Proteco: EvdekiBakıcım’ın Yeni Dezenfeksiyon Hizmeti

EvdekiBakıcım’dan Nano-Dezenfeksiyon Markası

Proteco, evde bakım hizmetlerinde uzmanlaşan Evdeki Bakıcım’ın dezenfeksiyon işlemleri için oluşturduğu yeni marka.

Yaşam alanlarında virüs ve bakterilere karşı etkili koruma yöntemi vadeden Proteco, nano dezenfeksiyon işlemiyle temizlik yapıyor. Son dönemde Koranavirüs (Covid-19) nedeniyle karşımıza çıkan bir ihtiyaca çözüm sunuyor.

Nano dezenfeksiyon nedir?

Ortamda biriken virüs, bakteri ve mantarların yok etmek ve yüzeye tutunmalarını engelleyen nano dezenfeksiyon, ULV dezenfeksiyon cihazı kullanılarak yapılıyor. Ortamdaki tüm yüzeylere, kapı kolları, ışık anahtarları ve insanların ellerinin temas ettiği her bölgelere uygulanıyor ve dezenfeksiyon işleminin tüm alana ulaşması hedefleniyor.

Dezenfeksiyon işlemi yapılan ortam 10-15 dakika havalandırıldıktan sonra tekrar kullanılabiliyor. Dezenfeksiyon sonrası ayrıca temizliğe gerek kalmıyor.

Proteco’nun kullandığı Huwa-san TR50 adlı dezenfektan, gümüş ile stabilize edilmiş hidrojen peroksit içeriyor ve ortamdak hemen hemen tüm virüs, bakteri ve mantarları yok etmeyi vadediyor. 25-30 gün süresince de virüs tutulumunun önüne geçiyor.

Ücretlendirme?

Maalesef ücretlendirme bilgisi websitesinde paylaşılmıyor. Hizmet almak için iletişim bilgilerinizi, kaç metrekare dezenfeksiyon yaptırmak istediğinizi giriyorsunuz ve Proteco ekibi size ulaşıyor.

Paylaşılan bilgilere göre Evdeki Bakıcım, bugüne dek Proteco markasıyla 1 milyon 150 bin metrekare dezenfeksiyon tamamlamış.

EvdekiBakıcım, 2015 yılında kurulduktan sonra bugüne dek 56.000 aileye hizmet verirken onlarca büyük kurumsal müşteri kazandı ve sisteminde 22.000’den fazla bakıcı barındırıyor.

Total
0
Shares

Bir Yorum Yazın

Previous Article

SEO Assistant: İçerik Bulutu'ndan SEO Analiz Aracı

Next Article

Tamamlayıcı Sağlık: Sağlık Sigortası Karşılaştırma Platformu

Related Posts