Sumo Day’de Dikkat Çeken 5 Lead Generation Aracı

Bir kere ücret ödeyip ömür boyu bir yazılım ürününe sahip olma fırsatı sunan AppSumo’nun Sumo Day günleri ve %10 indirim avantajı devam ediyor.

15 Temmuz 20:00’a kadar sürecek bu kampanya günlerde alabileceğiniz ‘lead generation’ araçlarını bu yazıda bir araya getiriyoruz.

Closely

⇻ Nedir?

Closely, LinkedIn üzerinden lead generation yapmanızı ve bağlantılarını artırmanızı sağlayan oldukça kapsamlı bir araç.

⇻ Nasıl Çalışır?

Closely’yi kullanabilmeniz için öncelikle LinkedIn hesabınızı bağlamanız (şifrenizi girerek) gerekiyor. Ardından LinkedIn üyeleri arasında ülke, endüstri, pozisyon tabanlı arama yaparak haftada 900’a oadar otomatik bağlantı talebi ve takip eden mesajlar gönderebiliyorsunuz.

Dilerseniz e-posta bağlantılarını dışarı alarak 3. parti araçlarla ilerlemenize de izin veriyor. Kendi içinde Proxy hizmeti sunmasıyla da önemli bir avantajı beraberinde getiriyor. Detaylı ve hızlı bir bakış için yukarıdaki tanıtım videosunu izlemenizi öneririm.

⇻ Fiyat?

Closely’nin normal üyelere dönük fırsatı Sumo Day kapsamında 99$ yerine 89$’a alınabilir. Bu pakette 1000 keşif kredisi sunuluyor.

Plus aboneleri içinse aynı plan 89$’a sunuluyor. %10 Plus indirimi de eklendiğinde Plus aboneleri Closely fırsatını Sumo Day süresince 72$’a satın alabiliyor.

LeadRocks

⇻ Nedir?

LeadRocks, yüksek doğrulukta Lead Generation için kullanabileceğiniz iletişim veritabanı.

⇻ Nasıl Çalışır?

LeadRocks ile hem hedef kitlenizin epostalarına erişebiliyor hem de otomatik olarak soğuk e-posta iletişimi başlatabiliyorsunuz. LeadRocks, 100 milyondan fazla kayıt, e-posta, telefon numarası ve LinkedIn profil bilgisi sunuyor.

Closely ile LeadRocks’ın çatı şirketi aynı. Dolayısıyla tutarlılık konusunda aynı olduklarını söyleyebiliriz. Hangi aracı seçeceğiniz LinkedIn içinde mi dışında mı hareket etmek istediğinize göre değişecektir.

⇻ Fiyat?

LeadRocks için de normal ve Plus Özel olmak üzere iki farklı plan satışta. Her iki paketin ücreti de 69$ ama %10 ek Plus indiriminin yanısıra Plus Özel paketinde aylık 2500 kredi fazladan sunuluyor.

Google Maps Scraper by Outscraper

⇻ Nedir?

Outscraper, belirli sitelerden Data Scraping(veri kazıma) yapmanızı sağlayan bir araç. Google Maps Scraper da adından da anlaşılacağı üzere Google Haritalar üzerindeki işletmelerin bilgilerini toplamanızı sağlıyor.

⇻ Nasıl Çalışır?

Herhangi bir yazılım indirmenize gerek olmadan istediğiniz ülkedeki işletmelerin Google Places dahilinde paylaştığı bilgileri kolayca bir e-tabloya çekebiliyorsunuz. Daha sonra bu bilgiler içinde filtreleme yaparak hedef müşteri adaylarınıza ulaşabilirsiniz.

⇻ Fiyat?

Outscraper’ın AppSumo fırsatı 79$ (indirimsiz tutar) ve bu plana aylık 5000 işletme taraması dahil. Dilerseniz ücretsiz olarak Outscraper’ı deneyebilirsiniz.

Tomba

⇻ Nedir?

Tomba, e-posta adresi bulmak ve doğrulamak için kullanabileceğiniz bir Lead Generation aracı. Verilen bilgiye göre Tomba’nın arşivinde 400 milyondan fazla B2B bağlantı bilgisi var.

