Günün Girişimleri 8: Uteach, Mozilla VPN, Taze Yöre, Scale8

Uteach (Günün Fırsatı)

Uteach, çevrimiçi eğitim platformu kurmak isteyenlere hitap eden, tam teşekküllü bir video eğitim platformu. Teachable ve Kajabi gibi popüler rakipleri olan Utreach ile hem kayıtlı video eğitimlerinizi ve e-kitaplarınızı satabilir hem de canlı yayın dersleri ile birebir eğitim satışı yapabilirsiniz.

Otomasyon, test, sertifika gibi ek özelliklere sahip plan Utreach, mobil uygulama desteği de sunuyor ve AppSumo ile tek seferlik 89$ karşılığında ömür boyu üyelik sunuyor. Sınırız kurs ve canlı yayın gibi avantajları olan (benim geçmişte aldığım Heights Platform’da sınırlıydı) Uteach, tek kupon ile 5 tane de admin seviyesinde ekip üyesi eklemeyi mümkün kılıyor. Daha fazla kupon alarak bu sayıyı artırabiliyorsunuz.

Uteach’i 3 kurs ve sınırsız öğrenci ile ücretsiz olarak da kullanabilirsiniz ama kurs satışında %7 gelir paylaşımı yapmanız gerekiyor. Uteach’in AppSumo kampanyası 13 Haziran 16:00’da bitecek.

Mozilla VPN

Firefox’un geliştiricisi Mozilla Vakfı da VPN yani Virtual Private Network (sanal özel ağ) alanına adım atıyor. Aslında atmış diyebiliriz çünkü Mozilla VPN ABD ve bazı Avrupa ülkeleri ile Malezya, Yeni Zelanda ve Singapur’un dahil olduğu 17 ülkede kullanılabilir durumda.

Türkiye’de ise henüz kullanılamıyor fakat kullanmak için bekleme listesine katılabilirsiniz. Ne kadar çok kişi katılırsa o kadar erken açılacağını umarak sizleri de bu davete katılmaya davet ediyorum. Lütfen tıklayın.

Taze Yöre

Taze Yöre, Türkiye’deki yerel ürün satıcıları için oluşturulmuş bir dijital pazar yeri. Farklı yörelerden 10 farklı üst kategoride ürün sipariş edebildiğiniz Taze Yöre, fiyat avantajı ve yerel üreticilerin desteklenmesini ön plana çıkarıyor.

Taze Yöre, Fon Bulucu üzerinde açtığı hisse bazlı kitlesel fonlama kampanyasıyla hedefini aşarak 1.7 milyon TL yatırım topladı.

Scale8

Scale8, Google Analytics ve Google Tag Manager’a alternatif açık kaynaklı bir trafik/ziyaretçi ölçümleme ürünü. Kullanıcıların gizliliğine dokunmadan Google’ın sunduğu ölçümleme yetenekleri sunduğunu iddia eden Scale8, kullanım kolaylığıyla da öne çıkmak istiyor.

Konuya merakınız varsa karşılaştırma sayfalarını inceleyerek Scale8’i daha yakından tanıyabilir, Github’da projeye katkı sağlayabilirsiniz. Bulut tabanlı kullanımda ücret hesabı için şuraya ve buraya tıklayın.

Total
0
Shares
1 comment

Bir Yorum Yazın

Previous Article

İş Fikri: Shopify Mağazası Alıp Satmak

Next Article

Günün Girişimleri 9: Sellix, Anneler Satıyor, Coridor, Explo

Related Posts