Haftanın AppSumo Fırsatları: Voxpopme, Tevent, DinoRANK, ReachoutAI, Substrata

Bu yazıya veya e-bültene sponsor olmak için hemen bize yazın.

Yazılım ürünlerini veya eğitimleri ömürlük fırsatla (tek ödemeyle ömür boyu erişim) sunan AppSumo‘dan seçtiğim yeni girişimlerle bir kez daha karşınızdayım.

AppSumo bu hafta %10 indirim kodu gönderdi ama 24 saatlik idi ve kullan(a)madan deaktif oldu. Siz kaçırmadıysanız ne âlâ. 🙂

Hâlâ “AppSumo nedir?” diyorsanız şu yazıya göz atabilirsiniz.


Voxpopme

⇻ Nedir? ⇻ Nasıl Çalışır?

Voxpopme, videolu kullanıcı geri bildirimi toplamayı ve bu geri bildirimleri kolayca analiz etmenizi sağlayan bir araç.

Özellikle e-ticaret tarafında uygulanabilecek güzel örnekler sunan Voxpopme, geri bildirim alırken kullanıcı etkileşimini de artırmış oluyor. Kaydedilen müşteri videosu metine dönüştüren ve duygu analizi yapan girişim, anketler eklemenize de imkân tanıyor.

⇻ Fiyatlandırma?

Voxpopme, aylık aboneliğin 199$’dan başladığı en azından bize göre pahalı bir ürün ancak AppSumo fırsatı 69$’dan başlıyor. Ücretsiz üyelik planı yok ama 14 gün deneme süresi var.


Tevent

⇻ Nedir? Nasıl Çalışır?

Tevent, interaktif webinar ve videolu ekip buluşmaları organize etmenizi sağlayan bir platform.

İşiniz ve topluluğunuz için video tabanlı etkinlikleri etkileşimli hale getirmeniz Tevent ile mümkün. Platform olarak Streamyard, Melon, Hopin gibi alternatiflere benzer tarafları var.

Bir çok özelliği de diğer platformlarla aynı. Görüşmeleri odalara ayırma ve anket özelliğinin altını çizmek gerekebilir.

⇻ Fiyatlandırma?

Tevent’i ücretsiz kullanmaya başlayabilirsiniz. Ayllık üyelik 24$’dan başlıyor ve bilet/kredi tabanlı bir ücretlendirme var. AppSumo fırsatı ise 79$’a güzel bir paket sunuyor.


DinoRANK

⇻ Nedir? Nasıl Çalışır?

DinoRANK, arama motoru optimizasyonunda (SEO) elinizden tutan bir araç seti. İçeriklerinizin arama motorunda nasıl pozisyon aldığını ve rakiplerinizi takip edebiliyor, kelime takibi yapabiliyor, SEO analiziyle hatalarınızı masaya koyuyor.

Semantik bakışla hangi kelimeleri kullanmanız gerektiğini önerebiliyor ve bunu rakiplerinizin içeriklerini de inceleyerek yapıyor. Gördüğüm farklı bir özellik olarak site içi linklemeleri görselleştirerek boşlukları görmeyi kolaylaştırıyor.

⇻ Fiyatlandırma?

DinoRANK’ın en ucuz paketi 16,45€ / ay şeklinde. Neyseki AppSumo fırsatıyla 1 kez 69$ ödeyerek 300 kelime ve 20 alan adı (domain name) takip edebildiğiniz bir paket alabiliyorsunuz. Buyurun inceleyin.


ReachoutAI

⇻ Nedir? Nasıl Çalışır?

ReachOutAI, e-posta ile teklif verme sürecine kişiselleştirilmiş ve yapay zekâ ile üretilmiş videolarla destekleyen bir pazarlama aracı.

ReachOutAI ile yapay zekâ ile oluşturulmuş bir sunucunun ağzından, ulaşmak istediğiniz kişinin bilgilerine özel e-postalar oluşturabiliyorsunuz. Takip e-postaları da atabiliyorsunuz ve bu sayede geri dönüş alma oranlarınız ciddi şekilde yükselebiliyor. (Ayrıca bkz: Syenthesia)

Girişim aynı zamanda çeşitli kriterlere göre potansiyel müşteri taraması yapmanızı da sağlıyor.

⇻ Fiyatlandırma?

Standart fiyatlaması aylık 49$’dan başlıyor ama AppSumo’nun ömürlük fırsatı ile 79$’a 150 video dakikalık bir hesap açmak mümkün.


Substrata

⇻ Nedir? Nasıl Çalışır?

Substrata Q, yapay zekâ ile B2B satışları artırmayı sağlayan bir ürünü. Satış e-postalarını yapay zekâ ile analiz edip güçlendirerek daha fazla iş kazanılmasını sağlıyor.

Kendini bir davranışsal bilgi toplama platformu olarak tanımlayan girişim yazılan metinleri analiz ederek gerekli yönlendirmeleri yapıyor.

⇻ Fiyatlandırma?

Substrata’nın kendi sitesinde herkese açık bir fiyat tablosu yok ama AppSumo tarifesi 79$’dan başlıyor ve kullanıcı sayısına göre fiyat artıyor.Total
0
Shares

Bir Yorum Yazın

Previous Article

Toplantı & Randevu Planlama Araçları

Next Article

Girişim Satmak 1: Ölmeden Önce Sat

Related Posts