Günün Girişimleri 45: Custom Post Types, BallPark, InstaMentor, ROI4Presenter

Bugünkü bülten destekçimiz ommetrics.

Size Özel: ommetrics kurucusu, ölçümleme uzmanı Berkan Bağcı ile 30dk ücretsiz görüşme için tıklayın.

Destekçi olmak için iletişime geçin, bülten abonesi olmak için şöyle buyrun.


Custom Post Types (Günün Fırsatı)

⇻ Nedir?

Custom Post Types (ACPT), WordPress tabanlı websitenizde programlama bilmeden de özel yazı tipi oluşturmanızı sağlayan bir eklenti.

⇻ Nasıl Çalışır?

ACPT eklentinizi yükleyip aktifleştirdikten sonra 3 adımda istediğiniz yazı tipini oluşturabiliyorsunuz. Üç adımda gerekli ayrıntıları belirleyerek sonuca ulaşabiliyorsunuz.

Gutenberg ve Elementor uyumlu olan ACPT, özel WooCommerce entegarasyonu ve temel Rest API entegrasyonu da sunuyor.

⇻ Fiyatlandırma?

Bir site için normalde 99$’a alabileceğiniz ömürboyu kullanım lisansını AppSumo’da sadece 29$’a satın alabilirsiniz.


BallPark

⇻ Nedir?

BallPark, daha iyi ürün geliştirmek için verimli araştırmalar yapmanızı sağlayan bir girişim.

⇻ Nasıl Çalışır?

BallPark, sorular, anketler, pazarlama metinleri, tasarım ve prototipler ile ürünlerinize dair kaliteli geri dönüşler toplamanızı sağlıyor.

Ulaştığınız katılımcılara farklı nitelikte anket soruları sorabilir, birden fazla görev tanımlayabilir, ekran kaydı, ses veya video kaydıyla geri dönüş toplayabilirsiniz.

Ayrıca sunulan hazır sorular/şablonlar ile Ballpark’ı kullanmadan da araştırmalarınızı yapabilirsiniz.

⇻ Fiyatlandırma?

Ücretsiz şablonların yanısıra Ballpark altyapısını da 1 aktif proje için ücretsiz olarak kullanmaya başlayabilirsiniz. 2-5 proje yapmak ve ek özelliklerden faydalanmak istediğinizde ise en az aylık 100 dolar (yıllık tahsilat) ödemeniz gerekiyor.


Instamentor

⇻ Nedir?
Google, Facebook, Microsoft, Amazon (bkz: FAANG) gibi büyük teknoloji şirketlerinin mülakatlarına hazırlanmak isteyenlere hizmet sunan bir danışmanlık sitesi.

⇻ Nasıl Çalışır?

Instamentor, 1e1 mentorlük seanslarıyla çalışan bir sistem ve FAANG’ın eski işe alım müdürleriyle veya tecrübeli isimlerle mülakata hazırlanmanızı sağlıyor.

Hayalinizdeki işi (sınırlı sayıda seçenek var) ve yetenek seçimini yaptıktan sonra karşınıza çıkan isimlerden beğendiğiniz ile randevusu alabiliyorsunuz.

Instamentor’de iş mülakatı mentörlüğünün yanında CV inceleme, maaş ücreti belirleme gibi hizmetler de bulunuyor. Ayrıca yazılımcılar için teknik eğitimler de mevcut.

⇻ Fiyatlandırma?

Mentor görüşmeleri 99$ ile 399$ arasında değişiyor. Eğitimler ise 99$’dan başlıyor. Bir de 19$/ay olarak ücretlendirilen işe alım rehberi bölümü var.


ROI4Presenter

⇻ Nedir?

ROI4Presenter, sunum yapmak için randevu alma zorluğunu ortadan kaldıran interaktif bir sunum uygulaması.

⇻ Nasıl Çalışır?

ROI4Presenter, sunumunuzu alıp seslendirme, metin desteği, hızlı geri bildirim alma gibi ek özellikler ile zenginleştiriyor. Karşı taraf sunumunuzu izlemeye başladığında size de bildirim geliyor ve eğer karşı taraf talep ederse ve siz hazırsanız mesajlaşma/görüşme başlatabiliyorsunuz.

Neticede karşı tarafın sunumunuzu daha kolay ve istediği zaman izleyebileceği bir formatta sunmuş oluyorsunuz. Sadece sunum yapmak için değil, karşılama, webinar ve potansiyel müşteri kazanımı için de kullanılabilecek bir ürün.

Demo sunum sayfası için tıklayın.

⇻ Fiyatlandırma?

5 sunuma kadar ücretsiz kullanabileceğiniz ROI4Presenter, 40 dakikaya kadar sunum süresi tanıyor ve 20 kişi aynı anda bağlanabiliyor. Daha fazlası içinse en az aylık 45$’ı gözden çıkarmanız gerekiyor. PRODUCTHUNT indirim koduyla %30 indirim almayı deneyebilirsiniz.

Total
0
Shares

Bir Yorum Yazın

Previous Article

Günün Girişimleri 44: Soon, DM Tools, Sanatkârdan, FUPS

Next Article

Günün Girişimleri 46: Muhiku (%10 indirim), BugBounter, No-codey, Galas

Related Posts