Newsletter Crew: Eposta Bülteni Nasıl Hazırlanır, Büyütülür, Satılır?

NewsletterCrew, e-posta bülteni (newsletter) üreticilerine özel bir içerik & topluluk girişimi. E-posta bülteni göndermenin inceliklerini farklı açılardan anlatan girişimin bir de ücretli topluluk tarafı var.

E-posta bülteni göndermeye nasıl başlayacağınızı, işi nasıl büyüteceğinizi, nasıl para kazanacağınızı hatta nasıl satacağınızı anlatan NewsletterCrew’in ücretli üyelerine özel içerikler de sunuyor. Ayrıca bir Slack kanalı ve aylık çevrimiçi buluşmalar üzerinde de bilgi alışverişini hızlandırıyor.

Gelir Modeli / Ücretler:

Bazı içeriklerin ve topluluk tarafını ücretlendiren NewsletterCrew, bu sayede kullanıcı başına yıllık 39 dolar kazanıyor ama ProductHunt tanıtımına özel bir %25 indirim paylaşıldı. PRODUCTHUNT indirim koduyla 29.25$ ödeyerek 1 yıllık abone olabilirsiniz.

Benim bulduğum bir indirim kodu ise %35 indirimle 25.25$ ödeyerek kayıt olmanızı sağlıyor. Patreon destekçisi olarak veya Telegram kanalına ücretsiz abone olarak bu indirim kodunu görebilirsiniz.

*Açıklama: Buradaki indirim/fırsat, yazı yayınlandıktan sonra kullanımdan kaldırılmış olabilir. Emin olmak için yorum kısmından bilgi isteyebilirsiniz.

Bu içerik Patreon destekçilerine özeldir. Destekçi olmak aşağıdaki butona tıklayın.

Nasıl Yapıldı?

Kullanılan araçlar/servisler: Ghost + Memberful + Mailchimp

Kuruluş Bilgileri?

Girişimin kurucusu Yaro Bagriy.

Yatırım Bilgileri?

Bilgi yok.

 

Total
0
Shares

Bir Yorum Yazın

Previous Article

Indie Founders' Club: Yetenekli Bağımsız Girişimcilerle 1e1 Tanışma Kulübü

Next Article

Wonder: 1500 Kişiyi Bir Araya Getirebilen Videolu Tanışma Platformu

Related Posts