Glocalzone

Yurt dışından bir ürün almak istiyor ancak uygun fiyata getirmenin yolunu bulamıyor musunuz? Ya da çok geziyor ve ek gelir kazansam güzel olur mu diyorsunuz? Glocalzone işte bu iki ihtiyacı da gideren yeni nesil paylaşım ekonomisi platformu.

Uluslararası alışverişte sınırları kaldırmayı hedefleyen Glocalzone, yurtdışından ürün isteyenlerle gezginleri bir araya getiriyor.

Nasıl Çalışır?

Alıcılar kendi profillerinde satın almak istedikleri ürünleri ekleyip istedikleri rotada seyahat edecek bir gezginin çıkmasını bekliyor. Gezginler de yaklaşan uçuş bilgilerini platforma girerek ürün talebinin gelmesini. Arz ve talep birbirini bulunca Glocalzone kredi kartıyla ödemeyi alıyor ve teslimat gerçekleştikten sonra ödemeyi karşı tarafa iletiyor.

Glocalzone herhangi bir getirme ücreti kesmiyor. Söz konusu ücret, gezgin ile alıcı arasında kararlaştırılıyor. Uygulama içi mesajlaşma özelliğine sahip olan Glocalzone, kendini sağlıklı bir iletişim ve para transfer platformu olarak konumlandırıyor.

Kurulduğu dönemde Türkiye odaklı bir girişim olan Glocalzone, aldığı yatırımlarla kendini küresel bir girişim olarak yeniden konumlandırdı ve blogunda gezginler için Türkçe ve İngilizce yazılar paylaşıyor.

Glocalzone’un Hikâyesi:

Sorry,You have not added any story yet

Total
0
Shares

Bir Yorum Yazın

Previous Article

Kitapi: Kütüphane Yönetim Yazılımı

Next Article

Ege Usulü

Related Posts