Günün Girişimleri 27: Sheet Automation, Descript Storyboard, VidPowr, Net Zero

Dikkat: AppSumo’nun Sumo Day günleri 15 Temmuz 20:00’da sona eriyor. %10 indirimden faydalanmak için son saatler.

Sheet Automation for Google Sheet (Günün Fırsatı)

⇻ Nedir?

Sheet Automation, Google E-Tablolar (Sheets) üzerinde çeşitli hesaplama ve otomasyon kurgularını zahmetsizce çalıştırmanızı sağlayan bir Google Workspace eklentisi.

⇻ Nasıl Çalışır?

Google hesabınıza Workspace eklentisi olarak kurduktan sonra istediğiniz dokümanda sistemin elverdiği otomasyonları yapabiliyorsunuz. Hücreleri taşımak, kopyalamak, bildirim göndermek, değişiklikleri takip etmek, bir hücredeki bilgiyi güncellemek bu eklentiyle yapabileceğiniz işlerden sadece birkaçı.

Dilerseniz bir şarta bağlı (conditional) yanıt bildirimleri oluşturabilir, değeri değişen hücrelerle ilgili Slack veya e-posta bildirimleri tetikleyebilirsiniz. Bu kurguları da satışları veya dönüşüm oranlarını artırmak, toplu işlemleri hızlıca çözmek ve zamandan tasarruf etmek için farklı amaçlar için kullanabilirsiniz. Detaylı inceleme için şu yazıya göz atabilirsiniz.

⇻ Fiyatlandırma?

Sheet Automation’ın ücreti şu anda AppSumo’nun ömürlük fırsatıyla 129$ ve Sumo Day süresince %10 indirimle alabilirsiniz.

Descript Storyboard

⇻ Nedir?

Ses düzenleme konusunda inanılmaz işler yapan Descript’in yeni ve devrimsel video düzenleme aracı.

⇻ Nasıl Çalışır?

Groupon’un kurucusu Andrew Mason’ın yeni girişimi olan Descript, şimdi de video işleme ve düzenleme alanına yeni bir bakış açısı getiriyor. Herhangi bir videoyu sahnelere ayırmak, görüntü ve altyazı eklemek geleneksel video düzenleme araçlarına göre çok daha kolay bir formatta sunuluyor.

Şimdilik sınırlı sayıda kullanıcı kabul eden Storyboard ürününü denemek için şuradan sıraya girebilirsiniz.

⇻ Fiyatlandırma?

Henüz fiyat konusunda henüz bir bilgilendirme yok. Storyboard’un Descript’in genel paketlerine dahil olup olmayacağını bilmiyoruz ama ses düzenleme tarafındaki özellikleri ücretsiz kullanmaya başlayıp ihtiyacınıza göre aylık 12$’dan başlayan planlardan birini seçebiliyorsunuz.

VidPowr

⇻ Nedir?

VidPowr, bir video oynatıcı kişiselleştirme, video kişiselleştirme ve video otomasyon aracı.

⇻ Nasıl Çalışır?

Youtube, Vimeo vb. mecralarda yüklediğiniz bir videonun bağlantısınız VidPowr’a ekliyorsunuz ve VidPowr size çeşitli kişiselleştirme seçenekleri sunuyor. Böylece videonuzu interaktif hale getirip sitenize ekleyerek daha fazla etkileşim kazanabiliyorsunuz.

VidPowr’ın amacı videolarınız üzerinden size daha fazla satış veya potansiyel müşteri kazandırmak.

⇻ Fiyatlandırma?

VidPowr’ı 100 video ve ayda 2500 ziyaretçi için ücretsiz kullanmaya başlayabilir, daha fazlası için aylık 7$’dan başlayan üyelik planlarına geçebilirsiniz.

Net Zero

⇻ Nedir?

Net Zero, kurum ve kuruluşların karbonsuz organizasyonlara dönüşmesine aracılık eden bir teknik danışmanlık girişimi.

⇻ Nasıl Çalışır?

Net Zero, öncelikle şirketinizin karbon ayak izini hesaplıyor, ardından sıfır sera gazı salınımı için neler yapmanız gerekli adımları birlikte atmanızı sağlıyor. GAP Analizi, eğitimler, karbon yönetimi, yeşil mutabakat üzerine şirketinizin yeşil bir şirket olma yolculuğuna eşlik ediyor.

⇻ Fiyatlandırma?

Net Zero websitesinde herhangi bir ürün/hizmet tabanlı fiyat bilgisi paylaşmıyor.

Total
0
Shares

Bir Yorum Yazın

Previous Article

Günün Girişimleri 26: Vollna, 100in100, Testimonial, EmbedSo

Next Article

Günün Girişimleri 28: RankTracker, Microns, GitHub City, Musichool

Related Posts