⇻ Nasıl Çalışır?

Tomba ile ister alan adı üzerinden arama yapabiliyorsunuz isterseniz farklı tarayıcı eklentileriyle herhangi bir şirkete ait e-posta adreslerini websitesi üzerinden bulabiliyorsunuz. Elinizdeki e-posta adreslerini de yükleyerek doğrulayabilirsiniz.

Tomba’nın popüler CRM araçlarıyla entegrasyonu var. API avantajı ve webbooks desteği de bulunuyor.

⇻ Fiyat?

AppSumo’da 89$ değerindeki kampanya ile 500 arama hakkı ve 100 telefon doğrulaması, 1000 doğrulama denemesi sizin oluyor.

Prelo

⇻ Nedir?

Prelo, Lead Generation alanında yüz milyonlarca bilgi sunmak yerine hızlı büyüyen teknoloji şirketlerinin karar verici kişişlerine ulaşmanıza aracılık eden özel bir araç.

⇻ Nasıl Çalışır?

Diğer araçlara benzer şekilde odaklandığınız endüstriyi seçiyorsunuz ve Prelo size uygun şirketleri paylaşıyor ve doğru kişilere ulaşmanız için e-posta bilgilerini getiriyor.

⇻ Fiyat?

87$ değerindeki AppSumo fırsatıyla haftada 40 iletişim bilgisi edinme hakkını satın alabilirsiniz. Elbette normal üyeler Sumo Day süresince %10, Plus üyeleri %20 indirimle bu fırsatı yakalayabilir.

MailMeteor

⇻ Nedir?

MailMeteor, Gmail için bir ‘Mail Merge’ aracı. Yani çok sayıda kişiye tek dokunuşla kişiye özel e-postalar göndermenizi sağlıyor.

⇻ Nasıl Çalışır?

Mail Meteor’u kullanmak için elbette bir Gmail hesabınız olmalı. Sonrasında tek yapmanız gereken ulaşacağınız kişilerin e-postalarını seçip, hangi kişiselleştirmeleri yapacağınızı seçmek ve Gönder butonuna basmak.

E-postalar tıpkı sadece o kişiye özel e-posta gibi karşı tarafa iletilerek size büyük zaman kazandıracak. MailMeteor’un tam anlamıyla ‘Lead Generation’ aracı olmasa da son hamlede kullanacağınız bir araç olduğu için çok kıymetli olduğunu söyleyebilirim.

⇻ Fiyat?

Normalde aylık ücretleri 10 dolardan başlayan Mail Meteor, AppSumo fırsatıyla günlük 2000 eposta gönderme hakkı sunan bu paketi tek seferlik 99$ ödemeyle sunuyor. Elbette Sumo Day ile %10, Plus aboneliğiniz ile %10 ek indirimlerden faydalanabilirsiniz.

Total
0
Shares
1 comment
  1. Merhaba , liste icin tesekkur ederim. Derli toplu listeler cok kullanisli oluyor. Ben tomba’yi denedim ancak soyle bir sorunla karsilastim. Kendi sahip oldugum domain’i arattim olmayan eposta adresleri buldu bir kismi verified diyordu. Kendi adimi arattim , buldugu adreslerden verified olanlara eposta gonderdim hepsi geri geldi. Closely’de ise sectigim bir iki firmadaki lead sayilarini apollo.io ile karsilastirdim. Apollo’da 20 civarinda iken closely’de 8’idi. Bunu yaptigim firmalarda durum genelde benzerdi. Acikcasi apollo.io gibi bir sistemden LTD yakalamayi cok isterdim. Ama konu bu olunca performans , veri guvenirligi daha one geciyor gibi. Apollo.io’dan LTD yakalayan olursa haber versin 🙂

Bir Yorum Yazın

Previous Article

Türkiye'den AppSumo'ya Çıkan 11 Girişim (Güncellendi)

Next Article

Günün Girişimleri 26: Vollna, 100in100, Testimonial, EmbedSo

Related Posts