Telegram Bildirim Botu: Sitenizdeki Hareketleri Bildiren Telegram Botu

Gelir Modeli & Ücretlendirme?

Telegram Bildirim Botu, web sitenizde veya uygulamalarınızda istediğiniz işlemlerin gerçekleştiğini Telegram üzerinden bildiren bir yazılım. Örneğin yeni bir sipariş geldiğinde, bir kullanıcı yorum yazdığında, bir destek talebi açıldığında Telegram üzerinden bildirim alabilirsiniz.

Gelir Modeli & Ücretlendirme?

Miraç Şengönül tarafından geliştirilen Telegram Bot, 24 Nisan 2020’den bu yana hizmet veriyor ve ilk para ödeyen müşterisini kazanmış. Henüz çok geniş kapsamlı bir teknik yeterlilik olmadığı için girişimcimiz taleplerin manuel olarak değerlendirildiğini paylaşıyor. Eğer sistem entegrasyonu uygunsa istenen ücret karşılığında ürünü kullanabiliyorsunuz.

Gelir Modeli & Ücretlendirme?

Aylık abonelik modeliyle çalışan TheTelegram.me, 500 bildirim başına 15€/ay gibi bir ücret tarifesine sahip. Paket büyüdükçe bildirim başına ücretler düşüyor ama şu anda sitesinde %50 tanıtım indirimi olduğunu görüyoruz. Ayrıca eğer GirişimlerNet’ten geldiğinizi söylerseniz 7 günlük deneme süresinden de faydalanabilirsiniz.

*Bilgisayar veya tarayıcı diline göre farklı fiyatlanlandırma sunulduğunu öğrendim. Türkçe’de fiyatların € yerine ₺ olduğu bilgisini bir okuyucumuz iletti.

Total
0
Shares

Bir Yorum Yazın

Previous Article

Pearlii: Uzaktan Diş ve Ağız Sağlığını Kontrol Eden Uygulama

Next Article

WPfomify: Websitenize Sosyal Kanıt Bildirimleri Ekleyin (Fırsat)

Related Posts