Günün Girişimleri 15: Warm Welcome, Backyard, Wing

Warm Welcome: Kişisel videolarla dönüşüm oranlarını artırın

Warm Welcom, ziyaretçilerinize site üzerinde veya eposta yoluyla video mesajlar göstermenizi sağlayan bir araç. Site üstü canlı destek eklentisi olarak koyduğunuzda ziyaretçilerden de video veya sesli mesajla yanıt alabiliyorsunuz. Epostalara eklediğinizde kişiselleştirme yaparak dönüşüm oranlarını artırabiliyorsunuz.

Appsumo fırsatı olarak karşıma çıkan Warm Welcome’ı Twitter’da paylaşınca olumlu yorumlar geldi. Tek ödemeyle ömür boyu kullanım hakkı sunduğu için ve 60 gün iade fırsatı olduğundan denemenizi öneririm. Özellikle satış tutarı yüksek bir ürün/hizmet pazarlıyorsanız yatırımın geri dönüşü oldukça yüksek olabilir.

Backyard: Ses, video, yazı ve çizim paylaşımı bir arada

Backyard, yüzyüze sosyalleşmekten uzak kaldığımız günlerde eğlence vadeden bir ürün. Sadece video ve sesle değil, bir ekran üzerinde çizim yaparak arkadaşlarınızla çeşitli oyunlar oynamanızı sağlıyor. Çocuklar için de eğlenceli ve öğretici bir ürün sayılabilir.

Küresel salgın nedeniyle birbirimizden uzaklaşınca iletişim/toplantı sorunlarını kısa sürede çözdük ama eğlence konusunu çözdüğümüz söylenemez. Backyard bu konuda eğlenceli bir ortam sunma iddiasıyla pazara giriyor. Henüz alfa aşamasında ama deneyebilirsiniz. Mobil uygulaması yakında gelecek.

Wing: Uzaktan uygun fiyata çalışan asistan & resepsiyonist

Wing, iletişimin hızlandığı ve her işe yetişemeyen kişilere etkili bir asistan hizmeti sunmayı vadediyor. Wing, asistanları telefonlarınızı yanıtlamaktan araştırma yapmaya, takviminizi planlamaktan içerik girişine, CRM yönetiminden alışveriş yönetimine kadar bir çok işinize yetişiyor.

Tim Ferris’in 4 Saatlik Hafta kitabını okuduysanız bu tarz asistan hizmetlerinin ne kadar faydalı olabileceğini bilirsiniz.

Sanal ofis hizmetlerinden bile daha geniş bir hizmet alanı olduğunu söyleyebileceğim bu hizmet aslında yoğun her iş sahibi patron için sabit bir pozisyon sayılır. Fakat Wing’den hizmet almak için bir şirketiniz ve çalışanınız olmasına bile gerek yok. Şahsen bu servis Türkçe hizmet verseydi daha önce açtığım iş ilanında bashettiğim pozisyonu doldurmak için kullanabilirdim.

Sepet

GÜNÜN İÇERİKLERİNİ KEŞFET

Mart 2021
P S Ç P C C P
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031  

Son Yorumlar

Bir cevap yazın

Benzer İçerikler

iadeal.com, para iade siteleri arasına katılan yeni bir girişim. Yani alışveriş yapacağınız siteye iadeal.com…

Devamını oku

AddEvent, etkinliklerinizi daha geniş kitlelere yaymak için geliştirilen bir davet ve tanıtım aracı.…

Devamını oku

Geçen hafta bir GirişimlerNet okuyucılarından Birol Köklü'nün paylaştığı bilgiyle güzel bir şey…

Devamını oku
About

GirişimlerNet, Türkiye’de girişimcilik ekosisteminin nitelikli gelişimini desteklemek amacıyla Fırat Demirel tarafından kurulan ve topluluk desteği ile büyüyen bir içerik platformudur.

GirişimlerNet'in amacı ekosistemin kalıcı hafızası olmak ve bilgi transferini güçlendirmektir.

Close Bitnami banner
Bitnami