1 Fidan, Bin Teşekkür

2020 yılı benim için hem zor, hem de kolay bir yıl oldu. Bu kolaylığı sağlayan en önemli etkenlerden biri elbette Girisimler.net. Fakat benim bu siteyi ayakta tutmamı sağlayan en önemli motivasyonlardan birinin Patreon destekçilerim olduğunu söylemeden geçemem.

Girisimler.net’i Dünya Halleri gibi kapatmadıysam bunda sizin payınız çok büyük. Sürekli bir grup insanın karşılıksız desteğini hissetmek, benim gibi amaç güdümlü kişiler için çok değerli. Destekleriniz vesilesiyle sürekli içerik üreterek hem size hem de ekosisteme faydalı olmaya çalıştım. Hep birlikte bilginin akışını topluma yaymaya çalıştık. Bu durum 2021’de daha iyilerini yapmak için umutlarımı güçlendirdi.

Yıl sonuna doğru haftasonları da yazı yayınlamaya başlayınca trafik de zirve yaptı. Dolayısıyla 100 binden fazla Girisimler.net ziyaretçisinin de size bir teşekkür borçlu olduğunu söyleyebilirim.

2021 istatistiklerini sizinle (patreon destekçilerim) ayrıca paylaşacağım ama asıl konuya gireyim.

Bu kez kuru teşekkürümü küçük bir hediye ile süslüyorum. Yeni yıl için fiziksel ve dijital bazı hediyeler göndermeyi düşünsem de son olarak fidan bağışında karar kıldım.

Aktif, pasif, deneme yapıp başaramayan, 2020’de* adını bir şekilde Patreon listesine yazdıran herkes için (99’u aktif toplam 208 kişi) TEMA’ya birer fidan bağışı yapmaya başladım.** Yani bu ay toplanan destekten daha fazlası TEMA’ya gidecek. İnşallah 2021 sonunda müstakil bir hatıra ormanı oluşturacak kadar genişleriz. 🙂

Yeni yılda sağlık, huzur ve başarı sizinle olsun. Tekrar çok teşekkür ediyorum. İyi ki varsınız.

Fırat

*Bugün (31 Aralık 2020) en küçük tutarla destek olanlar dahil.
**Adınıza özel sertifikalar sırayla eposta adreslerinize ulaşacak. 72 saat içinde ulaşmazsa lütfen bana mesaj//yorum/eposta atın.

Total
10
Shares
1 comment
  1. Bu nazik, düşünceli, bonkör ve gelecek nesillere güzel bir hatıra bırakmak için atılmış bu adımı yürekten kutluyorum ve kendi adıma çok teşekkür ediyorum. Ne güzel düşünmüşsünüz, ne güzel içten bir paylaşım olmuş.
    Vâr olun.

Bir Yorum Yazın

Previous Article

Binalyze: Anlık Adli Kanıt Toplayabilen Siber Güvenlik Girişimi

Next Article

Podpage: Podcastiniz İçin 5 Dakikada Websitesi Yapın (İndirim)

Related Posts