Secret Yenilendi: $120K IBM Cloud ve daha fazla fırsat (%25 İndirim)

Mayıs ayında sizlere tanıttığım Secret adlı indirim kulubüyle ilgili yeni bir güncelleme paylaşmak istedim. 100’den fazla yazılım ürünü için harika indirimler veya ücretsiz kullanım hakları sunan Secret, gerçekten beni cezbeden bir girişim. Benim favori ayrıcalıklarımı paylaştım ama bu yazıda özellikle son 5 aydaki gelişmelerden ve sizin için aldığım yeni indirimden bahsetmek istiyorum.

Neler Değişti?

Secret‘ı tanıttığımda sunulan fırsatlar ücretsiz faydalanabileceğiniz Standart Deals ve yıllık bir ücret ile alabileceğiniz Premium Deals olarak iki ayrılıyordu. Ücretli üyelik ise sadece 49€ idi. Ayrıca %15’lik bir indirim kodu paylaşmıştım. Secret içindeki tplam fırsat sayısı ise 108 idi.

O yazıyı yazarken yıllık aboneliğe zam geleceğini söylemiştim ve dediğim oldu. Önce üyelik tipi Free, Premium ve Platinum olarak 3’e ayrıldı, sonra da tüm indirimlere erişim sağlayan yıllık abonelik ücreti kademeli olarak 99€ seviyesine yükseltildi. Ama bu yazıyı elbette kötü haber vermek için yazmadım. İyi haberlerim var…

Güzel Haberler

 • Secret‘ta toplam ayrıcalık sayısı 123’e yükseldi. Beş farklı kategoride filtreleme yapabilirsiniz.
 • Ücretli üyelerin alındığı bir Slack kanalı açıldı.
 • Hala 49€/yıl ödeyerek Premium üye olabilir ve 108 özel ayrıcalığa kavuşabilirsiniz ki ben hala bu ücretin çok uygun olduğunu düşünüyorum. TL bazında bile. Premium hesap ile ilk durumda erişemediğiniz sadece 5 tane ayrıcalık var.
 • Eğer 50€/yıl daha yani 99€/yıl öderseniz tüm indirimlere erişiyorsunuz. Söz konusu 5 Platinum fırsat da şunlar;
  • 2 yıl içinde kullanabileceğiniz 5000$ sunucu kredisi.
  • Airtable için süresiz 1000$ kredi.
  • Notion için süresiz 1000$ kredi.
  • IBM Cloud’da aylık 10 bin dolar sunucu kredisi. 1 yıl boyunca geçerli.
  • Clever Cloud için 1000$ kredi.

Size Özel Yeni İndirim

 • Gelelim en güzel habere… Girişimin kurucu ortağınyla konuştum ve GirişimlerNet indirimini %15’ten %25’e yükselttim. GN25 koduyla istediğiniz pakette %25 indirimden faydalanabilirsiniz. Bu da Premium pakette 25$ indirim demek. Daha ne olsun. :))

Yavaş Yavaş Acele Edin

Benim gibi Premium Deals abonesi olanlar şu anda zaten Platinum profiline sahip. Bazı arkadaşların AWS desteğini aldığını da biliyorum ki ilk zamanlar katılım şartları daha esnekti. Yine de çok sorun olacak şeyler değil ama özellikle Premium fırsatlarda bazı sınırlamaları okumayı unutmayın. Mesela IBM Cloud desteğini alabilmeniz için son 12 ayda 1 milyon dolardan fazla kazanmamış, 5 yaşından genç bir şirket olmanız lazım vs…

İlk yazıda belirttiğim şeyi tekrarlıyorum, Appsumo‘da her tekil fırsata 39-69$ arasında veriyorum ve onların da hakkını verdiğini düşünüyorum. Secret ise Appsumo’dan çok daha “no-brainer” yani üzerinde çok düşünülmeye gerek olmayan süper bir fırsat sunuyor. Hatta şu anki ücretlerin bile halen çok uygun olduğunu düşünüyorum. Aylık 10€ bile değil. Yakında aylık abonelik çıkarsa ve zam gelirse şaşırmayın…

Secret içinde alacağınız faydaların her biri muhtemelen 99 dolardan fazladır ve bu fırsatlardan 128 tane var. Üstelik sadece şimdilik. Ayrıcalıkların sayısı artmaya devam ediyor. Fiyat artışlarından da etkilenmiyorsunuz.

Gerçekten bu kadar iyi bir fırsat ve ekstra indirim için fazla bile konuştum. Bundan sonra top sizde. 🙂

Sendinblue, Typeform, Bubble, Digital Ocean, ClickUP, Memberstack, Hotjar, Zendesk, Algolia, Canva Pro benim hoşuma giden ayrıcalıklardan. Üstelik bazılarına ücretsiz erişebilirsiniz. Diğerlerini de joinsecret.com üzerinden keşfedebilirsiniz.

Son bir not; daha önce 606 girişimcinin abone olduğu Secret’a dahil olan şirket sayısı 30 bine yaklaşmış.

Total
0
Shares

Bir Yorum Yazın

Previous Article

Oda: Canlı Performansları Odanıza Getiren Hoparlör

Next Article

Hafta Özeti 13: Haberler, Yeni Girişimler, Okunacak Yazılar ve İndirimler

Related Posts