Günün Girişimi: OneStream Live: Kayıtlı Videolarınızı 40+ Kanalda Canlı Yayınlayın

Canlı yayın platformları hayatımızda giderek daha fazla yer edinmeye başladı ve bu alandaki girişim sayısı çeşitlenerek artıyor. OneStream Live de bu girişimlerden biri ve çok sayıda kanaldan kayıtlı videolarınızı canlı yayın gibi yayınlamanızı sağlıyor.

Videolarınızı 40’tan fazla kanala dağıtın

Restream ve Streamyard’dan farklı olarak daha önce çekilmiş, kayıtlı videolarınıza odaklanan OneStream Live Facebook, Instagram, YouTube, Twitch, Periscope ve daha bir çok sosyal ağa tek noktadan canlı yayın basabilmeyi mümkün kılıyor.

Videolarınıza filigran, logo, görsel, açıklamalar vb. ekleyerek özelleştirebiliyorsunuz. 40’tan fazla kanala canlı yayın gönderebilen OneStream Live, video üzerinden pazarlama yapan herkes için faydalı olabilecek bir ürün.

Buluttan Buluta

OneStream Live’e kolayca bulut depolama servislerine yüklediğiniz bir videoyu ekleyebiliyorsunuz. Dolayısıyla bilgisayarınızda video biriktirmenize gerek kalmıyor. Tamamen bulut tabanlı çalıştığı için herhangi bir uygulama indirmenize de gerek yok.

Canlı yayın yapmak için tek yapmanız gereken videoyu yüklemek, yayının yapılacağı günü ve saati seçmek. Vakit geldiğinde OneStream Live canlı yayına başlıyor. Yayına hazırlanırken video boyutunu ve çözünürlüğünü de seçebiliyorsunuz. Gelecek 59 gün için de videolarınızı zamanlayabiliyorsunuz.

Seçtiğiniz pakete göre OneStream Live, 360 derece videoları kullanmanıza da izin veriyor. Ayrıca belli aralıklarla tekrarlayan canlı yayınlar da yapabiliyorunuz. Ekip arkadaşlarınızı da ekleyerek birlikte canlı yayın takviminizi oluşturabilirsiniz.

Ücretler

OneStream Live, ücretsiz canlı yayın zamanlamasına da izin veriyor ama oldukça sınırlı koşullar altında. Aylık ücreti ise 10 dolardan başlayıp 99 dolara kadar çıkıyor. Yıllık abonelikte yüzde 20’ye kadar da indirim yapılıyor ama o indirim bile OneStream Live’in Appsumo kampanyasının yanında devede kulak kalıyor.

Sadece 59 dolara, 444 dolar değerinde bir hizmete sahip oluyorsunuz. Bu fiyata ömür boyu OneStream Live ile 1 saatlik canlı yayın videolarını 40’tan fazla kalana gönderme şansınız var. Eğer 2 kod alırsanız 8 saatlik canlı yayın bile yapabiliyorsunuz ve daha fazla özellikten faydalanıyorsunuz.

Eğer videolarınızı farklı platformlarda yayınlayıp potansiyel müşterileri toplamak istiyorsanız OneStream Live’a bir şans verebilirsiniz. Her zaman olduğu gibi Appsumo kodlarını 60 gün içinde koşulsuz iade etme hakkınız var.

OneStream Live, Appsumo kullanıcılarından 4,5/5 puan alırken Trustpilot’ta 148 yorumdan 4.9/5 puan almış. Alexa’ya göre de ABD’nin en popüler 13 bin sitesi içinde. Kısacası OneStream Live, işi yarı yolda bırakacak bir girişime benzemiyor. Eğer işinize yarayacağını düşünüyorsanız kullanıcı deneyimini de göz önüne alarak test edip ilerlemenizi tavsiye ederim. 😉

Bir cevap yazın

Benzer İçerikler

Warm Welcome: Kişisel videolarla dönüşüm oranlarını artırın Warm Welcom, ziyaretçilerinize site üzerinde…

Devamını oku

Henüz birbirimizi Instagram, Snapchat ve Tiktok'ta izlemediğimiz yıllarda Türkiye'de Biri Bizi Gözetliyor (BBG)…

Devamını oku

Siva, Facebook'un kontrolsüz bir deve dönüştüğü sosyal ağ dünyasına yeni bir soluk getirmek istiyor. Medium…

Devamını oku
About

GirişimlerNet, Türkiye’de girişimcilik ekosisteminin nitelikli gelişimini desteklemek amacıyla Fırat Demirel tarafından kurulan ve topluluk desteği ile büyüyen bir içerik platformudur.

GirişimlerNet'in amacı ekosistemin kalıcı hafızası olmak ve bilgi transferini güçlendirmektir. GirişimlerNet, Patreon destekçileri ve tanıttığını bazı girişimlerden gelir ortaklığı yoluyla gelir elde etmektedir.