Girişimciler İçin Black Friday İndirimleri [Güncellenen Liste]

ABD’de Şükran Günü’nü takip eden cuma günü Black Friday olarak adlandırılıyor ve her yıl tonlarca marka ve girişim bugüne özel indirimler sunuyor. Ama bazı girişimler Black Friday’i beklemeden indirimlerini duyurmaya başladı bile. Ben de kendi alanımdaki indirimlerin listesini yapmak için kolları sıvadım.

Şimdilik 2 indirim yer alıyor ama yeni fırsatlar buldukça bu yazıyı güncellemeye çalışacağım. Sizler de önerilerinizi yorum bölümünden paylaşabilirsiniz.

—— SAAS & YAZILIM ÜRÜNLERİ ——

AppSumo’dan Black Friday’e Özel 15 Süper Fırsat

AppSumo‘nun Black Friday’e özel 15 özel fırsat paylaşacağını daha önce yazmıştım. Geri sayım sayacı tamamlandı ve AppSumo’nun Black Friday 2020 için sunduğu 15 süper fırsat karşımıza çıktı. Hemen başlıktaki linkten inceleyebilir veya şurada paylaştığım kısa Türkçe açıklamalara göz atabilirsiniz.

SEMrush BlackFriday İndirimi

SEMrush, SEO (arama motoru optimizasyonu) ve içerik pazarlaması konusunda dünyanın en iyi araçlarından biri. SEMRush’ın Black Friday indiriminde ise SEMrush PRO üyeliğine ek kullanıcı ücreti yarı fiyatına iniyor. Yani yeni bir SEMrush PRO hesabını 1 ek kullanıcı hesabıyla birlikte 170 dolar yerine 135 dolara açabiliyorsunuz. Kısacası 35 dolar kârınız oluyor.

İndirim sadece yeni üyeler için ve 25 Kasım’dan itibaren geçerli. Üye olmak için tıklayın.

Blinkist – %50 İndirim

İngilizce kitap özetleri uygulaması Blinkist’te de %50 indirim var. 90 dolar yerine 45 dolara 1 sene boyunca abone olabilirsiniz. Yani aylık 3,75 dolar. Bundan daha iyi fırsat bulmak neredeyse imkânsız gibi. Daha önce Blinkist’i şurada tanıtmıştım.

Carrd- Yenilemede ve Yeni Üyelikte %50 İndirim

Kodlama bilmeden de kolayca tek sayfalık web siteleri yapmanızı sağlayan Carrd, bu sene de %50 indirim sunuyor. Üstelik yenilemelerde de geçerli. BLK2020 kodunu kullanarak tüm PRO hesaplarda %50 indirimden faydalanabilirsiniz. Sizlere daha önce detaylı şekilde tanıtmıştım ve %15 indirim almıştım Black Friday indirimi daha iyi bir fırsat sunuyor.

—— ALAN ADI / DOMAIN NAME ——

NameCheap – %99’a varan indirimler

NameCheap’te Black Friday indirimleri %99’a kadar uzanıyor ama en çok müşterisi olan .com, .net ve .org uzantılı alan adlarının sırasıyla 4.98$, 5.98$, 5,98$ olduğunu paylaşayım. .co uzantısı ise yıllık 2,48 dolar. Ayrıca sunucu ve e-posta indirimlerinde de kaçırılmayacak fırsatlar var.

—— E-KİTAPLAR & EĞİTİMLER ——

Make Book – %50 İndirim

Make , ProductHunt’ta iki kere Yılın Maker’ı seçilen ve Nomad List, Remote OK, Hoodmaps gibi tek kişilik girişimlerin sahibi Pieter Levels tarafından yazılan bir kitap. Normalde 30 dolar ama %50 Black Friday indirimiyle şu anda 15 dolara satın alınabilir.

Peki kitapta neler var? Özetle nasıl tek başımıza veya küçük bir ekiple kârlı ürünler/projeler yapabileceğimizi anlatıyor. Fikir aşamasından girişimi satmaya kadar tüm aşamalara değinen Pieter, kitabı beğenmezseniz 7 gün içinde paranızı soru sormadan iade ediyor. 227 sayfalık, 50 bin kelimeyi aşan bu kitabı tarayıcı üzerinde okuyabileceğiniz gibi PDF, ePub ve MOBI formatlarına da sahip olacaksınız. Make, bugüne kadar 8500 kopyadan fazla satmış ve Pieter’e 255 bin dolardan fazla kazandırmış.

Zero to Sold by Arvid Kahl – %20 İndirim

Bu e-kitap Arvid Kahl’ın sıfırdan aylık 55 bin dolar gelire ulaştırdığı FeedbackPanda’nın hikâyesini ve Arvid’in diğer deneyimlerini paylaşıyor. Black Friday indirimiyle %20 indirimle $11.99’a satılacağını okudum ancak şu an ücreti 15$. Almayı düşünüyorsanız ayın 27’sini beklemenizi tavsiye ederim.

Revenue Report – %50

Revenue Report, Pete Codes tarafından yazılan ve bağımsız girişimlecilerin iş modellerini pazarlama stratejilerini ve fiyatlandırma taktiklerini analiz ediyor. Kitapta 4 girişimci masaya yatırılıyor. Kitabın fiyatı BF için 5 dolar. BF sonrasında yeniden 10 dolar olacak.

1. Sheet2Site ile ayda 10 bin dolar kazanan Andrey Azimov

2. Nomad List ve Remote OK ile ayda 60 bin dolar kazanan Pieter Levels

3. Starter Story ile ayda 15 bin dolar kazanan Pat Walls 

4. Visa List ile ayda 10 bin dolar kazanan 1Hakr 

—— TOPLULUKLAR ——

Nomad List – %50 indirim

Nomad List, Pieter Levels tarafından kurulan ve dünyanın farklı yerlerindeki uzaktan/serbest çalışan girişimci ruhlu kişileri bir araya getiriyor. Bu toplulukta uzaktan/remote çalışan 15400+ kişilik bir grupla tanışabileceğiniz gibi 1350’den fazla şehir hakkında detaylı bilgilere erişebiliyorsunuz.

Şu anda tek seferlik 75 dolar ödeyerek Nomad List ailesine katılabilirsiniz. Black Friday sonrasında bu fiyat 150 dolara çıkacak.

Everything Marketplaces – %25 indirim

Pazar yeri girişimcilerini buluşturan bu toplulukta bu dikeydeki hemen her şeyi konuşabilirsiniz. Bu gruba üye olanlar Slack kanalına, grup etkinliklerine ve çeşitli kaynaklara erişim sağlayabiliyor. Ayrıca 50 bin dolar değerindeki yazılım ve hizmetlere erişim kredisi elde ediyor.

Black Friday  süresinde BF25OFF indirim kuponuyla yıllık planda %25 indirim alabilirsiniz ki bu da 225 dolar yapıyor.

Starter Story – %50 indirim

Starter Story, girişimlerin hikâyelerini birinci ağızdan paylaşan oldukça güzel bir kaynak. %50 indirimle içeriklere sınırısız erişim hakkı, girişimcilerle tanışma şansı ve çeşitli ayrıcalıklar elde ediyorsunuz. İki farklı üyelik tipinde yıllık 99 veya 299 dolar ödeyerek Starter Story’den faydalanabilirsiniz.

Total
13
Shares

Bir Yorum Yazın

Previous Article

500 Dolarlık Airtable Kredisini Nasıl Bedavaya Getirdim?

Next Article

Launch House: 15 Yetenekli Girişimci Havuzlu Bir Evde Toplanırsa Ne Olur?

Related Posts