Makaleyaz: Yazarlar ile İçerik Arayanları Buluşturan Platform

Makaleyaz, içerik ihtiyacı olan herkese 1000’den fazla yazarla hizmet veren bir içerik platformu. Platforma yazar olarak katılıp para kazanabilir veya içerik satın alarak işlerinizi hızlandırabilirsiniz.

Hazır makaleleri hemen satın alabilir veya sürekli ihtiyaçlarınız için Makaleyaz bünyesindeki ekipten hızlı destek alabilirsiniz.

Makaleyaz’da yazar komisyonu %20. En düşük 100 kelime ücreti ise 1.5 TL.

Total
0
Shares
11 comments
  1. Makaleyaz.net kesinlikle deneyimlemeniz gereken bir sitedir. Site içerisin de dilediğiniz kategorilerde özgün içerikler yer almaktadır.

  2. Ek gelir elde etmek ve ekstra harçlığımı çıkarabilmek için bu siteye makale yazıyorum . Bir sürü kategoride , özenle yazılmış makaleler okuyabilirsiniz .

  3. Yeni yazmaya başladığım kitabımdan sonra makalelere merak sardım. Bu merakımı giderebilecek en iyi site makaleyaz.net oldu. Çeşit çeşit makaleler yazıp yayınlayabiliyorum. Özgün olduğu sürece konu sınırlaması olmaması benim açımdan oldukça iyi oldu.

  4. Makaleyaz.net çok anlamlı bir görevi yerine getiriyor.Genc yazarlara öncülük eden keşfedilmeyen beyinlere yeni bir ufuk açıyor.Gayet başarılı ve güvenilir bir site.Ben yazarım diyen herkes makalesini yazsın diye var.

  5. Makaleyaz.net sitesinde istediğiniz konuda binlerce makale bulunuyor. Sitesine değer katmak isteyen herkes gönül rahatlığı ile istediği makaleyi kaliteli yazarlardan alabilir.

  6. Makaleyaz.net benim de üye olduğum bir platform. Komisyon oranın diğer sitelere göre düşük olması ve ödeme sorunu yaşanmaması yüzünden tercih ettim. Memnunum.

  7. Makaleyaz.net çok faydalı ve donanımlı insanların yazmış olduğu makalelelerle dolu.Bu sebeple oldukça çeşitli ve faydalı içerikler mevcut.

  8. Birlikte, barış içinde yaşamanın garantörü olan toplum kurallarına riayet ederek, özgürlüğüne sahip çık, oku, düşün, yaz… başkalarının özgürlüğüne saygı duyarak dile getirilen, yazıya dökülen her fikir saygı duyulmayı hak eder. Dünya sevgiyi, saygıyı gözeterek fikrini paylaşanlarla güzelleşecek. İnanıyorsan yaz ve Makaleyaz.net ile paylaş, paylaşırken de emeğinin karşılığını al.

Bir Yorum Yazın

Previous Article

Sumo Day: AppSumo'dan Yeni Fırsatlar ve iMac Hediyesi (Çekiliş)

Next Article

Küresel İşler Okulu: Dolar Kazanmak İsteyenlere Küresel İş Eğitimleri

Related Posts