Snovio: Eposta Bulma & Drip Marketing Aracı

Nedir? Nasıl Çalışıyor?

Snovio çok güzel bir e-posta bulma ve Drip Marketing* aracı. Yani hiç tanımadığınız ama e-posta ile ulaşmak istediğiniz potansiyel müşterilerinize ulaşmanızı ve otomasyonla desteklenmiş mesaj gönderimleri yapmanızı sağlıyor. Epostayı bulup otomatik mesajlar göndererek gerçekten az emekle çok iş başarabiliyorsunuz.

Snovio’ya ücretsiz üye olarak hemen e-posta keşfine başlamanız mümkün. Sırf e-posta bulmak için geliştirilen araçlardan çok daha fazlasını sunan Snovio, gerçekten temiz bir arayüze sahip. Herhangi bir kişinin sosyal ağ profillerinden, LinkedIn’de arama yaparak veya bir websitesindeki kişilerin e-postalarını Chrome eklentisiyle kolayca görebiliyorsunuz. Ben Uber CEO‘suna vs. baktım. Kesinlikle denemeye değer. 🙂

Snovio aynı zamanda rakiplerinizin hangi teknolojileri kullandığını keşfetmenize de yarıyor. Bu işe odaklanan araçlar da var ama ek bir özellik olarak sunulması bence güzel olmuş. Gmail üzerinden gönderdiğiniz e-postaların ne zaman açıldığını da görebiliyorsunuz.

Gelir Modeli / Ücretler:

Snovio aslında e-posta yakalama üzerinden para kazanıyor. Kredi modeliyle çalışan girişime aylık 29 dolar verip 1000 krediyle işlem yapabiliyorsunuz. Ücretli abone olduğunuzda Drip Marketing araçlarını da ücretsiz kullanabiliyorsunuz.

Gelelim güzel habere. Bu kıymetli araç da AppSumo kampanyasıyla ömürboyu sürecek bir fırsat sunuyor. Sadece 49 dolara Drip Campaigns özelliğini sınırsız şekilde kullanabileceksiniz. Ayrıca e-posta bulma ve doğrulama servisi için her ay 100 kredi veriliyor.

Almaya Değer mi?

Snovio 1 yıl kadar önce Product Hunt’ta tanıtılmış ve günü 3. bitirmişti. Ben de EmailStartups dizinine eklemiştim. Gördüğüm kadarıyla ayakta kalmayı ve kendilerini geliştirmeyi başarmışlar. Bu tarz e-posta araçlarını çok seviyorum ve bu araç da tek başımıza bir satış ekibi gibi çalışmamızı sağlayacak türden. Chrome eklentisinin 77 binden fazla kişi kullanmış. 2100+ kişinin puanıyla 5/5’lik bir araç. PH yorumları da gayet güzel.

Aylık 3000 alıcıya gönderim yapabileceğinizi de eklemeden geçmeyeyim. Tüm şartları Appsumo sayfasında görebilirsiniz.

Ben henüz satın almadım ama %90 alacağım. AppSumo Plus üyesi olduğum için %10 indirimim de var zaten. Ömür boyu kullanım sunması çok iyi. Daha önce tanıttığım Continually‘yı alanlar memnun oldu, teşekkür etti. Bunun da bir çok kişinin işine yarayacağına eminim. 😉

*Drip Marketing konusunda Sherpa Blog’daki yazıya göz atmanızı tavsiye ederim. 

Total
0
Shares

Bir Yorum Yazın

Previous Article

Vidyou: E-ticaret Siteleri İçin Otomatik Video Üreticisi [Fırsat]

Next Article

Yubi: Akıllı Sohbet Botları Geliştirin

Related Posts