Günün Girişimleri 34: Kimola Cognitive, Skrapp, Koesta, MyTamin

Bugünkü bülten destekçimiz Hangi Vize.

Girişimci vizeleri hakkında 30 dakikalık ücretsiz danışmanlık için tıklayın.

Destekçi olmak için iletişime geçin ve bülten abonesi olmak için şöyle buyurun.


Kimola Cognitive (Günün Fırsatı)

⇻ Nedir?

Kimola Cognitive; müşteri yorumlarını yapay öğrenme (makine öğrenme) ile analiz eden, Türkiye merkezli bir girişim olan Kimola’nın 2 güzel ürününden biri. Kimola’nın diğer ürünü olan Kimola Analytics ise sosyal medya ve e-ticaret sitelerinde dinleme ve analiz yapmanızı sağlıyor.

⇻ Nasıl Çalışır?

Kimola Cognitive, markanız/şirketiniz/şahsınız hakkında yapılan yorumları yapay öğrenme yoluyla analiz ediyor ve sosyolojik bir perspektifle sınıflandırıyor. Böylece çok fazla geri bildirim alan şirketleri büyük bir yükten kurtarıyor. Elbette araştırmacılar da bu üründen faydalanbilir.

Tek yapmanız gereken ilgili yorumları bir e-tabloya (Excel) aktarmanız. Gerisini Kimola Cognitive hallediyor.

Kullanıma hazır modeller sunan Kimola Cognitive, kendi modelinizi oluşturmanıza da imkân tanıyor.

⇻ Fiyatlandırma?

Kimola Cognitive normalde 10 sorgu için aylık 200$’dan başlayan bir fiyat tarifesine sahip ama özel AppSumo tarifesiyle 100 bin sorgu analizini 1 özel yapay öğrenme modeliyle sadece 79$’a satın alabiliyorsunuz. Tabii ki tek ödemeyle (ömür boyu üyelik) ve 60 gün para iade garantisiyle.

Kimola, Türkiye’den AppSumo’ya çıkan 12. girişim oldu, en azından bizim tespit edebildiğimiz. AppSumo’ya çıkmak istiyorsanız bilgi almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.


Skrapp

⇻ Nedir?

Skrapp, profesyonel/kurumsal e-posta adresi bulma servisi.

⇻ Nasıl Çalışır?

Chrome eklentisi ile LinkedIn üzerinde görüntülediğiniz profillerin kurumsal e-posta adreslerini bulmanızı sağlıyor. Ayrıca elinizdeki verileri genişletmeniz için güncel milyonlarca güncel veri, tutarlılık ve otomasyon özellikleri vadediyor.

⇻ Fiyatlandırma?

Skrapp yıllık aboneliklerde aylık 39$ karşılığında 1000 e-posta bulmanızı sağlıyor ve ödediğiniz ücret arttıkça e-posta başına ödediğiniz ücret de düşüyor.


Koesta

⇻ Nedir?

Koesta, 8 kişinin tek bir ev alması için gerekli işlemleri yapan bir girişim.

⇻ Nasıl Çalışır?

Koesta, satışa sunduğu evleri almak isteyen kişiler için bir anonim şirket kurulmasını, hisse dağılımını ve diğer işleri üstleniyor. Evlerde herhangi bir hisse sahibi olmayan Koesta, evin altyapı hizmetleri, mülk yönetimi ve mobilyalarıyla dahi ilgileniyor.

⇻ Fiyatlandırma?

Koesta, satışa sunduğu evlerin fiyatını 8 kişi arasında bölüştürüyor. Ev fiyatları ise konuma ve ev özelliklerine göre değişiyor.


MyTamin

⇻ Nedir?

Mytamin, eve gönderdiği kan testlerine göre kişiye uygun vitaminleri yine kapınıza gönderen Londra merkezli bir girişim.

⇻ Nasıl Çalışır?

Mytamin, evinize bir kan test kiti gönderiyor ve 6 sabit, 3 de optiyonel ölçüm için gerekli verileri elde ediyor. Bu test sonuçlarına göre de ihtiyacınız olan vitaminleri kapınıza gönderiyor.

⇻ Fiyatlandırma?

Mytamin, kan testini 69 sterlin (tek seferlik, vitamin desteğini ise 6 ay devam edecek şekilde en az aylık 15 sterlin olarak ücretlendiriyor. Henüz test aşamasında olduğu için e-postanızı bırakabilirsiniz.

Total
0
Shares

Bir Yorum Yazın

Previous Article

Günün Girişimleri 33: Seodity, Temasis, MeetingRule, Export Data

Next Article

Günün Girişimleri 35: Meetrics, Olivine, No-code Chrome Extention, CreatorKit

Related Posts