Günün Girişimleri 25: Sumo Day Özel | %10 AppSumo İndirimi

Nihayet AppSumo’nun Sumo Day günleri başladı. Bu sene 10 bin dolar ve daha bir çok ödül veren Sumo Day özel çekilişinin yanısıra birbirinden güzel girişimler Sumo Day’e özel 96 saat için bizi bekliyor.-

Üstelik Sumo Day kategorisindeki girişimlere %10 indirim var ki bu sene sepet limiti de yok. AppSumo Plus üyesi iseniz %10 indiriminiz de devam ediyor. Yani şu anda benim için Sumo Day kategoriden alışveriş yapmak %20 indirimli. Üstelik bazı girişimlere özel ek indirimler ve ücretsiz ürünler var.

Bu sene Sumo Day kategorisine tam 891 girişim alınmış ama bunların sadece 27 tanesi AppSumo Select kategorisindeki özel seçilmiş girişimler.

Ben bu yazıya dikkatimi çeken ürünleri yavaş yavaş ekleyeceğim ama dilerseniz Sumo Day sayfasından tüm girişimleri/eğitimleri inceleyebilir, siz de dikkatinizi çekenleri bu yazıya yorum olarak bırakabilirsiniz.

Şimdiden alacağınız ürünlerin çok faydalı olmasını diliyorum. 😉

Editörün Seçimi

Melon

En çok dikkatimi çeken ürünlerden biri geri dönen Melon kampanyası. Streamyard’ı bırakıp webinar yapmak için Melon’a geçtiğimi daha önce yazmıştım. Hatta elimdeki bazı kuponları arkadaşlarıma sattım/verdim. Bazılarına ise yardımcı olamadım.

Melon, Streamyard’dan daha fazla özelliğe sahip olan bir canlı yayın platformu. Aylık ödemeleri düşünecek olursanız Melon’un ömürlük fırsatını almak büyük bir kazanç demek. Fırsatın fiyatı 99$ ama sepette %10 indirim var.

Ayrıntılı Melon incelememi şu yazıda bulabilirsiniz.

Rize

Rize, bilgisayarınızda nasıl zaman geçirdiğinizi ölçen bir masaütü uygulaması. Hem MacOS hem de Windows uygulamaları var. Geçen sene tanıttığımızda Windows uygulaması olmamasına rağmen ilgi görmüştü. Ben tanıttığımda 49$ olan ücreti ise zaman içinde yükseldi ve şu anda normal üyelere 120$’dan Plus abonelerine ise 100$’dan satılıyor.

Ücretsiz TidyCal

AppSumo Plus abonelerine 5 tane AppSumo Originals ürünü halihazırda ücretsiz sunuluyor ve bunla ek olarak TidyCal aboneliği ve Million Dollar Email Templates içeriği de Sumo Day hediyeleri arasına eklenmiş. Böylece Plus aboneleri Sumo Day sürecinde toplamda 7 ürüne ücretsiz erişebiliyor.

Hatırlatmak gerekirse TidyCal, AppSumo’nun Calendly alternatifi. Ben zamanında 19$’a satın almıştım ama şimdi Plus abonelerine ücretsiz bir hesap hediye ediliyor. Eğer Plus abonesi değilseniz 29$’a %10 indirim de düşerek şuradan satın alabilirsiniz.

Plus abonelerine ücretsiz olan diğer ürünler ve normal fiyatları ise şöyle: SleekBio (19$), SendFox (49$), KingSumo (49$), EmailBadge (9$).

Sniply

Sniply, paylaştığınız dış linklerden trafik veya eposta abonesi kazanabilmeniz için ‘call to action’ butonları vs eklemek.

Sosyal medyada yüksek takipçi sayısı olanlar için faydalı bir araç olur.

Bitly’den ziyade benim daha önce aldığım JotURL‘in alternatifi.

Upcoach

Upcoach da bir başka Kajabi, Teachable alternatifi. Farklı eğitim programları tasarlayabiliyorsunuz (1e1, grup, cohort, mastermind).

