Günün Girişimleri 43: Affiliate Corner, Leanbe, Normod, Adalo

Bugünkü bülten destekçimiz ommetrics.

Size Özel: ommetrics kurucusu, ölçümleme uzmanı Berkan Bağcı ile 30dk ücretsiz görüşme için tıklayın.

Destekçi olmak için iletişime geçin, bülten abonesi olmak için şöyle buyrun.


Affiliate Corner (%25 İndirim)

⇻ Nedir?

Affiliate Corner, gelir ortaklığı (affiliate) alanında en kârlı programları ve dikeyleri bulmanızı sağlayan veri odaklı bir içerik girişimi.

⇻ Nasıl Çalışır?

Affiliate Corner, 1600’den fazla gelir ortaklığı programını ve 60’tan fazla dikeyi 18 farklı veri noktası üzerinden analiz ediyor. Bu alandaki trend bilgilerini, her dikeyin ne kadar kazandırabileceğini ve pazar analizlerini görmenizi sağlıyor.

Ayrıca arama motoru pazarlaması için de anahtar kelime ve strateji önerileri alarak hedef kitlenizi daha iyi analiz edebileceksiniz. Yolun başındakiler ve daha fazlasını öğrenmek isteyenler için Tejas Rane, 2 saati aşan eğitim videosu yapay zekâ destekli içeriklerle gelir ortaklığı işinizi nasıl büyüteceğinizi öğretiyor.

Tejas’ın daha önce hazırladığı güzel Quora odaklı pazarlama kitabını da hatırlatalım.

Bugün Product Hunt’ta kendini tanıtan Affiliate Corner hakkında yorum ve sorularınızı bırakabilirsiniz.

⇻ Fiyatlandırma?

Ömür boyu erişim hakkı 89$ ama websitesine girince Türkiye’ye özel %25 indirim kodundan faydalanabilirsiniz.


Leanbe (Günün Fırsatı)

⇻ Nedir?

Leanbe, özellik geliştirme sürecini geri bildirim ve veri öncelikli hale getiren bir girişim.

⇻ Nasıl Çalışır?

Leange, kullanıcı taleplerini toplamakla kalmayıp, kullanıcı girişlerinin takibini ve kullanıcı istatistiklerini biriktiriyor. Sayfa içi anketler yapıyor, tepki ve etkileşimleri ölçüyor ve tüm bunları bir yapay zekâ ile ölçümleyerek hangi özelliği önce geliştirmeniz gerektiğini söylüyor.

Sadece kullanıcı geri bildirimi toplayarak ilerlemekten farklı bir şey yapmak istiyorsanız Leanbe’ye şans verebilirsiniz.

⇻ Fiyatlandırma?

Tek ekip ve tek kullanıcı için basit bir sürümünü ücretsiz kullanabilirsiniz. Leanbe’nin AppSumo’daki ömürlük kampanyası ise 69$’dan başlıyor.


Normod

⇻ Nedir?

Normod, Türkiye’de kurulan ve internet üzerinden de satış yapan özel bir mobilya markası.

⇻ Nasıl Çalışır?

Modüler koltuk ve kanepe üretimine odaklanan Normod, kumaş numune gönderimi, 5 yıl malzeme garantisi, 30 gün sorgusuz iade politikaları ve aletsiz kurulum özellikleriyle dikkat çekiyor.

İskandinav tasarım anlayışıyla tasarlanan Normod koltukları kolaylıkla farklı şekillerde düzenlenebiliyor. Normod, oturma ürünlerine ek olarak halı ve kırlent satışı da yapıyor.

Dijital bir mobilya şirketi olarak büyümek isteyen Normod, Nevzat Aydın’ın da aralarında bulunduğu yatırımcılardan aldığı 1 milyon dolar ile Almanya pazarında büyümek istiyor.

⇻ Fiyatlandırma?

Fiyatlamalar ürüne göre değişiyor.


Adalo

⇻ Nedir?

Adalo, kod yazmadan (no-code) mobil uygulama yapmanızı sağlayan bir araç.

⇻ Nasıl Çalışır?

Adalo kodlama bilmeden de bazı temel özelliklere sahip mobil uygulama geliştirmenizi ve yayınlamanızı sağlıyor. Dilerseniz veritabanınızı bağlayarak uygulamanız için giriş ve kayıt sayfaları yapabiliyorsunuz.

Sürükle-bırak yöntemiyle kolay bir şekilde uygulamanızı oluşturduktan sonra hem Play Store’a hem de Appstore’a uygulamanızı yükleyebilirsiniz. Adalo’nun ücretsiz akademisinden de faydalanarak kendinizi geliştirebilirsiniz.

⇻ Fiyatlandırma?

Ücretsiz olarak uygulama tasarlamaya başlayabilirsiniz ancak 1 uygulama yayınlamak için aylık 45$’dan başlayan bir ücret ödemeniz gerekiyor.

Total
0
Shares

Bir Yorum Yazın

Previous Article

Günün Girişimleri 42: Albato, Float, Formeer, LetsFind

Next Article

Günün Girişimleri 44: Soon, DM Tools, Sanatkârdan, FUPS

Related Posts