Proteco: EvdekiBakıcım’ın Yeni Dezenfeksiyon Hizmeti

EvdekiBakıcım’dan Nano-Dezenfeksiyon Markası

Proteco, evde bakım hizmetlerinde uzmanlaşan Evdeki Bakıcım’ın dezenfeksiyon işlemleri için oluşturduğu yeni marka.

Yaşam alanlarında virüs ve bakterilere karşı etkili koruma yöntemi vadeden Proteco, nano dezenfeksiyon işlemiyle temizlik yapıyor. Son dönemde Koranavirüs (Covid-19) nedeniyle karşımıza çıkan bir ihtiyaca çözüm sunuyor.

Nano dezenfeksiyon nedir?

Ortamda biriken virüs, bakteri ve mantarların yok etmek ve yüzeye tutunmalarını engelleyen nano dezenfeksiyon, ULV dezenfeksiyon cihazı kullanılarak yapılıyor. Ortamdaki tüm yüzeylere, kapı kolları, ışık anahtarları ve insanların ellerinin temas ettiği her bölgelere uygulanıyor ve dezenfeksiyon işleminin tüm alana ulaşması hedefleniyor.

Dezenfeksiyon işlemi yapılan ortam 10-15 dakika havalandırıldıktan sonra tekrar kullanılabiliyor. Dezenfeksiyon sonrası ayrıca temizliğe gerek kalmıyor.

Proteco’nun kullandığı Huwa-san TR50 adlı dezenfektan, gümüş ile stabilize edilmiş hidrojen peroksit içeriyor ve ortamdak hemen hemen tüm virüs, bakteri ve mantarları yok etmeyi vadediyor. 25-30 gün süresince de virüs tutulumunun önüne geçiyor.

Ücretlendirme?

Maalesef ücretlendirme bilgisi websitesinde paylaşılmıyor. Hizmet almak için iletişim bilgilerinizi, kaç metrekare dezenfeksiyon yaptırmak istediğinizi giriyorsunuz ve Proteco ekibi size ulaşıyor.

Paylaşılan bilgilere göre Evdeki Bakıcım, bugüne dek Proteco markasıyla 1 milyon 150 bin metrekare dezenfeksiyon tamamlamış.

EvdekiBakıcım, 2015 yılında kurulduktan sonra bugüne dek 56.000 aileye hizmet verirken onlarca büyük kurumsal müşteri kazandı ve sisteminde 22.000’den fazla bakıcı barındırıyor.

Sepet

GÜNÜN İÇERİKLERİNİ KEŞFET

Nisan 2021
P S Ç P C C P
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930  

Bir cevap yazın

Benzer İçerikler

No-code ekosistemi hızla büyürken bu alandaki girişimler/ürünler üzerine yapılan analizler de artıyor. Khoa…

Devamını oku

WP Reset, WordPress fanatiklerinin seveceği güzel eklentilerden biri. Kolayca WordPress sitenizi yedekleyin,…

Devamını oku

Goal Kicker, ücretsiz kodlama kitabı indirebileceğiniz eşsiz bir kaynak. C'den AngularJS'e, Matlab'den PHP'ye kadar…

  • 327
Devamını oku
About

GirişimlerNet, Türkiye’de girişimcilik ekosisteminin nitelikli gelişimini desteklemek amacıyla Fırat Demirel tarafından kurulan ve topluluk desteği ile büyüyen bir içerik platformudur.

GirişimlerNet'in amacı ekosistemin kalıcı hafızası olmak ve bilgi transferini güçlendirmektir.

Close Bitnami banner
Bitnami