FenoBase: Türkiye’nin İnfluencer Veritabanı

FenoBase: Türkiye’nin İnfluencer Veritabanı

Eskişehir merkezli Fenobase, kategorilere ve platformlara göre fenomen (influencer’ları) bulabildiğiniz bir veritabanı. Kampanyalarınız veya markalarınız için en uygun fenomeni bulup çalışmanız için gerekli istatistikleri sunuyor.

Şu anda Youtube, Instagram, TikTok ve Twitch üzerindeki fenomenleri bulan Fenobase, onlarca farklı kategoride filtreleme yapmayı sağlıyor. Henüz yolun başında diyebileceğimiz veritabanında 16 Mayıs 2020 itibarıyla toplam 465 hesap hakkında bilgi almak mümkün. Bu hesapların yarısından fazlasını da (260) Youtuber’lar oluşturuyor.

Fenobase’e üye olarak influencer arayabilir, karşılaştırabilir, takip edip iletişime geçebilirsiniz. Bir influencer sayfasında takipçi sayısını, içerik ve izlenme sayısı ile metrik değişim oranını görebiliyorsunuz. Detaylı istatistikler içinse üye olmak gerekiyor.

Gelir Modeli / Ücretlendirme

Fenobase, aylık abonelik modeliyle ekstra özellikler sunuyor. Ücretsiz hesap tipinde sadece 7 günlük istatistik görebiliyorsunuz.

Ücretli hesaplarda ise 200 TL’ye aylık, 2000 TL’ye de yıllık abone olarak reklamsız ve sınırsız istatistik görüntüleme hakkına sahip oluyorsunuz. Karşılaştırma listesi oluşturma, detaylı arama, özel takip listesi oluşturma gibi özellikler de ücretli hesap tipinde var.

Total
0
Shares

Bir Yorum Yazın

Previous Article

Remote Demo Day: 4000+ Yatırımcıya Uzaktan Sunum Yapın

Next Article

Haftanın Girişimleri 1: FluAI, BiSelam, ClickUp ve ...

Related Posts