NameCheap İndirim Kodu

Popüler alan adı (domain) kayıt firmalarından NameCheap için bulduğum indirim kodlarını bu yazıda sizlerle paylaşmak istiyorum. Farklı ürünler için de indirim kodlarını aşağıda görebilirsiniz.

Eğer çalışan bir indirim kodu bulursanız veya bu kodlar artık çalışmıyorsa yorum kısmında paylaşabilirsiniz.

.us alan adı indirim kodu (eklenme tarihi:3 Temmuz  2020)

US-DO indirim kodu ile .us uzantılı alan adını 2.88$ ücretle kayıt edebilirsiniz. Namecheap’e gitmek için tıklayın.

Transfer İndirim Kodu (eklenme tarihi: 27 Haziran 2020)

TLD20TS3 indirim kodu ile .net uzantılı alan adımı 6.88$+ ICANN ücreti, toplam 7.06 dolar karşılığında Namecheap’e taşıdım. Namecheap’e gitmek için tıklayın.

5.88$ Yeni Alan Adı Kaydı

TLDMAPR20 kodu ile .com alan adını 5.88 dolara (ICANN ücretiyle 6.06$) satın aldım. Namecheap’e gitmek için tıklayın.

Eski müşteri olmama rağmen bu koddan faydalanabilmek güzel oldu. Üstelik 1 yıllık WhoisGuard da ücretsiz. Daha ne olsun? 🙂

NameCheap Kurumsal E-posta Servisi İçin İndirim Kodu

Popüler alan adı kayıt firmalarından NameCheap, elbette sadece alan adı kayıt hizmeti sunmuyor. Sunucu (hosting), SSL, websitesi ve logo yapma aracı ve hatta kartvizit tasarlama aracı gibi bir çok hizmeti var. Bize konu olan tarafı ise kurumsal e-posta servisi ve doğum günü nedeniyle verilen %30 indirim. 🙂

Bildiğiniz gibi Google, kendi alan adımıza özel e-posta saçmayı ücretli hale getirdikten sonra farklı arayışlar içine girdik. Önceki gün GSutie’i nasıl %50 indirimli alınacağını da paylaşmıştım. Bugünkü konumuz ise sadece kurumsal e-posta isteyen ve benim gibi kişisel Gmail hesabına yönlendirme yapmak isteyenler için cazip olabilir.

Namecheap’e gitmek için tıklayın.

Namecheap İndirim Kodu

Namecheap’in Private Email fiyatlandırması eposta kutusuna ve depolama alanına göre aşağıdaki şekilde değişiyor. Yıllık ödeme yapıldığında aylık 1 dolar gibi cuzi bir ücreti var. Üstelik yenileme ücretleri zamlı değil ve 1 eposta kutusu aldığınızda ikincisini daha ucuza alabiliyorsunuz.

Yazımıza konu olan %30 indirimi ise PEbday30 koduyla alabilirsiniz. 🙂 10 Mayıs’a kadar geçerli.

Özetle 10 e-posta adresi alabileceğiniz 5GB kapasiteli bir kurumsal e-posta adresine 12 dolar yerine 8.32 dolar vererek sahip olabiliyorsunuz.

Eğer isterseniz 60 günlük deneme süresini kullanarak ücretsiz de başlayabilirsiniz ama 2 ay sonra indirim kodu bulamadığınız takdirde (belki bulsanız bile) tam fiyat (12$) ödemeniz gerekecek.

Ben henüz almadım ama Girisimler.net için Yandex’ten Gmail’e yaptığım yönlendirme işe yaramadığı için (sebebini bilen yorumlarda yazabilir) ve en az 1 tane almayı düşünüyorum.

Son bir bilgi olarak Name.com‘un e-posta hizmetinin aylık 1,67$ olduğunu ekleyeyim. Namecheap’e gitmek için tıklayın.

Total
0
Shares

Bir Yorum Yazın

Previous Article

Elfsight: Her Websitesi Platformu İçin 60+ Eklenti (Fırsat)

Next Article

499 Dolarlık Enterprise Growth Hacking Eğitimi Şimdi Ücretsiz

Related Posts