Gel Al Yıka : Temizlik Firmaları Tek Noktada Buluşuyor

Gel Al Yıka temizlik dikeyinde hizmet verenleri bir araya getiren bir mobil uygulama. Halı, koltuk, otomobil yıkamacıları ile kıyafet ve ev temizleme firmalarına tek noktadan ulaşmanızı sağlıyor.

Android ve iOS uygulamalarıyla son kullanıcıya ulaşan Gel Al Yıka, en yakındaki firmaları ve hizmet ücretlerini gösteriyor. Haziran ayı itibarıyla 13 farklı şehirde aktif olarak hizmet veren girişim  İTÜ Çekirdek Express programında yer alıyor.

Müşterilerin ücretsiz kullanılabildiği uygulamaya firmalar aylık abonelik ücretiyle dahil olabiliyor. Güncel firma katılım ücretini Gel Al Yıka websitesinde görebilirsiniz.

Bu yazıyı beğendin mi? Desteğinle daha fazlasını yapabiliriz.

Şu İçerikleri De Beğenebilirsin

YAZAR HAKKINDA: Fırat Demirel

Girisimler.net'in kurucusu ve genel yayın yönetmeni. Teknoloji girişimlerine ve insan hikâyelerine odaklanan araştırmacı yazar. Bilim, tarih ve felsefe sever.

3 Comments

  1. https://girisimler.net/icerik/gelalyika/ Merhaba Gel Al Yıka’nın kurucu ortağıyım uygulamanın halen beta aşamasında olduğunu belirtmişsiniz. Burada bir düzeltme istiyorum şuan 13 şehirde aktif olarak hizmet sağlıyoruz. Bu yüzden beta aşamasından çıkalı çok oldu düzeltirseniz sevinirm.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Close Bitnami banner
Bitnami