Ege Usulü

Ege Usulü Nedir?

Ege Usulü, doğa aşığı bir emekli öğretmen ve ailesinin gerçeğe dönüştürdüğü hayali. Kuru incir ve zeytinyağı başta olmak üzere Ege’nin yöresel ürünlerini en doğal haliyle Türkiye’ye ulaştırma amacıyla kurulan bir e-ticaret girişimi.

20 yılı aşkın süredir önce Yenipazar, ardından Nazilli’de öğretmen olan babasıyla eskiden beri süre gelen bir hayalleri olduğunu söyleyen Atakan Uslu, “Bu topraklara hizmet etmek ve doğanın sesini dinlemenin vakti gelmişti” diyor.

Atakan Uslu, Ege Usulü’nü kurmadan önce Onedio için uzaktan çalışıyordu. Ege Usulü, küçük bir Anadolu kasabasında kurulan bir e-ticaret girişiminin ayakta kalabileceğini gösteren güzel bir örnek.

Ege Usulü’nün Hikâyesi:

Sorry,You have not added any story yet

Bir cevap yazın

Benzer İçerikler

Nedir? Nasıl Çalışıyor? TestInvite, internet üzerinde çeşitli sınavlar hazırlayabileceğiniz, insanlara…

  • 892
Devamını oku

GirişimlerNet, Türkiye’de girişimcilik ekosisteminin nitelikli gelişimini desteklemek amacıyla Fırat Demirel…

Devamını oku

Geçen haftanın önemli içeriklerini derlediğim Haftanın Özeti serisinin 13. sayısına hoşgeldiniz. Bu…

Devamını oku
About

GirişimlerNet, Türkiye’de girişimcilik ekosisteminin nitelikli gelişimini desteklemek amacıyla Fırat Demirel tarafından kurulan ve topluluk desteği ile büyüyen bir içerik platformudur.

GirişimlerNet'in amacı ekosistemin kalıcı hafızası olmak ve bilgi transferini güçlendirmektir. GirişimlerNet, Patreon destekçileri ve tanıttığını bazı girişimlerden gelir ortaklığı yoluyla gelir elde etmektedir.