Günün Girişimleri 35: Meetrics, Olivine, No-code Chrome Extention, CreatorKit

Bugünkü bülten destekçimiz Hangi Vize.

Girişimci vizeleri hakkında 30 dakikalık ücretsiz danışmanlık için tıklayın.

Destekçi olmak için iletişime geçin ve bülten abonesi olmak için şöyle buyurun.


Meettrics (Günün Fırsatı)

⇻ Nedir?

Meetrics; toplantı/randevu planlamanız için geliştirilen bir başka ürün ama ölçümleme özellikleriyle öne çıkmak istiyor.

⇻ Nasıl Çalışır?

Calendly, Tidycal gibi araçlara benzer şekilde takvimlerinizi Meettrics’e bağlayarak ve boş zamanlarınızı belirleyerek istediğiniz kişiye bir randevu alma bağlantısı paylaşabiliyorsunuz.

Kişiselleştirme ve hatırlatma e-postalarıyla işinizi kolaylaştıran Meettrics, randevularınızın verimlilğini sunduğu metriklerle takip etmenizi sağlıyor. Zapier, Hotspot, Google Analtycs vb. arçalarla da entegre şekilde çalışıyor.

⇻ Fiyatlandırma?

Meettrics’i ücretsiz kullanmaya başlayabilirsiniz. Ücretsiz paketler aylık 5$’dan başlıyor. AppSumo fırsatı ise 59$’lık tek ödemeyle özel bir plan sunuyor. Hemen inceleyebilirsiniz.


Olivine

⇻ Nedir?

Olivine ürün pazarlama uzmanlarını bir araya getiren topluluk temelli bir ajans ve pazar yeri.

⇻ Nasıl Çalışır?

Ajans hizmetleri veren Olivine, hazırladığı rehberleri aylık üyelikle satışa sunarak bir topluluk yönetimi yapıyor ve pazar yeri bölümüyle istediğiniz kişilerle haftada 5 saate kadar çalışmanıza aracılık ediyor.

Hizmet almak için Olivine’i kullanabileceğiniz gibi bir danışman olarak başvurup pazar yeri bölümünden iş almaya da çalışabilirsiniz.

⇻ Fiyatlandırma?

Ücretsiz bazı içeriklere erişebilirsiniz ama topluluk tarafını destekleyen güncel rehber içeriklere (playbooks) aylık 49 dolar veya yıllık 499 dolar ödeyerek erişmek mümkün.

Pazar yeri tarafındaki fiyatlama ise haftada 5 saat için aylık 3250$. Eğer daha deneyimli bir uzman isterseniz 4350$/ay. Her iki uzman seçiminde de haftada 10 saate kadar destek alabiliyorsunuz.


⇻ Nedir?

Bubble’da kod yazmadan (no-code) geliştirdiğiniz ürünü Chrome eklenti dünyasına taşıyan bir araç.

⇻ Nasıl Çalışır?

Bu araç ile Bubble uygulamanızı bir Chrome eklentisi içine gömebilir, eklentiden Bubble uygulamasına veri çekebilir, uygulamadan da eklentiye tetikleyici bildirimler gönderebilirsiniz.

⇻ Fiyatlandırma?

Chrome eklenti kodunu 99$’a alabiliyorsunuz ve ekstra özellikler için ayda 10$ ödemeniz gerekiyor. Nocode HQ’nün bu ürününe %20 indirim kazanmak için Product Hunt sayfasını ziyaret edebilirsiniz.


CreatorKit

⇻ Nedir?

CreatorKit, e-ticaret ve sosyal medya dikeyinde kolayca video üretmeyi sağlayan bir araç.

⇻ Nasıl Çalışır?

CreatorKit ile animasyonlu videolar, sosyal medya hikâyeleri ve reklamlar kolayca üretilebiliyor. Hazır şablonlar üzerinden gidebileceğiniz gibi hayalgücünüzü kullanarak kendi videolarınızı da yapabilirsiniz.

E-ticaret tarafında Shopify ile güçlü bir entegrasyonu olan CreatorKit, bir ürün katalogu üzerinden toplu otomatik üretim yapabiliyor.

Son olarak geliştirilen Oneclick özelliği ile de websitesi adresinizi girdiğinizde size hemen nasıl videolar üretebileceğinizi gösteriyor. Bu sayfada 100’den fazla PRO şablonlara da erişebilirsiniz.

⇻ Fiyatlandırma?

PRO üyelik ücretini görmek için üye olmanız gerekiyor ama ben sizin için baktık; aylık ödemede 49$/ay, yıllık ödemede 19$/ay gibi bir ücretlendirme var.

Total
0
Shares

Bir Yorum Yazın

Previous Article

Günün Girişimleri 34: Kimola Cognitive, Skrapp, Koesta, MyTamin

Next Article

Günün Girişimleri 36: If-So, Flacked AI, Orgnostic, Civar

Related Posts