Sesli Kitap Özeti Uygulamaları

Bu yazıya veya e-bültene sponsor olmak için hemen bize yazın.

Sesli kitap uygulamalarından bahsettikten sonra sesli kitap özeti uygulamalarından bahsetmemek olmazdı.

Sesli kitaplar hayatımıza girmesine rağmen ömrümüz istediğimiz tüm kitapları okumak için hala kısa ve bu noktada kitapların 5-15 dakikalık özetlerini sunan sesli kitap uygulamaları cankurtaran olarak devreye giriyor.

Bu yazıda yazıda 2 yerli 2 de yabancı sesli kitap özeti uygulamasını sizlerle paylaşıyoruz. Daha fazlası için takipte kalmaya devam edin.

Dipnot: Abonelik fiyatları ülkeye, platforma ve kampanyalara göre değişebilir.


Readitforme

⇻ Nedir? ⇻ Nasıl Çalışır?

ReaditforMe, İngilizce dilinde kitap özetleri sunan bir uygulama.

Kitap özetlerine video, ses ve metin halinde erişilebilme imkânı veriyor. Blinkist, Biryudumkitap gibi girişimlere rakip olan bu uygulama ile kitapların ne anlatığını 12 dakika veya daha kısa sürede öğrenebilirsiniz.

⇻ Fiyatlandırma?

ReaditforMe’ye kendi websitesinden abone olursanız aylık 29$ dolardan başlayan aylık ücret veya ömürboyu üyelik için 399$ ödemeniz gerekiyor. AppSumo’dan üye olduğunuzda ise ömürlük aboneliğe 79$ ödemeniz yeterli.


BirYudumKitap

⇻ Nedir? Nasıl Çalışır?

Biryudumkitap, kitap özetlerini hem sesli olarak hem de metin haliyle sunan bir mobil uygulama. Metin üzerinde önemli yerlerin altını da çizebiliyorsunuz.

600 binden fazla üyesi olan Biryudumkitap, sesli hikâyeler ve özgün seçkiler de sunuyor. Kitaplardan kısa pasajları ise günlük e-posta bülteni olarak gönderiyor.

⇻ Fiyatlandırma?

7 gün ücretsiz deneyebileceğiniz BirYudumKitap’ı indirimli olarak yıllık 90₺’ye iOS üzerinde alabilirsiniz. Kurumsal olarak da çalışanlarınız için özel teklif alabilirsiniz.


Blinkist

⇻ Nedir? Nasıl Çalışır?

Blinkist, sesli kitap özetleri alanında hizmet veren dünyaca ünlü bir uygulama.

Almanya merkezli Blinkist, İngilizce sesli kitap özetleriyle 23 milyon kullanıcıya ulaşmayı başardı ve günde 1 sesli kitap özetini ücretsiz dinletiyor.

Blinkist kitap özetlerinin yanısıra ‘shortcasts’ podcastlerin özetlerini derlediği özel bir formatla daha kullanıcılarına dokunuyor. Blinkist’i yakından tanımak için şu yazımıza göz atabilirsiniz.

⇻ Fiyatlandırma?

Blinkist’in iOS tarafındaki fiyat tarifesi: aylık 100₺, yıllık 600₺. Eğer web üzerinden ve yurtdışından alım yapacaksanız 90$’lık yıllık fiyatta %25 indirim kazanmak için şöyle buyurun.


Kitup

⇻ Nedir? Nasıl Çalışır?

Kitup da sesli kitap özetleri sunan bir başka yerli uygulama. Her gün 1 kitap özetini ücretsiz olarak dinleyebiliyorsunuz.

Kitup’un iOS ve Android uygulamalarını indirerek kullanabilirsiniz.

Dokuz farklı kategoride kitap özetlerini sınıflandıran Kitup, Türkçe ve İngilizce’nin dahil olduğu 7 farklı dilde hizmet veriyor.

⇻ Fiyatlandırma?

Kitup’a iOS üzerinde yıllık 350₺, aylık 29,17₺ ücretle abone olup içeriklere sınırsız şekilde erişebilirsiniz.Total
0
Shares

Bir Yorum Yazın

Previous Article

Haftanın AppSumo Fırsatları: Phonesites, Cogniflow, Live2Social, Minerva

Next Article

Haftanın AppSumo Fırsatları: InboxPro, Shopiroller, Mobiroller, UseArtemis

Related Posts