Türkiye’nin İlk 3D Girişimcilik Etkinliği 13 Ağustos’ta

Sanal ve hibrit konferanslar düzenlemenizi sağlayan 3D Studyo, Türkiye’nin ilk 3 boyutlu girişimcilik etkinliğini 13 Ağustos’ta organize ediyor; Nasıl Başardık?

Başarı temalı bu etkinlikte 3 farklı girişim başarı merdivenlerini nasıl paylaştıklarını anlatacak. Lumnion, Bren ve Lidio’nun kurucuları sizlerden gelen soruları da cevaplayacak.

GirişimlerNet’in destekçileri arasında bulunduğu etkinlik 13 Ağustos Cuma günü 14:00-16:30 arasında gerçekleştirilecek. Etkinliğin detaylı programını aşağıda bulabilir, hemen kayıt olarak yerinizi ayırtabilirsiniz.

3D Studyo Etkinlik Programı

– Açılış – Emre Kutlu | 14:00 – 14:15

Etkinliğin açılışı ve platform üzerinde sohbet, soru-cevap, anket, yüz yüze görüşme özelliklerinin kullanım açıklamaları

– BREN 7,5 M$ – Çınar Laloğlu & Emre Kutlu | 14:15 – 14:45

Ürettiği akıllı teknolojiler ile endüstride devrim gerçekleştiren girişim BERN’in kurucusu Çınar Laloğlu yatırım alma başarılarını anlatıyor.

– Lumnion 4,5 M$ – Cenk Tabakoğlu & Emre Kutlu | 14:45 – 15:15

Sigorta sektörü için veriyi işleyen yapay zeka çözümü olarak Türkiyede başlayan ve yeni alınan 4M$ yatırım ile Globale açılan girişimin hikayesi

-Lidio 2 M$ – Emre Güzer & Emre Kutlu | 15:15 – 15:45

PayU’nun 600M doları aşan satın alma süreçleri ve global büyümesinde aktif rol alan Lidio Kurucu ortak / CEO’su Emre Güzer anlatıyor.

– Networking | 15:45 – 16:30

Etkinlik katılımcılarının diğer katılımcılar ile bire bir görüntülü ve yazışarak tanışma yapabilecekleri serbest oturum

 

Bir cevap yazın

About

GirişimlerNet, Türkiye’de girişimcilik ekosisteminin nitelikli gelişimini desteklemek amacıyla Fırat Demirel tarafından kurulan ve topluluk desteği ile büyüyen bir içerik platformudur.

GirişimlerNet'in amacı ekosistemin kalıcı hafızası olmak ve bilgi transferini güçlendirmektir. GirişimlerNet, Patreon destekçileri ve tanıttığını bazı girişimlerden gelir ortaklığı yoluyla gelir elde etmektedir.