CopyAI: Yapay Zekâ ile Yazı Yazın (%40 İndirim)

Copy AI Nedir?

Copy AI, yapay zekâ (GPT-3) desteğiyle yazı yazan bir araç. Özellikle kısa metinlerde iddialı olan CopyAI, ürün tanıtımları, Instagram için açıklamalar, blog fikirleri, reklam metinleri ve daha bir çok konuda yardıma koşuyor.

Nasıl Çalışır?

Copy AI, 25’ten fazla dilde (maalesef Türkçesi yok) ve 90’dan fazla türde metin üretmenizi sağlıyor. Ürün açıklamasından reklam metinlerine, website içeriklerinden sosyal medya paylaşımlarına ve e-posta metinlerine kadar kadar farklı başlıklarda verdiğiniz bilgilere uygun metinler üretmeniz mümkün.

Tek yapmanız gereken bir proje oluşturmak ve üretmek istediğiniz konu hakkında kısa bir bilgi paylaşmak. Dilerseniz ürün adı da verebilir ve metnin hangi tonda olması gerektiğini seçebilirsiniz. Henüz beta aşamasında olan Supercharge modu ise sadece website adresini vererek metin üretmenizi sağlıyor.

Ve Sonuç

CopyAI saniyeler içinde size ürettiği örnek metinleri sunuyor ve bunları kopyalayıp dilediğiniz gibi kullanabiliyorsunuz. Eğer daha fazlasını isterseniz beğendiğiniz metinlere benzer yeni metinler üretilmesini tek tıkla sağlayabiliyorsunuz.

Kısa metinlerin yanısıra Blog Tools başlığı altındaki araçlarla uzun blog yazıları oluşturmayı da adım adım deneyebilirsiniz. CopyAI’dan daha iyi faydalanmak için girişimin Youtube kanalını da takip etmenizi öneririm.

 

Fiyatlandırma / İndirim & Fırsat

CopyAI’ı ücretsiz üyelikle kullanmaya başlayabilir; ilk ay 100 kredilik, sonraki aylar 10 kredilik bedava içerik üretebilirsiniz. Eğer beğenirseniz sınırsız içerik üretebileceğini pakete yıllık ödemeyle 35 dolar fiyat etiketiyle sahip olabilirsiniz.

Ama işin güzel tarafı GirişimlerNet takipçileri kayıt olduktan sonra %40 özel indirim ile karşılaşacaklar. Eğer daha önce üye olduysanız ve %40 indirimden faydalanmak istiyorsanız yorum kısmına bu isteğinizi epostanızı bırakarak yazmanız yeterli.

Ve gelelim büyük fırsata. Bu 2 güne özel bir kampanya ile 6 Nisan 15:00 ile 8 Nisan 15:00 arasındaki 48 saat içinde sınırsız kullanım hakkına sahip olacağınızı da belirmekten mutluluk duyuyorum. Bu fırsatı kaçırmamak için hemen abone olup saat 15:00’ı bekleyebilirsiniz.

Başka alternatif yok mu derseniz 10.000 kelime kredi hediyesiyle hemen Jasper üyeliğinizi başlatıp uzun blog yazıları da üretmeye başlayabilirsiniz.

 

Total
0
Shares
1 comment

Bir Yorum Yazın

Previous Article

Melon: Yeni Canlı Yayın Aracım (Özel İndirim)

Next Article

Depositphotos: 195 Milyon Görsellik Stok Arşivi (Fırsat)

Related Posts