Gel Al Yıka : Temizlik Firmaları Tek Noktada Buluşuyor

Gel Al Yıka temizlik dikeyinde hizmet verenleri bir araya getiren bir mobil uygulama. Halı, koltuk, otomobil yıkamacıları ile kıyafet ve ev temizleme firmalarına tek noktadan ulaşmanızı sağlıyor.

Android ve iOS uygulamalarıyla son kullanıcıya ulaşan Gel Al Yıka, en yakındaki firmaları ve hizmet ücretlerini gösteriyor. Haziran ayı itibarıyla 13 farklı şehirde aktif olarak hizmet veren girişim  İTÜ Çekirdek Express programında yer alıyor.

Müşterilerin ücretsiz kullanılabildiği uygulamaya firmalar aylık abonelik ücretiyle dahil olabiliyor. Güncel firma katılım ücretini Gel Al Yıka websitesinde görebilirsiniz.

3 Yorum

Bir cevap yazın

Benzer İçerikler

OnePager VC: Yatırımcılar İçin Girişiminizin Hazır Sayfası OnePager VC, girişimlerin yatırımcılar için…

Devamını oku

API (Application Programming Interface) yayınlamak ve kullanmak her modern girişim ve geliştirici için olmazsa…

Devamını oku

İngiltere merkezli girişim OverFund, girişimcilere ve girişimci adaylarına yatırım alma yolunda destek olan bir…

Devamını oku
About

GirişimlerNet, Türkiye’de girişimcilik ekosisteminin nitelikli gelişimini desteklemek amacıyla Fırat Demirel tarafından kurulan ve topluluk desteği ile büyüyen bir içerik platformudur.

GirişimlerNet'in amacı ekosistemin kalıcı hafızası olmak ve bilgi transferini güçlendirmektir. GirişimlerNet, Patreon destekçileri ve tanıttığını bazı girişimlerden gelir ortaklığı yoluyla gelir elde etmektedir.