SiteChecker: Ücretsiz ve Faydalı SEO Aracı

SiteChecker, sitenizin SEO performansını yükseltmek üzere hizmet veren ücretsiz bir analiz aracı. Sadece sitenizin alan adını yazarak arama motorları (bilhassa Google) açısından ne gibi hatalarınız olduğunu görüp iyileştirme önerilerini alabiliyorsunuz.

Farklı Araçlar Bir arada

Bu girişimin iddiası daha hızlı ve daha kolay bir şekilde SEO performansınızı gözler önüne sermek. Bunun için Health Checker, Rank Checker, Free Backlink Checker, On Page SEO Checker, Website Traffic Checker gibi araçlarla farklı testler yapmanızı sağlıyor. Bazı değişimleri ise sürekli tarayarak sürekli güncel bilgi veriyor.

Üye Olmadan SEO Raporunuzu Görün

SiteChecker, site ve sayfa özelinde hatalarınızı göstermekle kalmıyor, nasıl düzeltebileceğinizi de söylüyor. Üstelik bunu ücretsiz şekilde yapıyor. Daha da güzeli bu bilgileri siteye üye bile olmadan sadece alan adınızı yazarak yapabiliyorsunuz.

Başlangıç İçin Uygun Ücret

Elbette her şey ücretsiz değil. Sunulan raporun tamamını görmek isterseniz belli bir ücret ödemeniz gerekiyor ki aşağıda yıllık üyelik ücretlerini görebilirsiniz. Yıllık üyelikte 1 site için sadece 6 dolardan başlayan bir fiyat sunması sanırım başlangıçta çok para ödemek istemeyenler için ideal.

Chrome Eklentisi Var ama Türkçesi Yok Sayılır

13 farklı dilde hizmet verdiğini iddia eden SiteChecker’ın Türkçesi maalesef pek iyi değil. Diğer dillerin de ne kadar makine çevirisi bilmiyorum ama orta seviye İngilizce biliyorsanız zaten sorun olmayacaktır.

Dilerseniz Sitechecker’ın Chrome eklentisini de indirebilirsiniz. Detaylı bir tanıtım videosunu da aşağıda izleyebilirsiniz.

1 Yorum

Bir cevap yazın

Benzer İçerikler

Siva, Facebook'un kontrolsüz bir deve dönüştüğü sosyal ağ dünyasına yeni bir soluk getirmek istiyor. Medium…

Devamını oku

JumpStory, içerisinde milyonlarca stok fotoğraf, video, vektör ve ikonlar barındıran bir görsel içerik…

Devamını oku

2021 yılının ilk webinarında Clemta ekibinden Mümtaz Hacıpaşaoğlu ve Boğaçhan Ilıca ile Amerika'da* Şirket…

Devamını oku
About

GirişimlerNet, Türkiye’de girişimcilik ekosisteminin nitelikli gelişimini desteklemek amacıyla Fırat Demirel tarafından kurulan ve topluluk desteği ile büyüyen bir içerik platformudur.

GirişimlerNet'in amacı ekosistemin kalıcı hafızası olmak ve bilgi transferini güçlendirmektir. GirişimlerNet, Patreon destekçileri ve tanıttığını bazı girişimlerden gelir ortaklığı yoluyla gelir elde etmektedir.