Günün Girişimleri 26: Vollna, 100in100, Testimonial, EmbedSo

Vollna (Günün Fırsatı)

⇻ Nedir?

Upwork, Freelancer vb. iş platformlarını tarayarak kriterlerinize uyan işleri size getiriyor.

⇻ Nasıl Çalışır?

Siz hangi alanlarda nasıl işleri almak istediğinizi etiketler ve filtreler aracılığıyla Vollna’ya ekliyorsunuz. Vollna da gerekli tarama işlerini başlatarak size gerçek zamanlı bildirimlerle uygun işleri ayağınıza getiriyor.

Vollna’nın ne kadar hızlı tarama yaptığını bilmiyorum ama Slack vb. farklı kanallar üzerinden bildirim almanız mümkün.

⇻ Fiyatlandırma?

Vollna normalde aylık 6$ ücretle sahip olabileceğiniz nispeten ucuz bir ürün ama AppSumo’daki fırsatla 8 aylık ücretten uygun bir fiyata ömür boyu abone olabilirsiniz. 49$’lık fiyat etiketi Sumo Day süresince %10 indirimle sepete yansıyor.

100in100

⇻ Nedir?

100 Users 100 Days, 100 günde 100 müşteri kazanmayı hedefleyen topluluk merkezli bir meydan okuma. Anthony Castrio tarafından bu yıl 2. kez düzenleniyor.

⇻ Nasıl Çalışır?

Ücretsiz katılabileceğiniz bu meydan okuma sürecinde 100 müşteri kazanmak istediğiniz girişimi/yan projeyi belirliyorsunuz ve 6 kişilik gruplar içinde haftalık takibinizi yaparak hedefinize ulaşmaya çalışıyorsunuz. 1e1 mentor görüşmesi, çalıştaylar, Slack grubu ve süreç sonunda sunum gününe katılmanız da söz konusu.

Ben geçen yıl katılarak memnun kalmıştım ama hedefime ulaşamadım. Sadece İngilizce konuşmanızı ilerletmek için bile katılmanızın faydalı olacağını söyleyebilirim. Şuradan başvurabilir, ayrıca Product Hunt tanıtımına destek atabilirsiniz.

⇻ Fiyatlandırma?

Bu medyan okumaya katılmak ücretsiz. Anthony, sponsorlar ve ücretli bir çevre genişletme hizmeti olan Indie World Wide üzerinden gelir elde ediyor.

Testimonial

⇻ Nedir?

Testimonal, adından da anlaşılacağı üzere müşterilerinizden referans/takdir mesajları toplamanız için geliştirilmiş bir araç.

⇻ Nasıl Çalışır?

Testimonial, metin veya video tabanlı referansları toplamanızı sağlarken sosyal medya paylaşımlarını da (Product Hunt dahil) alıp tek noktada buluşturuyor. Siz de tüm referansları tek bir iniş sayfasında yayınlayabileceğiniz gibi sitenizdeki bir sayfaya da gömebiliyorsunuz. Bkz: Örnek sayfa.

Testimonial, video referansları kendi platformunda tutuyor ve ek bir maliyete/işe girmenize gerek kalmıyor. Bu sayede video mesajların izlenme performansını takip etmenizi de sağlıyor.

⇻ Fiyatlandırma?

Ücretsiz olarak kullanmaya başlayabileceğiniz Testimonial, ücretli paketlerde aylık 50$ talep ediyor.

EmbedSo

⇻ Nedir?

EmbedSo, websitenizde ziyaretçileri karşılayan kısa video mesajlar yayınlamanızı sağlayan bir etkileşim aracı.

⇻ Nasıl Çalışır?

EmbedSo, yukarıda paylaştığım Testimonial ekibinin geliştirdiği, aynı teknolojinin farklı bir şekilde kullanıldığıbir araç. Bu defa başkalarından video referanslar toplamak yerine, kendiniz bir video kaydedip websitenize ekliyorsunuz ve bir pop-up video olarak ziyaretçilerinizi karşılıyorsunuz.

⇻ Fiyatlandırma?

EmbedSo’yu 3 dakikanın altındaki 3 video için sınırsız sayfa görüntülemesi ile kullanabiliyorsunuz. EmbedSo markasının gözükmesinden rahatsız olmuyorsanız harika bir fırsat. Daha fazlası içinse 20$/ay seviyesinden başlayan bir ücret edemeniz gerekiyor.

Total
0
Shares

Bir Yorum Yazın

Previous Article

Sumo Day'de Dikkat Çeken 5 Lead Generation Aracı

Next Article

Günün Girişimleri 27: Sheet Automation, Descript Storyboard, VidPowr, Net Zero

Related Posts