Geçtiğimiz Haftanın Girişimleri

Kaçıranlar için geçtiğimiz hafta tanıttığım 5 girişimi yine kısa açıklamalarıyla paylaşıyorum. Başlıktaki link inceleme sayfasına gidiyor. Haftaiçindeki gelişmelere göre ek yorumlarımı da parentez içinde sona ekliyorum.

Hafta boyunca gözüme takılan faydalı içerikleri Haftanın Özeti etiketinde, 1 hafta boyunca tanıttığım tüm girişimleri de Haftanın Girişimleri etiketinde bulabilirsiniz.

Secret: Girişimlere Binlerce Dolar Kazandıracak Bir Sır (%15 İndirim)

Secret, SaaS girişimleri için mükemmel indirimler ve ücretsiz üyelikler sunan bir indirim kulübü. Kısmen benim yapmaya çalıştığım işi küresel ölçekte yapan bir girişim. GIRISIMLER kodu ile %15 indirimle premium indirimlere ve ücretsiz kullanım haklarına sahip olabilirsiniz. Airtable, AWS, Hotjar, Octopulse, Captain Data, ClickUp, Typeform gibi harika girişimlerde büyük ayrıcalıklar kazanabilirsiniz. (Bu fırsatı herkese tavsiye ederim, indirim sunan girişimleri ayrıca tanıtmaya çalışacağım.)

Hey: Basecamp Ekibinden Yepyeni Bir E-posta Deneyimi

ABD teknoloji dünyasının köklü girişimlerinden Basecamp, yeni bir e-posta sağlayıcısıyla Gmail ve Outlook’a kafa tutmaya hazırlanıyor.  Basecamp (eksi adıyla 37Signals) kurucu ortağı Jason Fried’ın bir süre önce açıkladığı hizmet için ilk davetiyeler 15 Haziran’da gönderilecek.

GirişimlerNet Özel İndirim Kulübü

GirişimlerNet artık Patreon destekçilerine bazı özel indirimler paylaşıyor. Eğer Patreon destekçisiyseniz Özel İndirimler sayfasında bu indirimleri görebilirsiniz.

Şu anda Zoom için %50 ve Blinkist için %30 özel indirimleri var.

SaaS Marketer: SaaS Girişimleri İçin Açık ve Net Pazarlama Taktikleri

SaaS Marketer, hizmet olarak sunulan yazılım girişimleri için gerek pazarlama taktiklerini paylaşan bir içerik platformu. Tom Hunt tarafından kurulan SaaS Marketer, farklı SaaS girişimlerinin büyüme yolunda kullandığı pazarlama taktiklerini detaylı olarak paylaşmaya çalışıyor.

Mailerlite: RSS İle Otomatik Eposta Pazarlaması Yapın (20$ Kredi)

Mailerlite, benim 1 yıl boyunca kullandığım ve 4 farklı farklı premium hesaba sahip olmama rağmen yeniden tercih edeceğim e-posta pazarlama aracı. 20$ avantajı ile siz de deneyebilirsiniz.

MyOfficeGuru: Uzaktan Çalışma İçin Maliyet Hesaplayıcı

MyOfficeGuru, 3 değişken üzerinden uzaktan çalışmanın maliyet hesabını yapıyor; çalışan sayısı, ofis alanı ve uzaktan çalışacak iş gücü oranı. Ofis kirası vb. değişkenler içinse Berlin’i esas alıyor. Bu fikrin Türkiye’de de farklı kişiler/kurumlar tarafından uygulanacağını bu yazıda paylaştım.

Umarım bu liste faydalı olmuştur. Yorumlarınızla bana yol göstermeyi lütfen ihmal etmeyin.Bir cevap yazın

About

GirişimlerNet, Türkiye’de girişimcilik ekosisteminin nitelikli gelişimini desteklemek amacıyla Fırat Demirel tarafından kurulan ve topluluk desteği ile büyüyen bir içerik platformudur.

GirişimlerNet'in amacı ekosistemin kalıcı hafızası olmak ve bilgi transferini güçlendirmektir.

Close Bitnami banner
Bitnami