Webinar Daveti: Ökkeş Balçiçek İle Açık Bankacılık & Fintech’in Geleceği

GirişimlerNet Webinar serisinde bu hafta girişimciler ve finans kuruluşları için yeni finansal teknolojiler, açık bankacılık ve yazılım ihracatı vb. başlıkları Architecht CTO’su Ökkeş Emin Balçiçek ile konuşacağız.

Güncelleme: Webinar kaydını izleyebilirsiniz.

Hemen Yerinizi Ayırtın

30 Eylül Çarşamba akşamı saat 21:00’de yapacağımız canlı yayında yeni finansal teknolojilerden açık bankacılık uygulamalarına yazılım ihracatıdan SaaS odaklı geliştirilen fintech ürünlerine kadar ilgi çekici konuları konuşacağız. Benim sorularımın yanında sizlerin sorularını da konuğumuza yöneltmeye çalışacağım.

Webinar öncesi kısa bir giriş yapmak gerekirse Architecht, küresel ürünler geliştirip ihraç etme hedefiyle bir bankanın* IT departmanından çıkıp bir teknoloji şirketine dönüşen bir teknoloji öyküsü. Architecht ekibi tarafından ortaya çıkarılan ürünlerden biri de ApiGo. Bu ürün geliştirdiği çözümleri FinTech’lerle paylaşmak isteyen veya mevcut hizmetlerinin iletişimi için çözüm arayan sektör oyuncularına uçtan uca hizmet veriyor.

Konuğumuz Ökkeş Emin Balçiçek ise Yıldız Teknik Üniversitesi Bilgisayar Mühendisliği ve İstanbul Bilgi Üniversitesi MBA mezunu. Halen Selçuk Üniversitesi Bilgisayar Mühendisliği Bölümünde doktora eğitimine devam ediyor.

2009 yılından bu yana Kuveyt Türk bünyesinde finansal teknolojilere odaklanan Balçiçek, Mayıs 2019’da Architecht’e CTO olarak atanarak görevine devam etmektedir.

*Kuveyt Türk

Total
7
Shares

Bir Yorum Yazın

Previous Article

Hafta Özeti 11: Girişimcilik Haberleri & Öğrendiğim Yeni Şeyler

Next Article

Kickoff Labs: Referans Sistemiyle Zengin Viral Kampanyalar Düzenleyin

Related Posts