FenoBase: Türkiye’nin İnfluencer Veritabanı

FenoBase: Türkiye’nin İnfluencer Veritabanı

Eskişehir merkezli Fenobase, kategorilere ve platformlara göre fenomen (influencer’ları) bulabildiğiniz bir veritabanı. Kampanyalarınız veya markalarınız için en uygun fenomeni bulup çalışmanız için gerekli istatistikleri sunuyor.

Şu anda Youtube, Instagram, TikTok ve Twitch üzerindeki fenomenleri bulan Fenobase, onlarca farklı kategoride filtreleme yapmayı sağlıyor. Henüz yolun başında diyebileceğimiz veritabanında 16 Mayıs 2020 itibarıyla toplam 465 hesap hakkında bilgi almak mümkün. Bu hesapların yarısından fazlasını da (260) Youtuber’lar oluşturuyor.

Fenobase’e üye olarak influencer arayabilir, karşılaştırabilir, takip edip iletişime geçebilirsiniz. Bir influencer sayfasında takipçi sayısını, içerik ve izlenme sayısı ile metrik değişim oranını görebiliyorsunuz. Detaylı istatistikler içinse üye olmak gerekiyor.

Gelir Modeli / Ücretlendirme

Fenobase, aylık abonelik modeliyle ekstra özellikler sunuyor. Ücretsiz hesap tipinde sadece 7 günlük istatistik görebiliyorsunuz.

Ücretli hesaplarda ise 200 TL’ye aylık, 2000 TL’ye de yıllık abone olarak reklamsız ve sınırsız istatistik görüntüleme hakkına sahip oluyorsunuz. Karşılaştırma listesi oluşturma, detaylı arama, özel takip listesi oluşturma gibi özellikler de ücretli hesap tipinde var.

Sepet

GÜNÜN İÇERİKLERİNİ KEŞFET

Mart 2021
P S Ç P C C P
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031  

Son Yorumlar

Bir cevap yazın

Benzer İçerikler

Circle, özellikle içerik üreticileri için topluluk altyapısı sunan bir girişim. Circle için gelişmiş…

Devamını oku

Nedir? Nasıl Çalışıyor? Restream, canlı yayın platformları arasında çok özel bir araç. Canlı video…

Devamını oku

Meditopia (eski adı meditasyon.co) adından da anlaşılacağı üzere bir meditasyon uygulaması. Bu konuda uzman…

  • 131
Devamını oku
About

GirişimlerNet, Türkiye’de girişimcilik ekosisteminin nitelikli gelişimini desteklemek amacıyla Fırat Demirel tarafından kurulan ve topluluk desteği ile büyüyen bir içerik platformudur.

GirişimlerNet'in amacı ekosistemin kalıcı hafızası olmak ve bilgi transferini güçlendirmektir.

Close Bitnami banner
Bitnami