LinkedIn Premium Fiyatında %60 İndirim Nasıl Aldım?

LinkedIn Premium fiyatı biraz(!) pahalı. Özellikle Türkiye için düşünüldüğünde azımsanmayacak bir tutarı gözden çıkarmak gerek.

(Bu noktada bir parantez açıp artık Premium üyeliğe LinkedIn Learning aboneliğinin dahil olduğunu ve eğitime yapılan yatırımın en akıllıca yatırım olduğunu düşünenlerdenim. Dolayısıyla tam ücret de verseniz LinkedIn Learning’den faydalanırsanız içiniz rahat etsin.)

Bir de insan kaynakları araçları var. O tarafta da fiyat/performans açısından Sales Navigator vs. gerçekten dünyanın en büyük profesyonel iş ağında satışları arttırmanızı sağlayabilir. Hele bir de otomasyon araçlarını kullanıyorsanız. 🙂

Uzatmadan konumuza dönelim…

Her şey Uraz’ın üstteki tweetini görmemle başladı. Dervişin fikri neyse zikri odur mu, yoksa eşeğin aklına karpuz kabuğu getirmek mi dersiniz bilmem. Aklıma düştü bir kere…

Gece yarısı birkaç saatlik akıl yürütme ve çabanın sonunda, tam yolun sonuna geldim derken, aradığımı buldum. 🙂

Ne kadar indirimli elde ettiğimi aşağıda paylaştım. İndirimden nasıl faydalandığımı ise bir video 2$/ay destek veren Patreon destekçilerim görebilecek.

Bu işlemin herhangi bir gayri meşru durumu olmadığını da belirteyim. İndirim kodu veya farklı bir yerden abonelik de söz konusu değil.

LinkedIN Premium Fiyatı/ Ücreti Ne Kadar?

Eğer LinkedIn Premium aboneliklerine göz atarsanız yıllık ödemede aylık 118₺ yani yıllık 1416₺ gibi bir ücret göreceksiniz. Bu tutar dolar ve € görenler için daha da pahalı.

Ben Kaça Aldım?

Ben ise 1 yıllık Premium Career ve Learning üyeliğini 79,5 dolara aldım. Kur farkıyla kartıma yansıyan 553 TL oldu. Dolayısıyla %62 gibi bir indirim söz konusu. Eğer €/$ fiyatı görüyorsanız %70 gibi bir indirim yapıyor.

Özetle aylık 118 lira yerine 45 liraya Premium Career ve Learning üyeliği kazanmış oldum.

Yine sürpriz bir harcama yaptım ama imkânlarım dahilinde işe ve bilgiye yatırım yapmayı önemsiyorum. Elbette biraz da risk alıyorum. Her zaman iki kere düşünerek hareket etmekte fayda var. Zira en ucuz fırsat bile fayda sağlamak için zaman ve emek istiyor. Sosyal mesaj bitmiştir. İndirime geçelim. 🙂

İndirimi Nasıl Aldım?

Bu sorunun yanıtını görmek için aşağıdaki gidip Patreon hesabınız ile giriş yapmanız yeterli. Gerçekten Premium’a geçmeyi düşünüyorsanız hem Girisimler.net’in içerik üretimine destek olabilir hem de 1000₺ kadar kârlı çıkabilirsiniz.

BİLGİLENDİRME: Paylaştığım taktik her plan için geçerli olmayabilir veya fiyatlar güncellenmiş olabilir. Ben kişisel plan için güncelleme yapmıştım. Son durumu yorumlar kısmından sorabilirsiniz. Patreon desteği şartını kaldırdım, epostanızı yazarsanız sizinle hazırladığım videoyu paylaşabilirim.

Total
0
Shares
75 comments
  1. Evet. Bugün bir kişi tarayıcıda aylık 119 TL, LinkedIn Learning mobil uygulamasında 89 TL olan LinkedIn Premium aboneliğini aylık 54 TL’ye aldı.

   1. Patreon seçeneğine tıkladığımda 2$ değil 5$ ödenmesi için bir linke yönlendirdi. Yanlış bir yerde miyim acaba?

  1. Merhaba, ilk pakette 118 TL yerine 81 TL ve 189 TL yerine 114 TL indirimli gözüküyor. Son aşamada bir indirim ile daha da düşük olabilir, deneme süresi önerdiği için onu deneyemedim. Benim hesabım bu sene de indirimli şekilde yenilendi.

   1. Ben de baktıgımda 117 gözüküyor ancak o son asamayı nasıl deneyim dogrulayabiliriz eger daha indirimli olursa almayı planlıyordum da o yuzden merak ettim

   2. Ben de baktıgımda 117.99 olarak gözüküyor ancak o son asamayı nasıl deneyim dogrulayabiliriz eger daha indirimli olursa almayı planlıyordum da o yuzden merak ettim

 1. Merhaaba ben tl olarak almak istiyprum ama iphonuma bağlı bi keedi kartım olmadığı için yapamiyorum

 2. Merhaba aradan 2 yıl geçmiş ama sizin gibi bir içeriği paylaşan yok. Bu indirim halen devam ediyor mu?

  1. Ravshan bey , Linkedin Premium’ u ücretsiz veriyormu hâlâ ? eminsiniz değilmi ? şirketim ödeyecek de premium açılmazsa sorun çıkarabilirler bana . selamlar

 3. yıllık 800 lira beyler. oturum açmadan deneme diye bir buton çıkıyor aylık 66 tl. onu gördüğünüzde diğer sayfadan giriş yapın ardından önceki sayfadan o butona tıklayın. önce üzgünüz diyor ama teklifi işliyor ve ödeme yapabiliyorsunuz. ben aldım.

 4. Merhaba Fırat Bey,

  LinkedIn Learning satın almayı düşünürken yazınızı okudum. Videoyu benimle de paylaşabilir misiniz. Teşekkür ederim.

  Sağlıcakla kalınız.

Bir Yorum Yazın

Previous Article

Chaport: Ücretsiz ve Yalın Canlı Sohbet Aracı

Next Article

SaaSFrame: SaaS Girişimlerinden İlham Veren Kaynaklar

Related Posts