Secret: Girişimlere Özel İndirim Kulübü (%15 İndirim)

Şubat ayında sizlerle paylaştığım 49 Dolara Nasıl 5000$ AWS Kredisi Aldım yazısı epey ses getirmişti. Kesin olmamakla birlikte 100 civarında girişim-ci-nin bu destekten faydalandığını düşünüyorum ve ekosisteme 500.000$ destek sağlamış olmak beni inanılmaz mutlu ediyor. 🙂

O indirim fırsatı Startups.com üzerinden sunulan bir kulüp aboneliğiydi ve içinde AWS kredisi dışında da harika indirimler vardı. Mesela ben SendGrid, Mailjet için birer yıllık üyeliklerimi de hiç bir ekstra ücret ödemeden hallettim. (Tüm ücretsiz ve indirimli fırsatlar listesine ilk yazıdan ulaşabilirsiniz.)

Gel gelelim paylaşılan bir yorum üzerine Startups.com fırsatındaki 5000$ AWS kredisi fırsatının sonradan kaldırıldığını öğrendim (bir çok harika indirim devam ediyor) ve mükemmel ötesi bir fırsat daha buldum. 😎

Gerçekten de adıyla bütünleşen, paylaşmaya kıyamayacağınız bir sır gibi: Secret (%25 özel indirim).

Secret’a gitmek için resime tıklayın.

Secret Nedir?

Secret, SaaS girişimleri için mükemmel indirimler ve ücretsiz üyelikler sunan bir indirim kulübü. Kısmen benim yapmaya çalıştığım işi küresel ölçekte yapan bir girişim.

Sunulan fırsatlar ücretsiz faydalanabileceğiniz Standart Deals ve Premium Deals olarak iki ayrılıyor.

  • Standart Deals, daha düşük indirimler sunuyor ve herkes faydalanabiliyor.
  • Premium Deals ise çok iyi bildiğiniz girişimlerden efsane fırsatlara erişmenizi sağlıyor. Elbette bunun da yıllık €49 gibi bir bedeli var ama elde edeceğiniz kâr yanında devede kulak kalıyor.
  • Evet, doğru tahmin ettiniz; size özel bir indirim istemeyi ihmal etmedim. 😄
  • GIRISIMLER indirim kodunu kullanarak %15 indirimle bu fırsattan faydalanabilirsiniz.

Almaya Değer mi?

Yukarıda gördüğünüz Appsumo fırsatlarının her birine 39-49$ verdiğim düşünülürse Secret benim için tam olarak no-brainer* bir fırsat. Zaten rakamlar da bunu gösteriyor; geçen ay 66 ülkeden 606 girişimci yaklaşık 750 bin dolarlık indirimden faydalanmış. Aklın yolu bir.

Unutmadan söyleyeyim girişimin kurucu ortağı Jean-Loup Karst ile e-postalaşırken ‘Down the road, we’re going to increase prices for Premium.’ dedi.

Yani Premium üyelik ücretini artıracaklar ama tarihi net değil. Şahsen hak verdim. Çünkü 1 yıllık abonelik söz konusu ve sürekli yeni fırsatlar ekleniyor.

*no-branier: üzerinde fazla düşünülmesi gerekmeyen durum.

Hangi İndirimler Var?

Hemen söyleyeyim, AWS için 5000$ kredi kısa süre önce eklendi. ✔️Üstelik Startups.com fırsatının aksine 1 yıl değil, 2 yıl geçerli. Tahmin edeceğiniz üzere daha önce AWS kredisi kullanmamış olmanız gerekiyor. Ama yeni bir hesap açmak serbest. 🙂

Şahsen bunu önce almış olmak isterdim çünkü 1 yılda zaten 5000$ harcamayamam. Yeni bir girişim için alıp aktifleştirebilirim. Zamanın ne getireceği belli olmuyor. 🙂

Fırsatı almak içinse ‘Startup’ olmanız ve Jean’a eposta atmanız gerekiyor. Premium üye olunca göreceksiniz zaten.

AWS Kredi fırsatına gitmek için resime tıklayın.

Ben Premium Deals’a girdikten sonra 2 fırsatın perdesini araladım:

  • SendinBlue için 9 aylık ücretsiz Premium hesap. SendinBlue ekibine attığım e-postaya 4-5 saat içinde dönüş yaptılar.
  • ClickUp için %30 indirim. Bu indirim kodunu anında alabiliyorsunuz.

İndirimlerin sıralı tam listesini aşağıda paylaşıyorum. Sömürün demeyeceğim çünkü zaten dükkan sizin. Hakkınızı en iyi şekilde kullanın.

BİR RİCA: Lütfen bu fırsattan faydalanırsanız Twitter başta olmak üzere arkadaşlarınızla paylaşın. Bu dönemde herkese ilaç gibi gelecektir. Paylaşım butonları hemen solda. Ayrıca dua edebilir ve Patreon’da destek olabilirsiniz. 🙂

Ücretsiz İndirimleri İnceleyin

Eğer olur da Premium Deals’a katılmazsanız ücretsiz indirimleri de mutlaka inceleyin ve faydalanın. Ama girişiminizi seviyorsanız fiyat artışı olmadan önce bir üyelik satın alın derim. Zaten önceden direkt üyeliğinizi açıp başlayabiliyordunuz ama şu anda manuel onay mekanizması getirdiler. Giriş bariyeri yükseliyor.

Sıralı Tam Liste

Aşağıda Nisan ayı kayıtlarına göre 108 fırsatı tek bakışta görebilirsiniz. Şu anda sitede daha fazla fırsat mevcut.

Fikir vermesi açısından benim aktif etmeyi düşündüklerim: Airtable, AWS, Hotjar, Octopulse, Captain Data, ClickUp. Typeform’u da edebilirim ama zaten Appsumo’dan ömür boyu HappyForms üyeliği almıştım.

Bu kadar açık ve net bir fırsat için yine çok konuştum. Artık susup, bu ürünlerin hakkını vermeye gideyim. 😉

Total
0
Shares
2 comments

Bir Yorum Yazın

Previous Article

Zoom Nedir? - İndirim Kodu %50

Next Article

Hey: Basecamp Ekibinden Yepyeni Bir E-posta Deneyimi

Related Posts