Biyoteknolojinin Geleceğini Tartışmaya Davetlisiniz [İlan]

– Bu bir ilandır. –

Türkiye’nin önemli teknoloji ve ar-ge firmalarından Tekhnelogos, TekhneTalks adlı etkinlik serisinin ikincisinde Dr. Emel Sokullu‘yu ağırlıyor.

19 Şubat’ta düzenlenecek etkinlikte Biyoteknolojinin Geleceği ve Yüksek Teknoloji Girişimciliği konuşulacak.

15 Ocak’ta M. Serdar Kuzuloğlu ile açılışı yapan TekhneTalks, 70’ten fazla katılımcı ile mitolojik dönemden günümüze uzanan zaman tünelinde tüketicilerin, şirketlerin, iletişimin ve çalışanların nasıl dönüştüğünü konuşmuştu. İkinci etkinlikte ise teknoloji uzmanı yazar Fırat Demirel‘in moderatörlüğünde Dr. Emel Sokullu, biyoteknoloji alanındaki son gelişmeleri ve gelecek öngörülerini paylaşacak.

  • Biyoteknoloji 101: Biyoteknoloji ve biyonanoteknoloji nedir? Hayatımıza etkileri nelerdir? Bu alanlara gereken önemi veriyor muyuz?
  • BiyoTeknoloji Girişimciliğinde Türkiye Nerede? Yüksek teknolojinin en keskin dikeylerinden birinde, Türkiye nasıl bir pozisyon alıyor? Girişimciler bu alandaki fırsatlar ve zorluklara nasıl yaklaşmalı?
  • Sinir Hücrelerinin Rejenerasyonu Geleceği Nasıl Şekillendirecek? Sinir hücreleri kendini yenileyebilir mi? Bu durum biyoteknoloji açısından neler vadediyor. Hayatımızı değiştirecek biyomateryaller neler?

Sınırlı kontenjana sahip etkinliğe kayıt yaptırmak için tıklayın.

TekhneTalks nedir? 

TekhneTalks etkinlik serisi, sahasında uzman ve tecrübeli konuşmacılarla, teknoloji ve bilimin, kültür ve sanatla birlikte konuşulduğu yeni bir fikir ortamı olarak şekilleniyor. Gelecekte dünyanın nerede olacağını ve günümüz toplumunun bu geleceğe ne kadar hazır olduğunu tartışmaya açıyor.

Teknolojiye farklı bir açıdan bakan ve çizginin dışında düşünenleri bir araya getiren TekhneTalks’un yeni buluşmalarına TekneTalks.com adresinden ulaşılabilir.

Tekhnelogos Hakkında: 1999 yılında İstanbul’da kurulan Tekhnelogos, 20 yılı aşkın süredir kökeninde yüksek teknoloji ve yenilik barındıran, büyük konvansiyonel problemleri dijital platformlarda akıllı çözümlere kavuşturan uzman sistemler geliştiriyor. Yapay zekâ temelli çözümler geliştiren Tekhnelogos, müşteri ihtiyaçlarına göre esneyebilen ve özelleştirilebilen ürünler tasarlıyor. Standartlaşan e-devlet ve e-iş konseptlerini dijital ortamda büyük bir kavramsal omurgada üzerinde taşıyarak geleceğe yürüyor.

– Binlerce girişimciye sesinizi duyurmak hemen iletişime geçin. –

Sepet

GÜNÜN İÇERİKLERİNİ KEŞFET

Nisan 2021
P S Ç P C C P
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930  

Bir cevap yazın

Benzer İçerikler

GirişimlerNet Webinar serisinde bu Efilli.com'un kurucu ortağı ve pazarlamadan sorumlu yöneticisi Şefik Yunus…

Devamını oku

Bir çok kişi girişimci olmak için iyi bir girişim fikri arar. Ben ise günümüzde bulmanın çok kolay…

Devamını oku

This Just Works, adından da anlaşılacağı üzere pratik taktiklere odaklanan ir etkinlik. Çevrimiçi çalıştay…

Devamını oku
About

GirişimlerNet, Türkiye’de girişimcilik ekosisteminin nitelikli gelişimini desteklemek amacıyla Fırat Demirel tarafından kurulan ve topluluk desteği ile büyüyen bir içerik platformudur.

GirişimlerNet'in amacı ekosistemin kalıcı hafızası olmak ve bilgi transferini güçlendirmektir.

Close Bitnami banner
Bitnami