Günün Girişimleri 29: Trackabi, B2Metric, Senja, Mailboat

Trackabi (Günün Fırsatı)

⇻ Nedir?

Trackabi, Windows, Linux ve MacOs tabanlı bilgisayarlarda çalışan/zaman takibi, iOS ve Android üzerinde ise GPS takibi de yapmanızı sağlayan bir uygulama.

⇻ Nasıl Çalışır?

Trackabi, detaylı görev/iş takibi yapmanızın yanısıra oyunlaştırma yapmanızı da sağlıyor. Faturalama, proje planları ve tahminleme, insan kaynakları veritabanı, erişim rolleri gibi özellikler de sunuyor.

⇻ Fiyatlandırma?

Ücretsiz kullanmaya başlayabileceğiniz Trackabi, detaylı özellikler için aylık 16$ istiyor. Şu anda AppSumo’da devam eden kampanyada ise 99$’a 25 çalışan, 300 proje ve 100 müşteri için ömürlük üyelik satın alabiliyorsunuz.

Alternatifler: Hubstaff, Toggl Track, Super Productivity, ManicTime, RescueTime vs…

B2Metric

⇻ Nedir?

B2Metric AI, başta sigorta ve finans şirketleri olmak üzere iş süreçlerindeki riskleri en hızlı şekilde ölçmeyi ve en aza indirmeyi sağlayan bir yazılım ürünü. (Bugün Betalist’te tanıtıldı, şuradan destek verebilirsiniz.)

⇻ Nasıl Çalışır?

B2Metric, gerekli gizlilik koşulları içinde müşterilerinin veri havuzunu kullanarak kullanıcı hareketleri ve ürün bilgileri ışığında riskleri hesaplayan, gelir artırıcı tahminlemeler yapıyor.

İster bulut tabanlı istenirse sunucu tabanlı kullanılabilen B2Metric AI, bir ürün üzerinde çalıştıkça söz konusu modellemeleri iyileştiriyor.

⇻ Fiyatlandırma?

B2Metric’in genele açık bir fiyat tablosu yok. Müşteri ve görevlere göre fiyatlama değişkenlik gösterebiliyor. Alternatifler: Amplitude, Clevertap.

Senja

⇻ Nedir?

Senja, yazılı veya video müşteri referansları toplamanızı sağlayan bir araç.

⇻ Nasıl Çalışır?

Senja’nın sunduğu bağlantıyı müşterilerinizle paylaşarak yazılı veya video kaydıyla referans toplayabiliyorsunuz. Senja bu içerikleri bir araya getiriyor, gruplayıp etiketlemenize de olanak tanıyor. Son aşamada ise istediğiniz referans metinlerini websitenize yerleştirebiliyorsunuz.

Direkt müşteriden referans toplamanın yanısıra sosyal medyadaki paylaşımları da referans olarak kullanabiliyorsunuz.

⇻ Fiyatlandırma?

10 referansa kadar ücretsiz kullanmaya başlayıp daha fazlası için aylık 14 dolar ödüyorsunuz. Alternatifler: Testimonial

Mailboat

⇻ Nedir?

Mailbot, kişiselleştirme özelliği de olan bir e-posta pazarlama aracı.

⇻ Nasıl Çalışır?

Yazılım ürünleri için e-posta pazarlamasını kolaylaştırdığını iddia eden Mailboat, klasik şekilde pazarlama e-postalarının gönderimini yapıyor. E-postayı yazarken hazır şablonlardan ve akışlardan faydalanabiliyorsunuz ve Mailboat, belli otomasyonları yapmanızı da sağlıyor.

⇻ Fiyatlandırma?

Henüz test aşamasında ve deneme kullanıcısı topluyor. Alternatifler: Mailerlite, Mailercloud, Tinyletter, Sendfox, Mailchimp

Total
0
Shares

Bir Yorum Yazın

Previous Article

Günün Girişimleri 28: RankTracker, Microns, GitHub City, Musichool

Next Article

Günün Girişimleri 30: Hangi Vize, Zlappo, GoodProfile, Gated

Related Posts