Kendi içinde CRM, topluluk, görev yönetimi, sohbet gibi özelliklerle sınırları zorlayan bir araç. Stripe, Zoom vs. entegrasyonları var.

Noota

Noota, video görüşmelerinizin metin deşifresini çıkarmanızı sağlayan bir araç. Bunu başka araçlarla da yapabilirsiniz ama bu tür araçlar tam entegrasyon ile işi kolaylaştırıyor.

Otter veya Loom gibi alternatifleri var.

Taskade

Taskade bir görev yönetim uygulaması. Notion, Trello, Slack, TickTick, Clickup alternatifi.

İş akışı oluşturma akışı diğer araçlarda olmayan/dikkatimi çekmeyen bir özellik. Ekip olarak da kullanabileceğiniz bir araç.

FastPages

FastPages, satış amaçlı iniş sayfaları (landing pages) oluşturmanızı sağlayan bir araç.

Oluşturduğunuz sayfaya pop-up ve quiz’ler de ekleyebiliyorsunuz. ConvertFlow ve Instapage gibi alternatifleri var.

OSlash

OSlash, yeni keşfettiğim özellikle ekiplere dönük bir verimlilik aracı. Bağlantı (link) kısatlamaları ve kısayollar ile link arama/paylaşma sorununu çözüyor.

Accell Partners’dan yatırım almış, film gibi bir tanıtım videosu çekmişler. GoLinks diye bir alternatifi var.

Synthesys

Synthesys, yapay zekâ tarafından oluşturulmuş karakter ile video ve seslendirmeler hazırlamanızı sağlıyor.

Özellikle sosyal medyada ilgi çeken tanıtımlar için kullanılabilir. Daha önce tanıttığım Synthesia’nın bir benzeri.

Browse AI

Browse AI, websitelerinden içerik kazımanızı sağlayan bir araç. Kodlama bilgisine ihtiyaç duymadan BrowseAI robotunu eğiterek veri kazıması yapabiliyorsunuz.

Populer araçlarla entegrasyonlara sahip ve bazı popüler websiteleri için hazır şablonları var.

Cobiro

Cobiro, websitesi oluşturup satış yapabilmenizi, reklamlar ve analizlerle bu satışları artırmanızı sağlayan bir girişim.

Kendini ‘Business success platform’ olarak tanımlıyor ve kolayca websitenizi kurup işinize odaklanmanız için gerekenleri sunuyor.

Yapay Zekâ Destekli Yazı Araçları

Yapay zekâ destekli yazı araçlarının 13 tanesini şurada paylaşmıştım. Bu kategorideki araçlardan bazıları Sumo Day kapsamında ve %10 indirimle almanız mümkün.

Nichesss

Nichesss, bu alanın eski girişimlerinden biri. AppSumo’da uzun zamandır var ve 254 yorumda 5 yıldız alan bir ürün.

E-bülten (newsletter) yazma iddiası da Nichess’ın dikkat çeken özelliklerinden biri.

WordHero

WordHero, yapay zekâ ile bir çok alanda içerik üreten bir başka GPT-3 aracı.

25 farklı kategoride içerik üretebiliyor. Blog yazımı, iş fikirleri üretimi hatta ve hatta şiir bile yazabileceğini iddia ediyor.

CreaitorAI

CreaitorA da bir başka yazı asistanı. 60’dan fazla hazır taslak üzerinden üretim yapabiliyor.

AppSumo kampanyasında sınırsız karakter ile üretim hakkı sunmak gibi bir jesti var.

Writecream

Writecream, hem yazı yazma hem de metni sese çevirme yeteneğine sahip. Ayrıca kişiselleştirme konusunda farklı seçenekler sunuyor.

Bir diğer özelliği de Türkçe’nin de dahil olduğu 75 dilde yazı yazabilmesi.

Total
1
Shares
1 comment

Bir Yorum Yazın

Previous Article

Günün Girişimleri 24: Vidjet, Hyperion, Designers Lobby, APIsList

Next Article

Türkiye'den AppSumo'ya Çıkan 11 Girişim (Güncellendi)

Related Posts