WPfomify: Websitenize Sosyal Kanıt Bildirimleri Ekleyin (Fırsat)

Websitenize Sosyal Kanıt Bildirimleri Ekleyin

WPfomify, WordPress tabanlı sitelerde sosyal kanıt bildirimleri eklemenizi sağlıyor. Yani sıradan banner gösteriminden öte gerçek kullanıcı ve ziyaretçi aktivitelerini canlı olarak yansıtabiliyor.

Nasıl?

Örneğin WooCommerce tabanlı sitenizde yaptığınız satışları canlı olarak göstererek ziyaretçilerin ilgisini çekmeniz, konuma, sayfaya veya kullanıcı tipine göre mesajlar yayınlamanız mümkün.

Dilerseniz aksiyonlardan bağımsız olarak çeşitli fırsatları da ziyaretçilerinize banner da gösterebilirsiniz. Geri sayım özelliğini kullanarak özel teklifler de sunabilir veya form yapısıyla potansiyel müşteri (lead) bilgisi toplayabilirsiniz ama bu aracın asıl iddiası ve işi  bu değil.

Entegrasyonlar

WPfomify bildirimlerinin hangi sayfada ve nasıl görüneceğini belirleyebiliyorsunuz. UTM parametresi de Google Analytics ile daha derin ziyaretçi takibi yapmayı mümkün kılıyor. Ancak canlı ziyaretçi bilgisi için henüz gerekli bağlantı yapılmamış.

WPfomify Woocommerce, Easydigitaldownloads, Google Reviews, MailChimp, ConvertKit ve Zapier gibi farklı ürünlerle entegre edildiğinde kullanım alanları da genişliyor.

Ücretlendirme

WPfomify’in normal ücretlendirmesi 1 site için yıllık 99 dolar, sınırsız site için yıllık 299 dolar ve ömürlük üyelik (tek ödeme) 399 dolar.

Appsumo’nun ömürlük üyelik fırsatında ise ilk paketi 39 dolara, ömürlük üyeliği ise 78 dolara alabiliyoruz. Fırsatın bitmesine 48 saat gibi bir süre var.

Değerlendirme

Fomo.com gibi popüler rakiplerinin aksine bildirim gösterim başına ücret almayan Fomo fiyat/performans açısından çok avantajlı ama elbette bazı eksikleri var. Yorum kısmında bazı eleştirileri görebilirsiniz. Appsmo’ya çıkarken yol haritasının paylaşılmaması iyi olmamış.

Appsumo kullanıcı değerlendirme puanı 4/5 ama yorum sayısı sadece 3.

Bana sorarsanız e-ticaret tarafında aktif bir siteniz varsa ve e-posta tarafında entegrasyonu olan bir araç kullanıyorsanız alabilirsiniz. 60 gün iade hakkı olduğu için ilk 45 gün gelişim süreci izlenerek iade edilebilir.

Total
0
Shares

Bir Yorum Yazın

Previous Article

Telegram Bildirim Botu: Sitenizdeki Hareketleri Bildiren Telegram Botu

Next Article

Remote Demo Day: 4000+ Yatırımcıya Uzaktan Sunum Yapın

Related Posts