa tipi, kullanılan araç gibi farklı açılardan sınıflandırmış var hepsini olmasa da epey bir taktik için görsel açıklamalar/örnekler sunmuş durumda.

Ücretlendirme & İndirim Kodu

Üzülerek söylemeliyim ki söz konusu kaynak (Airtable tablosu) ücretsiz değil. Şu anda 187 dolar gibi bizim için çok yüksek bir fiyat etiketi var ve fiyat giderek yükseliyor. Ama iyi haberi vereyim, sizler için %75 indirim aldım.

Normalde swipe.page adresine Türkiye’den girince %70 indirim kodunu görebilirsiniz (bkz: parity bar) ama ben biraz daha fazla fazlasını istedim ve %75 indirim kodu aldım; a36dlg9 indirim koduyla  söz konusu kaynağı $46.75 karşılığında satın alabilirsiniz.

Ben kaynaklarda eriştiğim için basitten karmaşığa giden farklı taktiklerden bazılarının mutlaka işimize yarayacağını söyleyebilirim. Ama bu taktikleri uygulamak için elbette zaman harcamak gerekiyor.

Burada istenen bedel bence taktiklerin anlatılmasından çok listelenip hazır hale getirilmesi. Saatlerce uğraşmak yerine direkt buradaki taktikleri uygulamaya başlayabilirsiniz ki ben öyle yapmayı düşünüyorum. Bu işteki tecrübeniz ne kadar azsa o kadar çok zamandan tasarruf etmiş olacaksınız.

Swipe.page adresine girerseniz 25 tane taktiği görebilirsiniz ki ben de bir ekran görüntüsünü aşağıda paylaşıyorum.

Son olarak growthinsider.co‘nun da kurucusu olan Gene’nin satın alma oranını artıracak iki jestini de söyleyeyim;

  1. Bu taktiklerden fayda sağlayamazsanız paranızı iade edeceğini söylüyor.
  2. 140 taktik içeren Growth Swipe kaynağını da ücretsiz olarak gönderiyor. Bu 2. kaynağın ilki kadar detaylı olmadığını da söyleyeyim. Product Hunt’a ürün ekleyin, Beta List’e ürün ekleyin gibi basit denilebilecek taktikler var.

Zamanla bu içerikerin ikisinin de gelişeceğini tahmin ediyorum ama şimdilik durum bu. Bu listelerdeki taktikleri de zaman zaman sizler için uygulayarak paylaşabilirim. 😉

Swipe hakkındaki yorumları websitesinde ve Product tanıtım sayfasında bulabilirsiniz.

Total
0
Shares

Bir Yorum Yazın

Previous Article

Firewards: E-posta Abonelerini Arttıran Oyunlaştırmalı Referans Sistemi (İndirim)

Next Article

WorkoutMe: Evde Spor Yapmanın Basit Yolu

Related Posts