Günün Girişimleri 15: Warm Welcome, Backyard, Wing

Warm Welcome: Kişisel videolarla dönüşüm oranlarını artırın

Warm Welcom, ziyaretçilerinize site üzerinde veya eposta yoluyla video mesajlar göstermenizi sağlayan bir araç. Site üstü canlı destek eklentisi olarak koyduğunuzda ziyaretçilerden de video veya sesli mesajla yanıt alabiliyorsunuz. Epostalara eklediğinizde kişiselleştirme yaparak dönüşüm oranlarını artırabiliyorsunuz.

Appsumo fırsatı olarak karşıma çıkan Warm Welcome’ı Twitter’da paylaşınca olumlu yorumlar geldi. Tek ödemeyle ömür boyu kullanım hakkı sunduğu için ve 60 gün iade fırsatı olduğundan denemenizi öneririm. Özellikle satış tutarı yüksek bir ürün/hizmet pazarlıyorsanız yatırımın geri dönüşü oldukça yüksek olabilir.

Backyard: Ses, video, yazı ve çizim paylaşımı bir arada

Backyard, yüzyüze sosyalleşmekten uzak kaldığımız günlerde eğlence vadeden bir ürün. Sadece video ve sesle değil, bir ekran üzerinde çizim yaparak arkadaşlarınızla çeşitli oyunlar oynamanızı sağlıyor. Çocuklar için de eğlenceli ve öğretici bir ürün sayılabilir.

Küresel salgın nedeniyle birbirimizden uzaklaşınca iletişim/toplantı sorunlarını kısa sürede çözdük ama eğlence konusunu çözdüğümüz söylenemez. Backyard bu konuda eğlenceli bir ortam sunma iddiasıyla pazara giriyor. Henüz alfa aşamasında ama deneyebilirsiniz. Mobil uygulaması yakında gelecek.

Wing: Uzaktan uygun fiyata çalışan asistan & resepsiyonist

Wing, iletişimin hızlandığı ve her işe yetişemeyen kişilere etkili bir asistan hizmeti sunmayı vadediyor. Wing, asistanları telefonlarınızı yanıtlamaktan araştırma yapmaya, takviminizi planlamaktan içerik girişine, CRM yönetiminden alışveriş yönetimine kadar bir çok işinize yetişiyor.

Tim Ferris’in 4 Saatlik Hafta kitabını okuduysanız bu tarz asistan hizmetlerinin ne kadar faydalı olabileceğini bilirsiniz.

Sanal ofis hizmetlerinden bile daha geniş bir hizmet alanı olduğunu söyleyebileceğim bu hizmet aslında yoğun her iş sahibi patron için sabit bir pozisyon sayılır. Fakat Wing’den hizmet almak için bir şirketiniz ve çalışanınız olmasına bile gerek yok. Şahsen bu servis Türkçe hizmet verseydi daha önce açtığım iş ilanında bashettiğim pozisyonu doldurmak için kullanabilirdim.

Sepet

GÜNÜN İÇERİKLERİNİ KEŞFET

Haziran 2021
P S Ç P C C P
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
282930  

Bir cevap yazın

Benzer İçerikler

Siva, Facebook'un kontrolsüz bir deve dönüştüğü sosyal ağ dünyasına yeni bir soluk getirmek istiyor. Medium…

Devamını oku

İngiltere merkezli girişim OverFund, girişimcilere ve girişimci adaylarına yatırım alma yolunda destek olan bir…

Devamını oku

Son yıllarda birçok girişimin referans davetiyle üye kazandırarak çok iyi başlangıçlar yaptığına ve hızlı…

Devamını oku
About

GirişimlerNet, Türkiye’de girişimcilik ekosisteminin nitelikli gelişimini desteklemek amacıyla Fırat Demirel tarafından kurulan ve topluluk desteği ile büyüyen bir içerik platformudur.

GirişimlerNet'in amacı ekosistemin kalıcı hafızası olmak ve bilgi transferini güçlendirmektir. GirişimlerNet, Patreon destekçileri ve tanıttığını bazı girişimlerden gelir ortaklığı yoluyla gelir elde etmektedir.