Günün Girişimleri 12: Struppy, Email Meter, Grapevine, Delt AI

Sturppy

Sturppy, Excell veya benzer e-tablolardan kurtulup modern bir araçla görsel tarafı da daha güçlü finansal modeller oluşturmanızı sağlayan bir SaaS girişimi.

Özellikle girişimlere ve küçük işletmelere fayda sağlamayı vadeden girişim yatırımcılara sunulmaya hazır finansal modelleri 20 dakikada hazırlayabileceğinizi iddia ediyor. Sturppy’nin Pry Financials ve LivePlan gibi rakipleri var ama onların AppSumo fırsatı yok. Sturppy’ye ömür boyu erişimle sahip olmak içinse 49$ ödemeniz yeterli.

Email Meter: 2020 Eposta Kullanım İstatistiklerinizi Görüntüleyin

EmailMeter, Gmail kullanıcıları için eposta kullanım alışkanlarınızı açığa çıkaran bir ölçümleme servisi.

Gmail Metadata ile eposta içeriklerine erişmeden istatistikleri çıkarabilmesi güvenlik endişelerinizi hafifletecektir. Premium hesaba geçtiğinizde yıl boyu iş hayatınızı daha verimli hale getirecek faydalı sonuçlar alabilirsiniz. Görünüşe göre tanıdığımız çok popüler şirketler de EmailMeter’ı kullanıyor.

7 gün deneme süresinden sonra Premium’a geçmek isterseniz WELCOMETOEM50 indirim koduyla ilk ay %50 indirimden faydalanarak 9.5$ ödeyerek kullanmaya başlayabilirsiniz. Bu tarz indirimleri daha hızlı öğrenmek istiyorsanız GirişimlerNet Telegram kanalına abone olmanızı öneririm.

Grapevine: Sürekli Toplantılar Yerine Asenkron Video Mesajlar

Grapevine, ekip içi toplantıları tek yönlü (asenkron) video güncellemelerine çeviren bir girişim.

Sık tekrarlanan ve uzun toplantıların verimsizliği kanıtlandı ama tek yönlü videoların ne kadar verimli olduğunu henüz tam olarak tespit etmiş değiliz. Bu yaklaşımın bir avantajı da videoların kayıt altında tutulması olabilir. Evden çalışırken kendini sürekli Zoom toplantılarında bulanlar ilaç gibi bir girişim

Grapevine’i 5 kullanıcıyla ücretsiz kullanabilir veya daha fazlası için aylık 7$ ödeyerek devam edebilirsiniz.

Delt.ai

Delt AI, Meksika’dan çıkan bir kurumsal banka kartı. Şirket sahiplerini ve serbest çalışanları hedefliyor ve finansal zekâ barındırdığını iddia ediyor.

Delt AI ile kart işlemleri ve banka transferi yapabiliyorsunuz. Kartınızı nasıl kullandığınızı ve masraflarınızı da yönetim panelinde görüyorsunuz. Hesabınızı açtıktan sonra sizinle bir video görüşme yapılıyor ve kartınızı çevrimiçi ortamda aktifleştirip kullanmaya başlayabiliyorsunuz.

Daha önce tanıttığım Zenus Bank‘a da bu minvalde göz atabilirsiniz.

Total
5
Shares

Bir Yorum Yazın

Previous Article

Günün Girişimleri 11: Znaplink, PrettySmart, DevamApp, Ortto

Next Article

Günün Girişimleri 13: BounceCast, One Pager, Block Party, QApop

Related Posts