LastPass: Ücretsiz Şifre Yöneticisi

LastPass, sınırsız şifre saklayıp tek cihaz üzerinde ücretsiz şekilde kullanabileceğiniz bir şifre yöneticisi.

LastPass ile güçlü şifreler oluşturup hatırlama derdi olmadan hesaplarınıza erişebilir, gerektiğinde şifrelerinizi güvenli bir şekilde paylaşabilirsiniz.

Ücretsiz üyelikle 1 aylık premium deneme süresini kullanıp, çok uygun bir ücretle aile üyeliğine abone olabilir, Rakuten eklentisiyle %20 geri ödeme alabilirsiniz.

Total
0
Shares
4 comments
  1. Çok uzun zamandır kullandığım yaklaşık 400 parolamı sakladığım güvenlik konusunda içim rahat bir şekilde kullandığım bir şifre yöneticisi. (telefon, tablet, pc hepsinde kullanıyorum) Açıkçası her gün girdiğimiz siteler değil de belli başlı zamanlarda giriş yapmamız gereken sitelerde çok kullanışlı oluyor. (3 yıl önceki şifremi hatırlamam çok kolay değil maalesef) Üstelik browser’ınızdan uzak mı kalmanız gerekti (diyelim tatile çıktınız) eklentiyi silmeniz yeterli. otomatik girilen ne şifre kalır ne kullanıcı adı. Teşekkürler Fırat Bey bu güzel paylaşımınız için. İndirimler de çok çık gözüküyor ayrıca.

  2. Çok uzun süre kullandığım şifre yöneticisiydi ama son güncellemeden sora ücretsiz sürümün tek cihazda olması cihazı 3 defa değişme hakkının olması gibi ücretli sürüm almaya zorlamasından dolayı herkes gibi Bitwarden a geçdim hem açık kaynaklı hem ücretsiz Bitwardena aktarmam 2 dk mı almışdı export importla şimdiye kadar eksikliğini hiç hisetmedim

    1. Evet, Bitwarden’ı da önerenler olmuştu. Açık kaynak yazılım olması ve ücretli üyeliğin daha ucuz olması çekici. Onu da tanıtalım, bilmeyenler öğrensin. 🙂

Bir Yorum Yazın

Previous Article

Sulak: Günlük Su Hatırlatma Uygulaması

Next Article

Hustle Fund: Yeni Girişimler İçin Melek Yatırımcı Ağı

Related Posts