Webinar Daveti: Ökkeş Balçiçek İle Açık Bankacılık & Fintech’in Geleceği

GirişimlerNet Webinar serisinde bu hafta girişimciler ve finans kuruluşları için yeni finansal teknolojiler, açık bankacılık ve yazılım ihracatı vb. başlıkları Architecht CTO’su Ökkeş Emin Balçiçek ile konuşacağız.

Güncelleme: Webinar kaydını izleyebilirsiniz.

Hemen Yerinizi Ayırtın

30 Eylül Çarşamba akşamı saat 21:00’de yapacağımız canlı yayında yeni finansal teknolojilerden açık bankacılık uygulamalarına yazılım ihracatıdan SaaS odaklı geliştirilen fintech ürünlerine kadar ilgi çekici konuları konuşacağız. Benim sorularımın yanında sizlerin sorularını da konuğumuza yöneltmeye çalışacağım.

Webinar öncesi kısa bir giriş yapmak gerekirse Architecht, küresel ürünler geliştirip ihraç etme hedefiyle bir bankanın* IT departmanından çıkıp bir teknoloji şirketine dönüşen bir teknoloji öyküsü. Architecht ekibi tarafından ortaya çıkarılan ürünlerden biri de ApiGo. Bu ürün geliştirdiği çözümleri FinTech’lerle paylaşmak isteyen veya mevcut hizmetlerinin iletişimi için çözüm arayan sektör oyuncularına uçtan uca hizmet veriyor.

Konuğumuz Ökkeş Emin Balçiçek ise Yıldız Teknik Üniversitesi Bilgisayar Mühendisliği ve İstanbul Bilgi Üniversitesi MBA mezunu. Halen Selçuk Üniversitesi Bilgisayar Mühendisliği Bölümünde doktora eğitimine devam ediyor.

2009 yılından bu yana Kuveyt Türk bünyesinde finansal teknolojilere odaklanan Balçiçek, Mayıs 2019’da Architecht’e CTO olarak atanarak görevine devam etmektedir.

*Kuveyt Türk

Bir cevap yazın

Benzer İçerikler

GirişimlerNet Webinar serisinde bu Efilli.com'un kurucu ortağı ve pazarlamadan sorumlu yöneticisi Şefik Yunus…

Devamını oku

Girişimciler İçin İngilizce Öğrenmenin Püf Noktaları İngilizce bilmenin önemine gerek bireysel açıdan…

Devamını oku

GirişimlerNet Webinar serisinin yeni bölümüne StartupMarket'ten Naci Kahraman konuk oluyor. Naci Kahraman,…

Devamını oku
About

GirişimlerNet, Türkiye’de girişimcilik ekosisteminin nitelikli gelişimini desteklemek amacıyla Fırat Demirel tarafından kurulan ve topluluk desteği ile büyüyen bir içerik platformudur.

GirişimlerNet'in amacı ekosistemin kalıcı hafızası olmak ve bilgi transferini güçlendirmektir. GirişimlerNet, Patreon destekçileri ve tanıttığını bazı girişimlerden gelir ortaklığı yoluyla gelir elde etmektedir.