Synthesia: Yapay Zekâ Karakteriyle Tanıtım Videosu Oluşturun

Synthesia Nedir?

Synthesia, yapay zekâ desteğiyle oluşturulmuş konuşmacı (avatar) içeren videolar oluşturmanızı sağlayan bir araç. Film ekiplerine, stüdyolarına veya kameralara ihtiyaç duymadan videolar oluşturmanızı sağlıyor.

Synthesia ile çalışanlarınızın veya iş ortaklarınızın ilgisini çeken eğitim videolar oluşturabilirsiniz. Video bileşenlerini kolayca güncelleyebilir, tercüme edebilir ve kişileştirebilirsiniz.

Synthesia Studio Özellikleri

Profesyonel görünümlü videolar çekmenizi sağlayan Synthesia, metinden videolar oluşturmanızı da sağlıyor. 60′ dan fazla farklı dilde videolar oluşturmanızı sağlıyor olsa da video uzunluğunu 30 dakika ile sınırlı tutuyor.

Synthesia Studio ile arka plana özel resim, fon müziği veya video ekleyebilirsiniz. Videolarınız için sunduğu sentetik sesleri kullanabilir veya kendi ses kliplerinizi yükleyebilirsiniz.

Birkaç Synthesia videosunu tek bir videoda birleştirebilirsiniz. Oluşturduğunuz videoları çoğaltabilir, metni değiştirebilir ve videonun güncellenmiş versiyonuna sahip olabilirsiniz.

3 Adımda Metinden Videoya Dönüşüm

Videolarınızda Synthesia’nın sunduğu 40’tan fazla hazır avatarı kullanabilir veya kişileştirilmiş bir deneyim için kendi avatarınızı oluşturup kullanabilirsiniz.

Metninizi videoya dönüştürmek için sadece yazmanız yeterli. Seslendirmeye de gerek duyulmuyor ve son adımda hazır olan yapay zekâ destekli videonuzu  indirebilirsiniz.

Ücretlendirme

Aylık 10 video kredisi için 30$ ödeyerek videolarınızı oluşturabilirsiniz. Bu ücretlendirmeye 30 şablon, 60’dan fazla dil seçeneği, 40’dan fazla avatarı dahil. Gelişmiş özelliklere sahip çok fazla sayıda video üretebileceğiniz seçenekleri içinse özel teklif almanız gerekiyor.

Synthesia ücretsiz deneme süresi sunmuyor ama demo sayfasından kısa bir test videosu oluşturarak nasıl çalıştığını görmeniz mümkün.

Total
0
Shares

Bir Yorum Yazın

Previous Article

MobiRoller: Yerli Kod Yazmadan Mobil Uygulama Geliştirme Aracı AppSumo'da

Next Article

Outfittery: Kötü Giyinen Erkekler İçin E-ticaret Girişimi (İndirim)

Related Posts