Geleceği Görenler Kitabı İçin %20 İndirim Kodu

Nedir?

Geleceği Görenler, Türkiye’nin ilk internet girişimlerinin hikâyelerini anlatan dönemsel bir araştırma kitabı. 1996-2006 yılları arasında odaklanan kitapta, 10 farklı girişimci kendi girişimcilik hikâyelerini ve girişimcilere tavsiyelerini paylaşıyor.

Teknolojinin dönüşümü, girişimcilik ve internet kültürü konularında uzmanlaşan Fırat Demirel’in kaleme aldığı Geleceği Görenler, girişimcilik ekosisteminde önemli bir boşluğu dolduruyor. Arı Kovanı’nda yakaladığı kitlesel fonlama başarısıyla adından söz ettiren Geleceği Görenler, Türkiye’nin en genç ve dinamik yayınbevlerinden Kronik Kitap tarafından yayımlandı.

GirisimlerNet ziyaretçilerine imzalı Geleceği Görenler için %20 indirim kodu: girisim20 

GirişimlerNet’in Patreon destekçisi olarak daha yüksek oranlarda indirim kazanabilirsiniz.

Bir cevap yazın

Benzer İçerikler

Akadumi.com, kurslar ve çalıştayların/atölyelerin listelendiği ve kayıt olunabildiği bir pazar yeri. Eğitim…

  • 517
Devamını oku

GirişimlerNet Webinar serisinde bu Efilli.com'un kurucu ortağı ve pazarlamadan sorumlu yöneticisi Şefik Yunus…

Devamını oku

Nedir? Sociality.io, Türkiye'den çıkıp dünyaya açılan yetenekli bir sosyal medya yönetim platformu. 2015…

  • 843
Devamını oku
About

GirişimlerNet, Türkiye’de girişimcilik ekosisteminin nitelikli gelişimini desteklemek amacıyla Fırat Demirel tarafından kurulan ve topluluk desteği ile büyüyen bir içerik platformudur.

GirişimlerNet'in amacı ekosistemin kalıcı hafızası olmak ve bilgi transferini güçlendirmektir. GirişimlerNet, Patreon destekçileri ve tanıttığını bazı girişimlerden gelir ortaklığı yoluyla gelir elde etmektedir.