Günün Girişimleri 9: Sellix, Anneler Satıyor, Coridor, Explo

Sellix (Günün Fırsatı)

Sellix, dijital ürünlerinizi satabileceğiniz bir platform. Gumroad üzerinden satış yapmak yerine kendi platformunuz üzerinden satış yapabileceğiniz Sellix, bir ürün vitrini oluşturarak birden fazla ürün satışı yapmanızı ve abonelik sistemi oluşturmanızı da sağlıyor.

SendOwl’a rakip olan Sellix’in kripto paralarla ödeme alma gibi bir artısı da var. Sellix ile hem indirilebilir ürünler hem de lisans kodları satabilir, abonelik modelinizi günlük/haftalık/aylık/yıllık ücretlendirme ile başlatabilirsiniz.

AppSumo fırsatı 89$’dan başlayan Sellix, bu ücretle 5 alan adında 5 dükkan açma imkânı sunuyor ve yıllık 250 bin dolar gelir sınırına kadar kazanç komisyonu almıyor. Beş kişi birleşip bir kupon alsak mı acaba? 🙂

Anneler Satıyor

Anneler Satıyor, adından da anlaşılacağı üzere annelerin el işi ürünlerini veya kullanmadıkları ürünleri satabildiği bir pazar yeri. Android ve iOS uygulamalarıyla da kullanıcılarına ulaşan girişim anneleri tek bir platformda bir araya getirerek kendi dikeyinde sağlam bir yer edinmek istiyor.

Anneler Soruyor bölümü de annelerin merak ettiği sorular hakkında bir soru-cevap / içerik platformu olarak yer tutuyor.

Coridor

Coridor, ilgi alanınıza uygun, size en yakın sosyal sorumluluk projelerini keşfetmenizi sağlayan ve bu projelere katıldıkça biriktirdiğiniz puanlarınızı kitap bağışına dönüştüren bir mobil uygulama.

Dünyayı daha iyi bir yer olarak değiştirmeyi hedefleyen bir Coridor, gönüllülük faaliyetlerini daha keyifli ve sürdürülebilir bir seviyeye çekmek istiyor.

Explo

Explo, veritabanınızı görsel bir panele (dashboard) çevirmenizi sağlıyan bir girişim. İster müşterilerinize isterseniz ekibinize kolaylıkla okutabileceğiniz güzel panelleri Explo ile kolaylıkla hazırlayabilirsiniz.

Farklı veritabanlarından çekebileceğiniz verileri farklı görsel formlarda hazırlayabilmek için Explo’yu ücretisiz 14 gün deneyebilirsiniz. Explo’nun benzeri olan Draxlr’ı geçtiğimiz günlerde tanıtmıştık.

Total
0
Shares

Bir Yorum Yazın

Previous Article

Günün Girişimleri 8: Uteach, Mozilla VPN, Taze Yöre, Scale8

Next Article

Günün Girişimleri 10: Telios, Yengeç, Defterdar, UnicornDev

Related Posts